Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Harpere? Kako smo se beše dogovorili? I ovaj utorak ih puštamo?
Ne znam bas. Moracemo da zbijemo redove, preklopimo stitove i isturimo sarise. Vidis da nam je Deliju skrkao virus, tako da smo ostali bez turske lake konjice. Ostao nam je za trcanje samo ovaj basibozuk od Madball-a i Billy-ja, u slucaju da 1 'Talijanski Pastuh jos uvek nije svario one testenine iz Trsta. Brinem se da nece imati ko da trci protiv lakonogih Flegme i Filipenka. :unsure:
Link to comment

Sad jos moramo i da trcimo veceras... <_< Nadam se da je zabarasevic u medjuvremenu sveo kilazu na razumne granice i da ce se psiholoski dici posle neuspesnog transfera na San Siru, inace...

Link to comment
ne moramo ako je rodja u medjuvremenu produzio ugovor.
O tome se još pregovara. Najlakše je sada potpisati ugovore pa za tri meseca ući u minus od 5 miliona. Nije vreme za olako uletanje u finansijsku doobiozoo. štaviše, morali smo Filipu da ukinemo obroke u Pahuljici kako bismo preživeli. Flegma više ne dobija bonove za benzin, Aci nismo kupili nove patike, a ja moram da nosim svoj čaj od kuće. Teška vremena.
Link to comment

Dobar fudbal veceras i pobeda grobarske strane.Vodili su za po gol,mi stizali,na kraju 4-3.Rodja definitivno vise ne preti odlaskom tako da sledecu mozemo igrati ozbiljno... ;)

Link to comment

Mene vise nema na forumskom fudbalu. Svecano sam odlozio marker minut pred kraj i batalio pricu. Svakojake sitne bezobrazluke sam video u zivotu ali da se izgubi lopta, primi gol i potom trazi faul (koji, uzgred nije postojao) ne bi li se pobedilo na jednoj nebitnoj utakmici, to stvarno prevazilazi svaku meru. Nego, hajde sto su nas pokrali, ali sto su pokusali da nas podave bojnim otrovima posle utakmice, to je tek posebno poglavlje. Znao sam da iz nekog razloga ne treba sa navijacima JSD Partizan da ulazim u iste zatvorene prostorije ali sta ti je starost. Zaboravilo se.Ua, lopovi. angry.gif

Link to comment

Jedi govna, ja sam se prvi setio da napustim. Hoces i moralnu pobedu da nam ukrades? angry.gif Dabogda ti Flegma... ovaj... kafa... ovaj... cekaj...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...