Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

ako ste stvarno za, recite. pa da pocnem malo da jogiram po kraju, kako bi se kolko tolko pripremio za debi.
Naravno da smo za.Planiraj da dolazis vec od sledeceg utorka.Znas gde igramo,ako ne znas pitaj.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Novicin topik je na SZD.Ovo su ipak ozbiljniji delovi foruma... <_<
Da.
Ne dolazim veceras,Sonic nije hteo da pomeri draft za fantasy. :(
Krali su vreme(imali jednu izmenu pa onaj koji ulazi uzima marker od onog sto ga menja pa ga oblaci 2 minuta).
Link to comment

Ja misim da je filipenko kriv za spamovanje i da ga treba banovati preventivno makar zbog toga sto je primio gol od petkovica i to makazicama :P@BB: Ako si voljan da igras u pobednickoj ekipi slobodno dodji. Kad nas bude vise dobro dodje i malo da se predahne, a mi i onako markere preuzimamo uglavnom kada nas ne dodje dovoljno cool.gif

Link to comment

Je li se to kod vas golovi daju makazicama, golmani su vam hobotnice, trcite kao Bekele, starci postaju sve mladji kao Benjamin Button?Taman sam htio da dodjem na jedan FF (mozda u aprilu) ali ako je ovo gore tacno ja tu mogu samo da navijam.

Link to comment
Je li se to kod vas golovi daju makazicama, golmani su vam hobotnice, trcite kao Bekele, starci postaju sve mladji kao Benjamin Button?Taman sam htio da dodjem na jedan FF (mozda u aprilu) ali ako je ovo gore tacno ja tu mogu samo da navijam.
Hajde, hajde, pa pola od nas i navija sa terena. Poglavito sa onog mesta terena gde si zavrsio prethodnu akciju. :lol:
Link to comment
Je li se to kod vas golovi daju makazicama, golmani su vam hobotnice, trcite kao Bekele, starci postaju sve mladji kao Benjamin Button?Taman sam htio da dodjem na jedan FF (mozda u aprilu) ali ako je ovo gore tacno ja tu mogu samo da navijam.
Dodji slobodno,pominjao si neke cevanice :ziga: ljubitelja i sl. :wicked:
Link to comment

I, ko će prvi da otkaže?harper lee 1,3beowl 1,45smorenko 2,1Kvote preuzete sa Vilijam Hil sajta. Ne računaju se oni za koje se zna da neće doći iako kažu da će doći.

Link to comment
I, ko će prvi da otkaže?harper lee 1,3beowl 1,45smorenko 2,1Kvote preuzete sa Vilijam Hil sajta. Ne računaju se oni za koje se zna da neće doći iako kažu da će doći.
Pih, za ovako malu kvotu necu ni da se cimam da otkazujem. Ako si hteo da me sprecis da dodjem i izbusim te k'o kantu (ako se uopste usudis da stanes na gol znajuci da dolazim) trebalo je malo da se ispruzis. Ovako, obrao si zelen bostan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...