Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Veceras se konacno otkrio duboko zakopani Cigan u nasim redovima.Navija za Romu (dokaz broj 1),primio je dva gola (dokaz broj 2) i to kakva, a o tome koliko je stedeo Lebrona necu ni da pricam.

Link to comment

Nedostajao nam je Adasevic,a i Zidan se navikavao na nove saigrace...Bio je bas dobar fudbal,pun tenzija :huh: tako da posto smo poveli 5-3 napravili su neku laznu frku oko faulova,penala i dok smo se osvrnuli oni vec izjednacili...Salim se,bolji su bili,karacemo ih sledeci put kad budemo kompletni...

Link to comment

Sjebalo me to što sam prošli put igrao sa njima pa sam ove nedelje nastavio uredno da im dodajem lopte. Posledica toga je bar dva komada u našoj mreži. To čisto da kompenzujemo učinak tog Cigana u njihovim redovima. :D

Link to comment

Igrao se dosta brži fudbal. Njima je zatajio Filipenko, primio je dva čudna gola, a imao je par malera u napadu. Sa druge strane, iskusni lisac Li Harper je bio dobar u napadu, ali ipak se istakao i u odbrani i par puta se sprintom brzo vratio da pokrpi rupe. ZiZu je pokazao da je bitno pojačanje, ipak za kratko vreme u timu ga je onemogucilo da se uklopi i pruži još više, mada je potencijal kao 1 Bernard Parker :) Preža je totalno zakazao u realizaciji, par puta je pokušao efektno, u stilu Boška Jankovića petom da postigne gol, čime je navukao gnev navijača, a i saigrača. Bili polako ulazi u formu, duže može da izdrži na terenu, bolji je u odbrani, mada za realizaciju nije imao sreće, ipak je često ulazio u šansu za gol. LeBron uz Harpera najbolji na meču, i šteta što ostatak tima nije pomogao da se njihova dobra partija kruniše pobedom.Ja nisam imao dovoljno kvalitetnih centaršuteva, i priznajem da sam upao u golgetersku krizu...

Link to comment
Igrao se dosta brži fudbal. Njima je zatajio Filipenko, primio je dva čudna gola, a imao je par malera u napadu. Sa druge strane, iskusni lisac Li Harper je bio dobar u napadu, ali ipak se istakao i u odbrani i par puta se sprintom brzo vratio da pokrpi rupe. ZiZu je pokazao da je bitno pojačanje, ipak za kratko vreme u timu ga je onemogucilo da se uklopi i pruži još više, mada je potencijal kao 1 Bernard Parker :) Preža je totalno zakazao u realizaciji, par puta je pokušao efektno, u stilu Boška Jankovića petom da postigne gol, čime je navukao gnev navijača, a i saigrača. Bili polako ulazi u formu, duže može da izdrži na terenu, bolji je u odbrani, mada za realizaciju nije imao sreće, ipak je često ulazio u šansu za gol. LeBron uz Harpera najbolji na meču, i šteta što ostatak tima nije pomogao da se njihova dobra partija kruniše pobedom.Ja nisam imao dovoljno kvalitetnih centaršuteva, i priznajem da sam upao u golgetersku krizu...
Sad kad sam video kako pozrtvovano i disciplinovano igras u drugom timu (u odbrani :mellow: ) najeb'o si najstrasnije kad god krenes da se zajebavas. angry.gif
Link to comment

Jok, nego sam prao cigane kada sam se vratio i davao i nameštao golove za preokret i vođstvo. Ali lepo je videti da ti je pranje markera ušlo u krv :) Stvaranje navike, jbg. Nema frke, za koji mesec će vam to postati deo svakodnevice do te mere da se vremena pre pranja markera nećete ni sećati...

Link to comment

Au čoveče... oni nisu ni svesni da smo preuzeli markere radi očuvanja jedne institucije kao što je FF. Jor dok ste mesecima nosili markere groblje je počelo da se osipa...Ipak proleće dolazi... a zna se i šta donosi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...