Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

1 statistika je aoomoljiva, a ona kaže da je Prvi Pik aporažen na Forumskom Fudbalu. Lišeni usluga svog najboljeg igrača, a to je Matinela, klokanopoklonici 40 minuta nisu mogli gol da daju, što više nego dovoljno govori. Na 3-0 smo počeli sa egzibicijama i glupiranjem po terenu, čime smo im dozvolili da potop pretvore u častan poraz. Bilo kako bilo, sve ide svojim tokom ©®, markeri se vraćaju kući, kidamo redom, ovo-ono...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koga Martin i Ela više gotive, odlično smo videli sinoć, ne kapiram čemu dalja diskusija. Isto tako i kolika je korist od pojedinih igrača kada nema Martina i Ele da odigraju dupli i višepli pas sa njima. Ok, Aca je takav kod nas, ali koliko ih je kod vas? Nije tu samo stvar u svesnom nabijanju na Martina i Elu. Aca ih svesno koristi dok peatrira, ali njihova uloga je još značajnija u tome što dozvoljavaju da se praštaju greške poput predugačkih paseva ili paseva iza leđa, ne može da pobegne lopta u neut i slično. Martin i Ela su žigoljubitelji, to je odavno jasno.Isto važi i za sužene golove. Naravno da je teže dati gol kada brani neko ko zna da brani a gol je sužen. Vi imate golmana, mi a.
Ti si ozbiljan, jel' da? :o Sta smo to, majke ti, videli sinoc? Pojacani za jednog igraca dobili ste jednim golom razlike, a do sada ste nepojacani gubili, gle cuda, jednim golom razlike. Da se prosle nedelje Aca nije onoliko ispromasivao dobili biste nas i tada, sa ili bez martinele. Greske kod predugackih paseva ili paseva iza ledja se kaznjavaju ispred oba gola podjednako. Posto kod nas uglavnom ja igram napred, zato sto nemam snage da igram pozadi, te odbitke uglavnom ja kupim. Sinoc si mogao lako da vidis koliko meni smeta taj nedostatak martinele, nisam vam dao cetiri gola na jednoj utakmici ni kad smo davali po 11 ili 12 golova. Uostalom, ko se od svih nas najvise bunio zbog martinela i ko je najvise insistirao da se igra sa gol autom, cak i kada je teren sa martinelom.Isto vazi i za golmana. Tebi je teze dati gol iz daljine na manjem golu, narocito visokim loptama, nego lebronu, dok je lebron bolji od tebe u situacijama 1 na 1 zato sto uvek nabijate loptu bez obzira na daljinu a on se dobro postavlja. To nikakve veze sa martinelom nema. Medjutim, to sto ti neces da branis celu utakmicu, vec se rotiras sa smorenkom i Igorom nije nas problem, vec vas.Face it, Filipenko. Kad se fudbal pretvori u Medjunarodno Prvenstvo Kanade u Drvosecanju uglavnom su svi takmicari kvalifikovane drvosece. A uslovi za takmicenje su, takodje, isti za sve.P.S. Uostalom, imam tri svedoka da sam pre utakmice rekao da cemo vas pustiti ne bismo li izbegli da se pobijete medjusobno. :rolleyes: Doduse, ja to kazem pred svaku utakmicu ali jednom mora da upali. :lol:
Link to comment

Ceo post postaje nebitan, kad se shvati da si poshao od iskrivljene statistike, koja kaze da smo dobili sa golom razlike. Gol ste dali 16 sekundi pre kraja, a i vodili smo od 1-0 u 7. minutu do kraja utakmice.Ukratko, zelim reci, potpuno smo vas razbili. :lol:Ja, naravno, mogu da se kurchim, jer necu doci josh mesec i po minimum. :lol:Neshto iz relevantne statistike: Dao sam gol lebronu poslednja tri puta kad sam bio; dao sam poslednji i odluchujuci gol poslednja dva puta kad sam bio; najvishe sam puta menjao marker, samim tim najduze. :lol: Dodushe, ima i onaj deo gde sam uradio tri korisne stvari za 45 minuta u igri, a da mi se lopta 15 puta odbila jedno 3 metra, ali shta sad - niko nije savrshen.

