Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste li vi dobili i jednu utakmicu u 2009.?
Eto, vidis da i KK Crvena Zvezda ima nekih sansi u buducnosti. Uvek na kraju dodje ta sledeca sezona. cool.gif No, ne sekiraj se. Vec u utorak ih ocekuje brodolom kad se vrati Adasevic da nam poveze redove, Preza podesi nisanske sprave a Billy se vrati sa reanimacije. Nece im pomoci cak ni da Filipenko provede svih 60 minuta van terena. :P
Link to comment
Jeste li vi dobili i jednu utakmicu u 2009.?
Ja sam izgubio samo jednu, i to onu kada je najbolji igrac mrskog nam protivnika bio nas rookie - Zidan. Nisam bio na 1 fudbalu ove godine... Markere smo preuzeli kada nas nije bilo dovoljno. Prisli put nisam bio. Dakle, to su tri puta kada nismo pobedili ;)
Link to comment
Ok, krenite polako sa otkazima, vreme je. Cigani mogu da nastave sa dovođenjem pojačanja ne bi li ih bilo 12 i više na nas 6.
Nista onda,vi gepekujte Smorenka ili Flegmu kako bi dobili neko pojacanje od nas...
Link to comment

meni su kola u kvaru, pa reko da vidim jel moze neko da me pokupi u negde gradu kad bude krenuo na fudbalicu?

Edited by Bright Billy
Link to comment
meni su kola u kvaru, pa reko da vidim jel moze neko da me pokupi u negde gradu kad bude krenuo na fudbalicu?
Moze na stanici preko puta ETF-a, ali ako priznas da Moreira nije rekao da je Zvezda bolja :)
Link to comment

priznajem da dr.ove reci mogu biti u laganom raskoraku sa njegovim mislima. pripisacemo asporazum njegovom apoznavanju primitivnog jezika kojim barata lokalno stanovnistvo.u koliko sati preko puta ETFa?

Edited by Bright Billy
Link to comment

Je l` ganima treba jos jedan sa dve leve? Ako treba, ja cu pokusati da se vratim na teren? Nadam se da su terapije necemu pomogle... <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...