Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

ja sam ti i posle proslog fudbala fudbala rekao da ne znam ko je trazio onu ruku. takodje sam rekao i da sam za dogovor da kad neko trazi nesto da mu se to da, ukoliko nije potpuno besmisleno tipa da lebron (bilo ko drugi) sa svog gola trazi penal, a da nema ni p od penala i da niko drugi iz njegovog tima nista ne trazi.u principu se igra fer i ja se oslanjam na to da cemo tako i nastaviti, a ovaj moj predlog je upravo zbog toga da ne bi posle bilo: bio je ili nije bio, nismo trazili, a mogli smo, niste nam dali, mi ne bi trazili.trazite, dobijate i . isto vazi i za nas, ako ne trazimo nema posle kukanja. neko od vasih igraca je posle tekme rekao da je aca terbalo da trazi penal prilikom nekog od poslednjih napada kada ste ga sabili, nije trazio, nas problem ali nema nabijanja vama na nos. razlog zbog kog smo mi izgubili nije zato sto njemu nije dosudjen penal nego zato sto smo debili pa primimo 3 komada za manje od minut i po. ne iskoristimo nekoliko puta 3 na 1...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne sporim, vec slicno tebi apelujem da se ne trazi sve i svasta. Penal koji ste vi dobili je trazio Belaj koji je bio na slicnoj udaljenosti kao i Lebron u situaciji sa Petkovicem, i niko drugi od vasih se nije oglasio. Nebitno, ko sto ti kazes, a ja i jesam za to da se da ono sto se trazi, samo da oni koji trazi imaju malo mere u tome sta traze...

Link to comment

Mislim da je igra prilicno korektna,a i nema preteranih tenzija kad neka ekipa pozajmi nekog iz protivnickog tabora.Ipak,onaj vas penal je trazio Belaj koji je bio dobrano udaljen a Igor,koji je bio prakticno u duelu sa Prezom je vikao da nije penal,ali ste ga i pored toga dobili.Kod Petkovicevog penala smo i ja i Adasevic rekli da je penal ali nas niko nije konstatovao...

Link to comment

Реално ви сте пичке, а ми се боримо часно. Ипак морамо да нагласимо да и поред свих неправди успевамо да победимо јер смо небескији народ од вас и чинимо стуб 1 срБства... и то додатно увећава наше победе.Предлажем да се позову судије из иностранства.

Link to comment

Fjordovi, Moravia... whatever :)Само да те обавестим да су Чедисти победили Јоканисте....Капирам да смо Прежа, Аки, Леброн и ја сигурни... а Раде, Медбол? МидлКлас? Муслин? И тако даље...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...