Edited by Venom
Link to comment
Ceo post postaje nebitan, kad se shvati da si poshao od iskrivljene statistike, koja kaze da smo dobili sa golom razlike. Gol ste dali 16 sekundi pre kraja, a i vodili smo od 1-0 u 7. minutu do kraja utakmice.Ukratko, zelim reci, potpuno smo vas razbili. :lol:Ja, naravno, mogu da se kurchim, jer necu doci josh mesec i po minimum. :lol:Neshto iz relevantne statistike: Dao sam gol lebronu poslednja tri puta kad sam bio; dao sam poslednji i odluchujuci gol poslednja dva puta kad sam bio; najvishe sam puta menjao marker, samim tim najduze. :lol: Dodushe, ima i onaj deo gde sam uradio tri korisne stvari za 45 minuta u igri, a da mi se lopta 15 puta odbila jedno 3 metra, ali shta sad - niko nije savrshen.
Ja samo pokusavam da zastitim tvoj integritet 1 Rodjenog Pobednika. Svasta ce groblje da izmisli, i martinele i manje golove i sta god vec sve ne, samo nece da priznaju da je 1 vrhunsko pojacanje odlucilo utakmicu. Jedino Kapiten priznaje ali on se ne racuna posto obicno igra samo dva poluvremena. A Filipenko je izgleda pohadjao kurseve priznavanja kod Jese.
Link to comment
Ti si ozbiljan, jel' da? :o Sta smo to, majke ti, videli sinoc? Pojacani za jednog igraca dobili ste jednim golom razlike, a do sada ste nepojacani gubili, gle cuda, jednim golom razlike. Da se prosle nedelje Aca nije onoliko ispromasivao dobili biste nas i tada, sa ili bez martinele™. Greske kod predugackih paseva ili paseva iza ledja se kaznjavaju ispred oba gola podjednako. Posto kod nas uglavnom ja igram napred, zato sto nemam snage da igram pozadi, te odbitke uglavnom ja kupim. Sinoc si mogao lako da vidis koliko meni smeta taj nedostatak martinele™, nisam vam dao cetiri gola na jednoj utakmici ni kad smo davali po 11 ili 12 golova. Uostalom, ko se od svih nas najvise bunio zbog martinela™ i ko je najvise insistirao da se igra sa gol autom, cak i kada je teren sa martinelom™.Isto vazi i za golmana. Tebi je teze dati gol iz daljine na manjem golu, narocito visokim loptama, nego lebronu, dok je lebron bolji od tebe u situacijama 1 na 1 zato sto uvek nabijate loptu bez obzira na daljinu a on se dobro postavlja. To nikakve veze sa martinelom™ nema. Medjutim, to sto ti neces da branis celu utakmicu, vec se rotiras sa smorenkom i Igorom nije nas problem, vec vas.Face it, Filipenko. Kad se fudbal pretvori u Medjunarodno Prvenstvo Kanade u Drvosecanju™ uglavnom su svi takmicari kvalifikovane drvosece. A uslovi za takmicenje su, takodje, isti za sve.P.S. Uostalom, imam tri svedoka da sam pre utakmice rekao da cemo vas pustiti ne bismo li izbegli da se pobijete medjusobno. :rolleyes: Doduse, ja to kazem pred svaku utakmicu ali jednom mora da upali. :lol:
Pođimo redom. Na iskrivljenu statistiku glede rezultata je Venom već ukazao. Vodili smo ubedljivo, samo ste golom u zadnjem minutu ublažili poraz.Odbitke koje kupiš ne realizuješ uvek ti. Ali si uvek tu da ih pokupiš kada ima martinele. Bez martinele je to praktično amoguće™. Nama su problem te lopte koje ti kao "spavač" pokupiš napred, a akciju finišira neko drugi. Slično je i sa golovima. Daješ ih jer će se uvek desiti nekoliko situacija na meču (da ne kažem poprilično, zavisno od toga ko je u tom trenutku u igri i ko se nađe pozadi) da poslednji igrač ode napred i svi potpuno zaborave na tebe, spojivši tvoj zeleno beli dres sa linijama koje označavaju naš kazneni. Sledeće nedelje ćeš nositi marker, pa će valjda biti bolja situacija, videće te bolje onaj ko te bude čuvao i onaj koji bude bio poslednji valjda neće izletati. To je otprilike u rangu moje tvrdnje da si te golove dao uvek kada sam ja bio napred pa bi naš zadnji (koji, naravno, u tom trenutku nisam ja) neodgovorno krenuo u napad ostavljajući te potpuno samog, plus na toleranciju engleskog džentlmena. Pride, kad ja ne branim. Meni je recimo potpuno nerazumljivo kako tvoj šut iz skoro mrtvog ugla uđe u gol tako što pogodi sredinu mreže. Ali, eto, to se desilo sinoć, samo se ne sećam ko je u tom trenutku branio. Sa druge strane, to praktično ne može da