Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Forumaški fudbal se mora igratiPredsednik, premijer, vrhovni vožd, generalni menadžer, v.d. kralj, novi broz i vrhovni prvosveštenik republike Srbije, gospodin Boris Tadić, je održao sastanak sa predstavnicima institucija na kome je iskazan čvrst stav da se Forumaški fudbal mora permanentno održavati. Na sastanku je konstatovano da se radi o instituciji od prvorazrednog značaja za bonitet života i kvalitet reprodukcije u Srbiji. Izrečeno je višestrano slaganje sa stavovima gospodina Tadića, koji su nakon duže rasprave jednoglasno podržani u izvornom obliku. Na osnovu toga, određeno je da se ustanovi obavezno igranje na Forumaškom fudbalu utorkom i konstatovano da postoji interes sa više strana da se fudbal redovno održava. Istovremeno, uočeno je da postoji pritisak od strane spoljnih faktora i velikih sila da preuzmu Forumaški fudbal pod svoje okrilje, te da ti pokušaji reflektuju pad morala, standarda i korporativne odgovornosti u zemljama zapadno i severozapadno od Na Drini ćuprije.
Link to comment

da obavestim forumasku javnost da imam izuzetno dobre razloge da ne dodjem, ali ipak cu se pojaviti posto napetost dostize vrhunac. nadam se dobroj partiji moje ekipe i pobedi oglom u poslednjim sekundama meca.

Edited by smorenko
Link to comment
jel imas tacnu adresu?
Nemam. Ako je Delija negde pri forumu sad ce da ti postavi mapu, sa sve prevozima koji do tamo idu. :lol: Hajde ako neko zna adresu nek' pomogne coveku, bitange.
Link to comment
kapiram da je to negde kod zvezdarinog stadiona
Ima neki stadion ali to je, valjda, stadion Trudbenika na Zvezdari, ako tako nesto uopste postoji.Bas sam ti od pomoci, zar ne? :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...