Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Dragance je doneo ekstra kvalitet i bas mi je zao sto smo svi ostali totalno zakazali pa je morao da izgubi od ovih flopera, koje je sinoc nevidjeno sralo.U prevodu - odrali su nas k'o macke. Nismo mogli da se sastavimo s loptom.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alo bre Harperu! Bata Djoro, Karasi, Tole...Cujete li vi ovo?! :D Da je Korojsa bio samo malo razigraniji i da nije pao na psiholoskom planu :) i mi domaci vanzemaljci bi dosli do izrazaja :D

Link to comment
Alo bre Harperu! Bata Djoro, Karasi, Tole...Cujete li vi ovo?! :D Da je Korojsa bio samo malo razigraniji i da nije pao na psiholoskom planu :) i mi domaci vanzemaljci bi dosli do izrazaja :D
Realno, igrali smo k'o kante, kao sto je svakom dobronamernom coveku jasno. (ovo zbog godisnjice) :lol: Odavno svi znamo da su Nebojsi zivci tanji od mindjuse koju nosi u uhu, stoga se otkrivajte drugi put kad ima loptu brze i tako da lopta moze da dodje do vas. Dzabe je sto stojite sami na drugoj polovini terena kad lopta mora da prodje kroz tri okruglasta sira-nego-duza debeljana iz protivnickog tima. Zarkovacko Puvalo igra dobar fudbal ali nije Ronaldinjo. Edited by harper lee
Link to comment
Na pomocnom terenu Marakane.
jao harperu stara kajlo namazan si svim bojama...znas dobro da mrzim rupu i sve u vezi nje i namerno me provociras da bih te izvredjao pa da me techer banuje ili da mi da warn 10%...tako sam se par puta zajebao pa sam dostigao broj od 50% medjutim vremenom sam se popravio i sad sam na nuli
Link to comment
jao harperu stara kajlo namazan si svim bojama...znas dobro da mrzim rupu i sve u vezi nje i namerno me provociras da bih te izvredjao pa da me techer banuje ili da mi da warn 10%...tako sam se par puta zajebao pa sam dostigao broj od 50% medjutim vremenom sam se popravio i sad sam na nuli
E, jebi ga, propade mi taktika. <_< Taj (to je garant ona mrcina iz Kule, mada mi je i ovaj Johnny Walker sumnjiv) koji ti je neopravdano skinuo 50% warn-a dabogda ne dobio dzabe kartu za sledeci koncert Miroslava Mikija Mice Ilica.
Link to comment
Ti si Ronaldo iz žarkova, od tebe se to i očekuje.edit: nego, nema lebrona da napiše izveštaj. Da vi to niste izgubili?
Hvala.
Link to comment
Q: Da vi to niste izgubili?A: Hvala.
Nekako sam počastvovan time što smo u ponedeljak uveče redovno i uredno osušili čergu čija je perjanica niko drugi nego Nenad Milijaš...
Link to comment

U poslednje vreme primetna je jedna nicim izazvana i nepravedna pojava. Gani su poceli da masovno uvoze pojacanja, tj. da registruju strance, prvo arape, sad novozelandjane, a bogami za ocekivati je da stignu i singapurcani iliti barem kinezi... koliko sutra. Pomaze li to njima, vidljivo je iz rezultata. Kako bilo, pojava je izmakla kontroli i postavila neke nove probleme. Posle konsultacija sa rukovodstvom objekta, jedva nadjosmo nacina da pomognemo posrnulim balerinama. Naime, anonimni sponzor je obecao dodatnu kolicinu markera, kako bi svi gorepomenuti mogli da ih nose istovremeno i da se prepoznaju u mraku. Takodje, zbog lakse evidencije "lucidnih poteza" te lakse pljuvacine posle tekme, na svim markerima bice ispisana imena, tako da ne bude zabune ko sta mora da pere.Em ce tacno znati cije je koje odelce, em nece gubiti vreme na presvlacenje posle 15te izmene.Ovo ne znaci da ste odelca dobili u trajni posed, to tek treba da zasluzite (posle 10 uzoastopnih poraza), mada, kako ste krenuli brzo ce to, pre leta su vasi.

Link to comment

Ja samo da se javim da sam u pripizdini i da mi vec Filipenko nedostaje. Pustio sam mu onaj gol kroz pisu, da krene da dolazi redovnije, ali ce mo to vec srediti sledeci put. Salim se, ekstra ste igrali, a mi po ugledu na klub za koji navijamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...