Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zbog forumskog fudbala kosarka je pomerena za 18 h tako da fudbal ostaje u 21 h. :)
Prvo sam dogovorio da pomerimo termin, a onda sam to otkazao tako da igramo od 21h kao i obicno :)
Link to comment
Ne treba termos, zakuvaću im jednu na licu mesta.
Нећеш ти ништа да закуваш, него да прокуваш... обзиром да ти је ово прва текма после свих овоземаљских празника :)Беол опуштено у 19:45, јавља како се задржао на послу и како не може да дође...
Link to comment

Grobari juce dobili za zelenim stolom. Bez ikakve najave nisu se pojaviil Harper i Rade, a madballa je zabolela noga kad nije imao gde da ostavi stvari nabasketu :lol: tako da su u nasem timu sasvim neocekivano ostala samo 4 igraca - lebron, preza, petkovic i ja. S druge strane grobari su se ostrili za sinoc, krisom spremali taktiku, cak vratili Belaja na teren, okupili se u skoro nikad vecem broju (7 komada), ali cak ni to nije pomoglo da u razigravanju, do koga je doslo kada su nam pozajmili filipenka, izbegnu poraz. Mi smo krenuli furiozno, poveli 4-0, oni su nakog penala (Prezu napucala lopta u ruku, ali penala je bilo, kao recimo i kada je Belaj startovao na Petkovica u njihovom kaznenom, ali mi nismo trzili isti) smanjili na 4-2, pa su nas prilicno stisli, i prekokrenuli na 7-5, ali smo mi posle malo srece i dosta dobrih lebronovih odbrana uspeli da napravimo jos furiozniju zavrsnicu i za 3 minuta dodjemo do pobede od 8-7. Treba napomenuti moj gol za 7-6 koji je najsmesniji vidjen u istoriji FFa (cak smesniji i od onog beowlovog autogola). Sve u svemu mi sledece nedelje nosimo markere, a ovi nasi koji se nisu pojavili ce za kaznu da nose po 2 markera. Filipenko u stilu Milka Djurovskog moze da prebegne u nase jato kad god pozeli, jer je sinoc zapecatio sudbinu "svojima" postigavsi pobedonosni gol :)

Link to comment
Mi smo krenuli furiozno, poveli 4-0, oni su nakog penala (Prezu napucala lopta u ruku, ali penala je bilo, kao recimo i kada je Belaj startovao na Petkovica u njihovom kaznenom, ali mi nismo trzili isti)
cestitke protivniku, pobedili su borili se, mi igrali k'o picke.molim samo da za ubuduce ako je bio penal, trazite ga odmah ili cutite (ne znam da li je bio ili nije i u to ne ulazim, ali ako ga niste trazili onda nema kukanja posle). isto vazi i za nas naravno.
Link to comment
Samo da dodam da Smorenko jako dobro igra u poslednje vreme...da li je zaljubljen,dopingovan ili nesto slicno nemam pojma...
protivnik me inspirise.edit: a ni ono prvo nije neistinito. Edited by smorenko
Link to comment
cestitke protivniku, pobedili su borili se, mi igrali k'o picke.molim samo da za ubuduce ako je bio penal, trazite ga odmah ili cutite (ne znam da li je bio ili nije i u to ne ulazim, ali ako ga niste trazili onda nema kukanja posle). isto vazi i za nas naravno.
Ne, nije bio penal jer ga nismo trazili i jer takav penal ne bi ni trazili. Al ne bi ni onaj koji ste vi za Prezinu ruku na 4-1 ;)Obe situacije su bile penali (po PFI), ali...Situacija 1: lopta se ispucava sa leve na desnu stranu (dakle ne ide ga golu, vec paralelno sa golom) i pogadja Prezu, koji nije stigao ni da se okrene, u ruku. Situacija 2: Petkovic daje for sebi iz sredine kaznenog na desno, belaj startuje i masi loptu a kaci Petkovica, koji nece da padne vec nastavlja dalje i iz mrtvog ugla naravno ne daje gol. Ne mora da padne da bi bio penal ;)I prosli put sam ima zamerke za neke situacija kada trazite igranje rukom ili u ovom slucaju penal, al ajde tad sam izgubio pa sam bio picka i vadio se za poraz. Cisto zato sam i pomenuo ovu situaciju, jer smo sada dobili, pa mi to ne treba za izgovor, jel...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...