Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Pisem izvestaj,znaci da smo pobedili :) ,i to na spektakularan nacin.Igrali smo bez Adasevica i Zidana,dva veoma vazna igraca.Ja sam licno mislio da su nam sanse skoro nikakve.Tako je i krenulo,protivnik je vec posle 10 minuta igre vodio 3-0.Sva tri gola dao je,pogadjate ko,Filipenko.Rekao je da za tri dana bana slede tri gola na ff i obecanje ispunio. :lol: Prvi gol je posvetio teacheru,drugi Walkeru,treci ne znam tacno kome,verovatno Moreiri. :lol: Ali onda krece preokret i verovatno jedna od najboljih igara jedne ekipe od osnivanja ff-a.Spustili smo rampu pozadi,u napadu bili raznovrsni i postigli 8 golova bez da primimo nijedan!Harper je bio odlican sa par golova i par asistencija,Petkovic neiznerviran sto je sasvim dovoljno za dobru partiju,Madball siguran,Billy veoma dobar,Preza danas igrac utakmice sa par veoma efektnih golova i ja nisam primio gol 45 minuta.I tako,8-3 na kraju.p.s. Flegma ni nama live nije hteo da otkrije one insajderske informacije za koje ga prozivaju na topiku o fk zvezda... :)

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pisem izvestaj,znaci da smo pobedili :) ,i to na spektakularan nacin.Igrali smo bez Adasevica i Zidana,dva veoma vazna igraca.Ja sam licno mislio da su nam sanse skoro nikakve.Tako je i krenulo,protivnik je vec posle 10 minuta igre vodio 3-0.Sva tri gola dao je,pogadjate ko,Filipenko.Rekao je da za tri dana bana slede tri gola na ff i obecanje ispunio. :lol: Prvi gol je posvetio teacheru,drugi Walkeru,treci ne znam tacno kome,verovatno Moreiri. :lol: Ali onda krece preokret i verovatno jedna od najboljih igara jedne ekipe od osnivanja ff-a.Spustili smo rampu pozadi,u napadu bili raznovrsni i postigli 8 golova bez da primimo nijedan!Harper je bio odlican sa par golova i par asistencija,Petkovic neiznerviran sto je sasvim dovoljno za dobru partiju,Madball siguran,Billy veoma dobar,Preza danas igrac utakmice sa par veoma efektnih golova i ja nisam primio gol 45 minuta.I tako,8-3 na kraju.p.s. Flegma ni nama live nije hteo da otkrije one insajderske informacije za koje ga prozivaju na topiku o fk zvezda... :)
:Hail:
Link to comment

Realno, odrali smo ih nacisto. Na pocetku su nas malo nahvatali na Filipenkovu inspiraciju ali onda je krenula da melje masina sve pred sobom. Pozadi smo zatvorili sve uobicajene nacine na koje primamo golove, a napred je Preza dao gol kad god je sutnuo i to par komada za cm ispod precke, sto ce mu se desiti opet u trecoj reinkarnaciji. Billy je malo poceo da dise pa je sa Madball-om pokrio dosta toga a Nebojsa je bio neobicno pozrtvovan i disciplinovan. Lebron standardan. Sve u svemu, usrali smo se da nas ne nakantaju bez Zidana i Adasevica pa smo odigrali ozbiljno i ni krivi ni duzni razlupali protivnika na sitne komade. :lol: Osim Filipenka i Smorenka (dok ga nije povredio saigrac :lol: ) protivnik se propisno izbrukao. Na kraju smo mogli i da ih ponizimo ali smo malo tezili atrakcijama pa je rezultat ipak pristojan. Volimo mi svoje markerisane protivnike, kako god okrenes.

Link to comment

Evo i ja zvanično apliciram za mesto u crveno-belom timu FF. Malo sam se spremio fizički posle zime, tako da kada budete imali manjak igrača, na mene možete da računate.

Link to comment
Skupite se grobari, pustićemo vas...
Tako i bi.Dobili su nas,posteno i zasluzeno.Mi smo se mnogo ispromasivali,oni lepo odigrali i to je to...Akcija "Zadrzimo Rodju na forumskom fudbalu" je uspela u potpunosti. <_<
Link to comment

Lebron je prvih 20 minuta utakmice proveo neprekidno prevajući: "Kompleksi su neizlečiviiiiiiiiiiii..." sa svog gola.Sad, da li je ovaj inovativni pristup bio posvećen činjenici da su njegovi saigrači na teren izašli sa dva Interova dresa, ili činjenici da je jedan od ta dva Interova dresa od početka tukao bez milosti, nije toliko bitno. Opšte je poznato da dva Interova dresa na jednom mestu predstavljaju toliki baksuz, da čak ni briljantna partija zeleno-belog veterana Harpera nije mogla to da nadomesti. Pregazili smo ih kao plitak potok, iako im je Filipenko na početku dao moralnu podršku tako što je dozvolio Lebronu da ga sa svog gola pretrči, napravi višak i asistira za vodeći gol. Lepo veče na Zvezdari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...