Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da dam podrsku mrziteljima i da zamjenim ucitelja za ovaj dil posto se p.cka ravnicarska prodala

Kao motivaciju ekipi žigomrzitelja, dajem 10 din za svaki faul nad protivničkom ekipom. Bonus od 150 din. se dobija za lomljenje ruke, noge, a za teže povrede glave i extra bonus od 200 din.
Link to comment

Žigoljubitelji dobili svoje. Mislim da je bilo oko 11:5...Bilo je to veče Žigomržnje, tolikog intenziteta da se može porediti samo sa Kristalnom Noći...

Link to comment

Ne moze se u istoj nedelji dobiti i pinovan topik o nasem Zigi :ziga: i utakmica protiv mrskih grobara...Jeste na kraju bilo 11-5 ali ste dosta golova dali u garbage time-u.Do 20 minuta pred kraj je bilo 4-1 ili 4-2 za nas,potom ste dali par jako lepih golova,poveli i mi smo se raspali.Zasluzeno ste pobedili,cestitam.

Link to comment

Gestom jednog Princa sa Neretve oprostio sam se od dobrog dela sezone. Nazalost (ili na srecu mojih saigraca), ne mogu vise ni da potrcim, osecaj nemoci na 1 terenu je bio uzasan. Nadam se ponovnom dolasku za mesec dana....I nek ljubav pobedi :P

Link to comment
Gestom jednog Princa sa Neretve oprostio sam se od dobrog dela sezone. Nazalost (ili na srecu mojih saigraca), ne mogu vise ni da potrcim, osecaj nemoci na 1 terenu je bio uzasan. Nadam se ponovnom dolasku za mesec dana....I nek ljubav pobedi :P
Kome treba da isplatim bonus?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...