se desi nama jer lebron brani, sem kada ponekad - retko kada - on napravi grešku, dok se sa druge strane takvi golovi dešavaju toliko često, da ste i vi već počeli da ih smatrate redovnom pojavom, pa kada ja nepokretan stanem na gol ali se ne sklanjam od šuteva, onda padaju kukanja "kuku, gde ga pogodih", "jao, pa gde tamo" i slično. Zašto ja ne branim ceo meč? Pa zato što bih hteo da igram, zato što sam od boljih u svom timu, zato što - nadam se da se neki neće naljutiti - ima gorih i zato što bismo - moraćeš i ti da priznaš - tada bili mnogo slabiji u polju, jer bi nam se igra svodila na flegmino guranje, smorenkove solo prodore iz muke i beowlove pokušaje da centrira na terenu čija je ukupna širina 12 metara...Naravno, staću ja uvek na gol, nema problema, ali da li je moguće da ne uočavaš disproporciju u tim trenucima? Pogledaj vašu ekipu, vama Adašević izađe na 5 minuta i mi damo 2-3 gola na skoro svakom meču kad se to desi. A mi stalno igramo bez nekoga i sa naredne dve nedelje spojićemo dva meseca gde smo praktično samo jednom ili dvaput bili kompletni. Gle čuda, to se poklapa sa vašom ubitačnom serijom. Kao što se i naša serija od mesec i po dana dobrim delom poklopila sa Adaševićevim periodom oporavka od operativnog zahvata. Opet, da se neko ne uvredi, ali nije isto da li je izostao Beowl ili Aca, ili da li je izostao Smorenko ili Rođa. Prosto, to je tako, ma koliko se vi trudili da ublažite te stvari. Tim pre zajebanije za nas jer nam izostaju upravo oni koji najviše trče. I još vas je više, pa imate izmenu uvek, a mi retko kada.Vaša ekipa je po difoltu brža jer ima više ljudi koji mogu da trče. Bez obzira na to da li ti ostaneš napred ili ne, vi imate uvek minimum trojicu trkača i to je to, priznali vi to ili ne. Vama, kao bržima, naravno da martinela više odgovara jer možete da ćušnete loptu napred i protrčite bez bojazni da će lopta izaći negde. To stalno radite. Druga je stvar u kojim momentima birate da to uradite ili da li je taj momenat svrsishodan. Pride, gomilu golova dajete tako što se nešto sprčka oko one martinele iza gola. Juče jednostavno niste imali toliko novih i novijih™ prilika, rezervnih šansi, drugi i treći uzastopni pokušaj. Suma sumarum - martinela vas je održala, njojzi hvala...U svakom slučaju, vama ostaje da se ponosite statistikom o velikom broju pobeda u utakmicama u kojima nismo igrali beowl, smorenko, moja malenkost...samo napred! Pružiće vam se nova prilika, mada mi nekako deluje da će vam ti markeri prirasti za srce...Što se tiče insistiranja na igranju na aut, bojim se da je ono nemoguće kada je teren konfigurisan kao onaj manji. Gde bi bio aut? Čim lopta dodirne martinelu? Tu bi izbili sporovi, a i ne može da se odredi. Ali, kada je teren širok i sa obeleženim linijama i dodatnim prostorom do martinela, kao što je sinoć bio slučaj - naravno, nema problema...Uostalom, zar tu nismo najjači™? Edited by Filipenko
Link to comment
Meni je recimo potpuno nerazumljivo kako tvoj šut iz skoro mrtvog ugla uđe u gol tako što pogodi sredinu mreže.
Eh, sad, to su me pitali mnogi, kao sto pitaju i Pipa Inzagija. :wub: Odgovor je uvek isti - 1 pravi rasni strelac daje golove iz svih pozicija, iz svih uglova i svim delovima tela. To se ne uci, to je 1 instinkt sa kojim se rodis u nekoj od pristinskih favela a unapredjujes na parkinzima, grbavim poljanama i coskovima po parkovima. :blush: Kretanje kao zver oko plena, nindza mimikrija, a zatim samo sevne zuta patika i protivnik je u raljama, bespomocan i pobedjen. Ako ti kazem kako to radim moracu da te ubijem inace bi mi glave dosle seni mojih velikih prethodnika, Milera, Panceva, Linekera, Vokrija i najveceg od svih, Velikog Pipa. Zato je bolje da ne znas. :rolleyes: Btw., ja nisam trazio da se racuna aut udarcem u martinelu vec samo gol aut. Na tome, znas dobro, insistiram vec dosta dugo. I to radim upravo zbog tih odbijanja, a kako sam rodjen neposten, nikada mi ne bi palo na pamet da trazim taj gol aut zbog toga sto mi dajemo vise golova na taj nacin. Zar ne?
Link to comment

