Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

ja samo ponavljam da sam danas i sledeci termin sprecen da dodjem. aca dolazi. zelim mojim saigracima pobedu za kraj godine, a protivnicima uzivanje u novoj sportskoj opremi.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja neshto razmishljam da dodjem i na fudbal u 9 i posle da odem na kosharku u 11... ali se bojim da chak ni ja nisam toliko neunishtiv, tako da cu preskochiti.:lol:
ja samo ponavljam da sam danas i sledeci termin sprecen da dodjem. aca dolazi. zelim mojim saigracima pobedu za kraj godine, a protivnicima uzivanje u novoj sportskoj opremi.
Dobili ste jednu utakmicu i odmah se raspali...
Link to comment

И још ће да нас ложе како је tа једина њихова победа слађа и боља од 100 наших... миссссииим, шта рећи?

Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

Није нас било срамота... Мартин Ела је одрадио своје...П.С. Не вреди да долазим трезан на ФФ... ништа ме није ишло...

Link to comment

Posto smo znali da se markeri vracaju protivnicima,moji igraci prvih pola sata nisu nesto ni trcali da ih nebi oznojili previse. :) Protivnik je tada vodio 5-1...Tada smo videli da je vrag odneo salu,i veliki preokret je poceo...Moja odbrana i ja smo zacementirali gol,Harper je poceo da sipa golove,pridruzio mu se Adasevic i to je bilo to.Veliki preokret,mozda cak i nezabelezen u istoriji ffa i nasa pobeda 7-6.Njima su nedostajali Venom i Smorenko,nama Madball i Rade.Nama se posle proslonedeljnog izostanka vratila Martinela :lol: Sve u svemu zacin c.Protivnika smo potpuno slomili(beowl je nesto kukao na neke grubosti),markeri se vracaju na njihova nejaka pleca,bolji smo,naravno. :) Moram samo da pohvalim Prezu za odbrambene zadatke,Petkovica za organizaciju igre i naravno strelce.To nam je i ceo tim :D

Link to comment
...svi potpuno zaborave na tebe, spojivši tvoj zeleno beli dres sa linijama koje označavaju naš kazneni. Sledeće nedelje ćeš nositi marker, pa će valjda biti bolja situacija, videće te bolje onaj ko te bude čuvao...
Taktika je uspela. Neopazen i mimikrican, prosli put sam se nadavao golova (4) a sada sam sa markerom i pod budnom prismotrom protivnicke odbrane dao bijednih 4 gola. :lol: Jedna od tvrdjih utakmica u poslednje vreme, sto dokazuje da poslednjih 3-4 minuta, kada obicno svi lipsemo i kada golovi padaju kao na traci, ovoga puta niko nije uspeo da ga metne. Razbili su nas kao kante prvih dvadesetak minuta dok su imali snage a onda su se elegantno raspali, sto smo mi iskoristili da preokrenemo rezultat. Mislim da mi nikad u zivotu nije pobeglo toliko lopti sa noge na jednoj utakmici. Da nismo pobedili i da nisam spremio 4 komada ne bih od sramote smeo da se pojavim na sledecem FF-u. Vrhunac gluposti je bio kad sam idealnu loptu koju je Nebojsa poslao glavom pokusavao da primirim tako uspesno da smo je jurili po Zvezdari deset minuta, umesto da sam zavario volej i pobrao aplauze objektivne i mnogobrojne publike. Jebi ga, jednom Pipo - uvek Pipo. <_< Protivnicki strateg Filipenko se tokom treceg poluvremena toliko glasno vajkao i objasnjavao gde sve njegova ekipa gresi u pristupu utakmici da je neki lik sa drugog stola, pored kojeg je trestao kontrabas, na kraju prisao i uljudno ga zamolio da smanji volume jer ne cuje muziku od njega.
Link to comment

Haroer 4, Adasevic 3... Ali ko misli da sam porazen grdno se vara - metno sam i ja 4. samo u svoju mrezu :lol:Jedno od zanimljivijih odmeravanja snaga. Sem 4. gola za koji je zasluzan kolega Martin i njegov saigrac Ela, sve golove smo dali iz kontri. Koliko smo bili slabi u prvih pola sata, toliko smo odigrali odlicno drugi deo meca i zasluzeno pobedili. Inace, na sledecem FFu desice se jedna velika svecanost - filipenkov marker se povlaci iz upotrebe i besi na vrh balona njemu u cast (naravno ako uspeju da ga odlepe od njega) :P

Edited by adasevic
Link to comment

Dok smo imali snage, zajebavali smo se s njima. Onda je Filipenko-kralj zadriglosti crk'o, ja-gospodar masnoća lips'o, a beowl je standardno konzumirao izmet. Na sve to morali smo da igramo i protiv martinela, mokre trave i okrutnih nasrtaja na naše ekstremitete. Kad se vrati smorenko, karaćemo ih na suvo, a Filipenko će opet da penetrira lebrona.

Link to comment

...ili u prevodu kada se utakmica bude igrala 2 minuta i 18 sekundi, mozda nas i dobijete :lol:Al moram da priznam da me odusevljava raznovrsnost izgovora koje prezentujete iz nedelje u nedelju :D

Link to comment
Al moram da priznam da me odusevljava raznovrsnost izgovora koje prezentujete iz nedelje u nedelju :D
Da.
Krali su vreme(imali jednu izmenu pa onaj koji ulazi uzima marker od onog sto ga menja pa ga oblaci 2 minuta).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...