Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Лопта је округла и нама и вама... Терен, мартинеле, ко недостаје... то су нећ небитне ствари... :s_d:

Link to comment

Flegma ne dolazi... oce li vas grobara biti dovoljno? Filipenko, Igor, Aca, Beowl i ? Ako Rade ne dodje, nas ce biti taman 5 komada, pa ne znam koga cemo da vam pozajmimo, jer ne znam da li se madball oporavio od povrede...

Link to comment

Па шта је било.... зар без борбе препуштате победу нама? Аууу , толико журите да у нову 2009 уђете са поразом?

Link to comment
Elem, bilo nas je svega 8, pa su meni, Igoru i Aci uvalili Adaševića. Uprkos njegovom prisustvu u ekipi, uspeli smo da pobedimo relativno lagano ekipu koju su činili Lebron, Preža, Harper Zlee i Nebojša. Protivnik je imao igrača više, u vidu gospodina Stative, koji je vrlo uspešno debitovao sa desetak izvanrednih odbrana.
Link to comment
Elem, bilo nas je svega 8, pa su meni, Igoru i Aci uvalili Adaševića. Uprkos njegovom prisustvu u ekipi, uspeli smo da pobedimo relativno lagano ekipu koju su činili Lebron, Preža, Harper Zlee i Nebojša. Protivnik je imao igrača više, u vidu gospodina Stative, koji je vrlo uspešno debitovao sa desetak izvanrednih odbrana.
:DMoram da priznam da je moj doprinos pobedi bio zanemarljiv. Postigao sam svega 8 od prvih 11 golova (to pokazuje da sam ja rodjeni spic, zarobljen u zadnjem veznom u svom timu :) ). S obzirom da su kapiten i pojedini igraci marker ekipe odlucili da je bolje da ne ulaze u NG frustritani pa se iz tog razloga nisu ni pojavili na 1 zelenom tepihu, odluceno je da ih ja pojacam i da im kao novogodisnji poklon priredimo jednu laku i ubedljivu pobedu. Inace filipenko nije uspeo da pobedi ni u pogodjenim stativama, iako je vodio dugo sa 4-2, na kraju sam ga sustigao i izjednacio na 4-4.Lebron je u skaldu sa rotacijom i igrao jedan deo meca, pa sam stekao utsak da mu je dusa ostala u balonu :P
Link to comment
Lebron je u skaldu sa rotacijom i igrao jedan deo meca, pa sam stekao utsak da mu je dusa ostala u balonu :P
Drzacu se ja branjenja... :lol: Utisak veceri je da su pre nas na terenu igrale dve ekipe od kojih je jedna bila sastavljena od Africkih igraca koju je predvodio 1 Obiora Odita,dok je drugu ekipu predvodio 1 Dusko Karleusa Tosic koji pojma nema ni na malom fudbalu...
Link to comment

Surova utakmica. Ovi dilberi koji se iznenada nisu pojavili iako su se prosle nedelje kleli u kilo jagnjetine ispod saca i druge vazne stvari u zivotu da ce se sigurno pojaviti dodju nam po po 200 dindzi za termin i 200 evrica za masazu bolnih misica koji su nastradali u mrazu Trudbenika u 4 na 4 varijanti. Dali smo im naseg najboljeg igraca (hmm, igraca, bolje reci elektricnog zeca) da malo razveselimo Filipenka. Em stalno gubi, em ga povremeno izdaju ovi njegovi sabani koji opijanje zadnjeg radnog dana u godini po firmama pokusavaju da mu prodaju pod devizom "imam nekih obaveza u firmi pa ne znam da li cu moci da izadjem na vreme" (bedan pokusaj kopiranja nenadmasnog Henrika Larssona :wub: ). Na taktiku kompletnog usrecivanja Filipenka na zalost se usrala obliznja kafana koja je zatvorila kuhinju pre nego sto smo se pojavili, tako da su izostale takozvane Filipove Cevapske Vragolije. No, mi smo dali sve od sebe i zato svaka nam cast, vazda nam pucala i svaka nam dala, narocito Prezi.O utakmici se nema Bog zna sta reci. Onaj ludi Adasevic na onolikom terenu sa samo tri igraca u polju ne moze ni lasom da se nahvata. Izgazio nas je k'o Jan Sobjeski Turke kod Beca. Sreca pa se Filip ispromasivao kao Goranz, inace bi nas dobili rukometnim rezultatom. Zapravo, nije nista dao a da nije bilo od mantinele, cime je platio dug svojim konstantnim sranjima po forumu o tome kako nas "hoce martinela". :lol: What goes around, comes around, sto bi nas pametni narod lepo rek'o. Pao je i prvi gol na forumskom fudbalu iz slobodnjaka, zahvaljujuci majstoriji necemo reci koga, samo cemo ga znacajno pogledati sa podignutom obrvom. Lebron je ulogu golmana za ovu praznicnu prigodu zamenio ulogom novogodisnje jelke. Sluzio nam je za ukras. I tako to.

Link to comment

Greh je apomenuti Lebronov gol sa pola terena. Ja sam odrao kolena sa onim bacakanjima dok sam bio na golu.Interesantan je bio i matine u kom su se pojavili preplanuli Afroafrikanci i drugi povremeni reprezentativci umesto Baste Juniora i drugara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...