Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Lebron je prvih 20 minuta utakmice proveo neprekidno prevajući: "Kompleksi su neizlečiviiiiiiiiiiii..." sa svog gola.Sad, da li je ovaj inovativni pristup bio posvećen činjenici da su njegovi saigrači na teren izašli sa dva Interova dresa, ili činjenici da je jedan od ta dva Interova dresa od početka tukao bez milosti, nije toliko bitno. Opšte je poznato da dva Interova dresa na jednom mestu predstavljaju toliki baksuz, da čak ni briljantna partija zeleno-belog veterana Harpera nije mogla to da nadomesti. Pregazili smo ih kao plitak potok, iako im je Filipenko na početku dao moralnu podršku tako što je dozvolio Lebronu da ga sa svog gola pretrči, napravi višak i asistira za vodeći gol. Lepo veče na Zvezdari.
Dobro, ne moras bas toliko da me hvalis. Onaj poluvolej posle kojeg je lopta umesto mreze zatresla tvoja jaja je bio slucajan i nece se desiti ponovo. :lol: Mrski protivnik je bio bolji + napravili smo neverovatan broj gluposti = izgubili smo glatko i ubedljivo, a sto je rezultat samo dva gola u korist Omrazenih posledica je toga sto smo im na brzinu smuvali dva gola u par zadnjih minuta. Inace, ovo je bila uobicajena jedna utakmica u sezoni kad je prava sreca da se niko nije povredio. Najgore je prosao Flegma kojeg od nasih igraca u polju valjda samo Billy nije nijednom udario. Ja sam mu, sa moje strane, svecano urucio spic patike ravno u cevanicu stajne noge i sreca je sto sam bio van balansa pa nije bilo mnogo snage u tom startu. Ipak, highlight je bio kad je Beowl sirom rasirenih nogu naleteo na jednu ostru loptu i uspesno je ustopovao porodicom. Kasnije se valjao po terenu 6 minuta kao golman OFK Beograda, a sudija lopov nije hteo da produzi utakmicu. <_<
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Onaj poluvolej posle kojeg je lopta umesto mreze zatresla tvoja jaja je bio slucajan i nece se desiti ponovo. :lol:
Harper sledeci put bolje gadjaj, pa nije valjda toliko tesko pogoditi Filipenka
Link to comment
Harper sledeci put bolje gadjaj, pa nije valjda toliko tesko pogoditi Filipenka
Gadjao dva minuta nakon sto sam onesposobio Beowla. <_< No, Filipenko ima stit u vidu stomaka koji se proteze od grla do kolena i ne moze se tako lako imobilisati. Savrsena amortizacija, dobro prianja na podlogu, snaga bez kontrole ne znaci nista i tako dalje i tome slicno... :lol:
Link to comment

Ko o čemu, harper o tuđim stomacima, da se Vlasi ne dosete...Imao sam štit u vidu ruke na mudima, jer sam dobro znao za ciganske metode igranja fudbala i vođenja ljubavi. Kidišu na muda i zubima i rukama i nogama.

Link to comment

Vidim, gej alijansa se mobiliše u trenucima kada cela čaršija bruji o Čedinom Audiju Q7 koji mu je darovao anonimni simpatizer stranke, ali im to neće proći, grobari će ih opet odrati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...