Мислио сам да ћутим о овоме, али кад видим како се теорија развија морам да кажем истину па куд пукло да пукло...Капитен ваше екипе, млађани Беол, заказао је састанак у понедељак увече са нашом екипом и понудио 4 киле печења да вас пустимо... а зна се колико харпер, Адашевић, прежа... воледу печење... а још више воле да помажу људима у невољи и да спасу институцију форумског фудбала од гашења услед недостатка вере у боље сутра од стране гробара. Мудри медијатор Ли је забранио осталима у тиму да дају голове, како би бар тако повећали шансе да добијете текму. Све остало је намештено од Харперових голова да ви нипта не провалите, до Медболове повреде, и Радетовог нервирања... Ред је да јавност зна истину...

Link to comment
Btw., ja nisam trazio da se racuna aut udarcem u martinelu™ vec samo gol aut. Na tome, znas dobro, insistiram vec dosta dugo. I to radim upravo zbog tih odbijanja, a kako sam rodjen neposten, nikada mi ne bi palo na pamet da trazim taj gol aut zbog toga sto mi dajemo vise golova na taj nacin. Zar ne?
Ih, što se mene tiče to pravilo možemo odmah da uvedemo - da se Martin i Ela iza golova diskvalifikuju.
Link to comment

Ja mislim da je Filipenko najbolji igrac FFa. Koliko me nahvali, to je jedino kako mogu da uzvratim :lol:Elem, mislim da su nam ekipe prilicno izjednacene. Mi imamo vise igraca koji su brzi i dosta trce, vi nesto vise onih sto malo bolje frljaju loptu. Marinela je isti kur za sve. Tu se vise trci, jer prakticno i nema pauze. Ali odbitke podjednako koristimo i mi i vi. Harper je lepo primetio razlike na golu. u situacijama 1 na 1 lebron vam skida sve zivo, slicno kao i ti Filipe one dalekometne suteve. I Rodja dosta toga brani (konkretno na poslednjem fudbalu je branio svasta), al opet to je stvar vaseg dogovora ko ce, kada i koliko da brani.Ova poslednja utakmica koju smo odigrali je meni najlosija od povratka na teren. NIsam mogao da se sastavim. 2 pasa nisam dao u noge kako treba, a i pozadi sam ispadao krajnje pocetnicki. Ja sam u svojoj ekipi po kvalitetu negde u sredini, ali jesam bitan jer sam jedan od retkih koji igra pozadi. Nebojsa i Rade igraju napred, pa cak i kada se vrati jedan od njih dvojice, njih lopta povuce i oni krenu napred. Ako usledi greska, eto kontre i jebiga. Poslednji put smo popili po 1 gol posle greske prvo jednog pa drugog. To da vi niste uvek kompletni i da vas mi zato dobijamo je smesno. Ti nisi bio samo jednom i tada nismo ni igralu u ovim timovima nego smo se izmesali. Marko nije dolazio nekoliko puta, ali od kad se vratio, vise se derete na njega nego na Acu. Nama nije bio Rade 2 puta, pa nisamo kukali. Par puta nije dosao ni madball, pa eto prosli put ni Preza, Harper je isao na grudvanje sa bludnim Norvzankama, znas i sam da nam je NBA fantasy draft jednom i golmana omeo :lol:Sem mene i Petkovica u poslednja 2,5 meseca svako je bar ponekad izostao. Kod vas sem Marka zbog povrede i jednom smorenka ostali se uredno pojavljuju. U svakom slucaju, vasa pobeda u utorak je zasluzena, ali da ne bi bila samo statisticka greska, moracete da pobedite bar jos jednom u naredna 2 meseca :)Takodje, da bi bilo jasno da ste vi "bolji" na velikom terenu, red je da dobijete bar jos 1 ili 2 utakmice. Ovako mi i dalje sve veoma rutinski podvodimo pod los dan :PInace, prvi pik je bio dopingovan (to vojska cini od coveka) :P

Link to comment
Elem, mislim da su nam ekipe prilicno izjednacene. Mi imamo vise igraca koji su brzi i dosta trce, vi nesto vise onih sto malo bolje frljaju loptu...
Заблуда... То колико трчимо се показало на великом терену... Једино су Медбол и Раде - Ђенка бржи од ваших играча...
Link to comment
Заблуда... То колико трчимо се показало на великом терену... Једино су Медбол и Раде - Ђенка бржи од ваших играча...
Naših ili vaših?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...