Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ocekujem najezdu grobara na ovu temu-konacno su pobedili! :o Znaci,promenili smo i teren(igrali na vecem sa autima)samo da bi oni konacno uboli neko zrno.Krali su vreme(imali jednu izmenu pa onaj koji ulazi uzima marker od onog sto ga menja pa ga oblaci 2 minuta).Ipak,zasluzena pobeda.Mi se ispromasivali,oni realizovali svoje sanse.Na kraju ubedljivih 5-4.Kod nas manje slabi Harper(mislim da je dao sve nase golove) i ja.Petkovic i Rade promase u napadu pa onda ostave samog svog coveka u odbrani...Nema veze,cak je i simpaticno bilo gledati protivnike kako su se raspricali i radovali na kraju utakmice...

Link to comment
Ocekujem najezdu grobara na ovu temu-konacno su pobedili! :o Znaci,promenili smo i teren(igrali na vecem sa autima)samo da bi oni konacno uboli neko zrno.Krali su vreme(imali jednu izmenu pa onaj koji ulazi uzima marker od onog sto ga menja pa ga oblaci 2 minuta).Ipak,zasluzena pobeda.Mi se ispromasivali,oni realizovali svoje sanse.Na kraju ubedljivih 5-4.Kod nas manje slabi Harper(mislim da je dao sve nase golove) i ja.Petkovic i Rade promase u napadu pa onda ostave samog svog coveka u odbrani...Nema veze,cak je i simpaticno bilo gledati protivnike kako su se raspricali i radovali na kraju utakmice...
:lol: Da, ovo je bilo odlucujuce.Cak ni 1 genijalni strelac, legitimni naslednik 1 Gerda Milera, Kobra sa Veluse i Pristinski Koljac protivnickih odbrana svojom gotovo savrsenom realizacijom (5 suteva - cetiri gola i stativa) nije uspeo da nadoknadi sve sto je nasa kukavna odbrana uspela da isprosipa, ostavljajuci 1 Hobotnicu na milost i nemilost protivnickih strelaca. Kod nas postoji opsti konsenzus da smo igrali izvanredno dok smo gubili 3:0 a onda poceli da igramo k'o slepci iz cega smo dali 4 a primili 2 gola, pa vi sad vidite sta imate da kazete o nasoj strategiji. Taktika naseg mrskog neprijatelja (posto o strategiji kad su oni u pitanju nema govora) je uvodjenje padobranca iz Hrvatske koji je trebalo da polomi nogu 1 Ubitacnom Strelcu i tako mu se osveti za sve one postove koje je pisao na topiku o tuzbi Hrvatske protiv Srbije. Ta taktika je, kako vidimo, urodila plodom jer je Covek Gol dao samo cetiri velicanstvena gola, a protivnicka dzumla bijednih pet golova. Jedino sto sam veceras promasio je Filipenkova glava koju sam gadjao markerom, istim onim koji je on nosio celu utakmicu a zatim mi ga onako znojavog okacio o glavu. Taj promasaj se pokazao odlucujucim. <_< Izvestaj sa treceg poluvremena je da ce Nebojsu da mlati riba zato sto je zbog fudbala zakasnio na dejt, Dzentlmen Kapiten je netragom nestao izmedju drugog i treceg poluvremena pa smo ga trazili 20 minuta oko kafane sa baterijskim lampama dok se nije javio da se isfunjao kuci, Preza nam je prepricavao siru verziju (skracenu - blago vama - je postavio na forum) svog near death experience-a glede vodoizvlacenja i dzudonavlacenja izvesne davljenice na Adi, Adasevicev posed price je ostao isti kao Barselonin posed lopte (oko 75% od ukupnog vremena) a paprike u salati su bile ljute u p..u materinu. Edited by harper lee
Link to comment

Sve u svemu, postoji par osnovnih uzroka za poraz cigana.1) obe ekipe su bile kompletne2) broj igrača je bio isti3) teren je bio normalan, ne skraćen4) nije bilo martinela da im se lopte odbijaju, odnosno igralo se na aut5) golovi nisu bili suženi, već regularne širine (da se razumemo, i dalje se radi o malim golovima)Iz ovih stavki je potpuno očito koliko su cigani bili hendikepirani. Ovi nefer uslovi su odlučujuće uticali na njihove performanse. Ali dobro, koliko sledeće nedelje će se stanje vratiti u normalu jer će nam nedostajati par igrača, pa eto prilike da opet dobiju kako to najbolje znaju i umeju.P.S. ali, krađa vremena na izmenama i oblačenju markera :lol:

Edited by Filipenko
Link to comment
Sve u svemu, postoji par osnovnih uzroka za poraz cigana.1) obe ekipe su bile kompletne2) broj igrača je bio isti3) teren je bio normalan, ne skraćen4) nije bilo martinela da im se lopte odbijaju, odnosno igralo se na aut5) golovi nisu bili suženi, već regularne širine (da se razumemo, i dalje se radi o malim golovima)Iz ovih stavki je potpuno očito koliko su cigani bili hendikepirani. Ovi nefer uslovi su odlučujuće uticali na njihove performanse. Ali dobro, koliko sledeće nedelje će se stanje vratiti u normalu jer će nam nedostajati par igrača, pa eto prilike da opet dobiju kako to najbolje znaju i umeju.P.S. ali, krađa vremena na izmenama i oblačenju markera :lol:
1) ЛеБрон је бранио без сочива.2) Ја сам био пијан.3) Харпер се прејео 4) Адашевић је појео више од њега.5) Прежа је целе ноћи блудничио са студентицама из студењака.6) Раде је већ обавио разговоре са Реалом, па је штедео ноге.7) Медбола сте брутално повредили и омели га да пружи још једну у низу од сјајних партија...
Link to comment

Medbol je retard koji se povredio sam (nepropisno izvodivsi aut) :lol: :lol: :lol: No, da bi derbi imao vise smisla...naravno da su me ovi krvnici povredili :lol: ;) Cini mi se da mi sledi preskakanje sledeceg okrsaja, sto u svakom slucaju ojacava moju ekipu i rusi koncepciju "pakija".

Edited by madball
Link to comment
Sve u svemu, postoji par osnovnih uzroka za poraz cigana.1) obe ekipe su bile kompletne2) broj igrača je bio isti3) teren je bio normalan, ne skraćen4) nije bilo martinela da im se lopte odbijaju, odnosno igralo se na aut5) golovi nisu bili suženi, već regularne širine (da se razumemo, i dalje se radi o malim golovima)Iz ovih stavki je potpuno očito koliko su cigani bili hendikepirani. Ovi nefer uslovi su odlučujuće uticali na njihove performanse. Ali dobro, koliko sledeće nedelje će se stanje vratiti u normalu jer će nam nedostajati par igrača, pa eto prilike da opet dobiju kako to najbolje znaju i umeju.P.S. ali, krađa vremena na izmenama i oblačenju markera :lol:
:lol: Evo i protivnickog "lebrona" u najboljem sjaju.Mislim da je odlucujuce (pored one kradje vremena kod izmene markera :Hail: ) bilo to sto nama nisu igrali Martin i Ela, sto automatski rusi Filipenkovu konstataciju da smo mi bili kompletni. Martin i Ela takodje igraju i za protivnika ali tamo zabusavaju, nece da odbijaju lopte od mantinele i tako odigravaju povratni pas. Narocito Acu bojkotuju. Posebna nepovoljnost je sto jedino Martin i Ela imaju alat za suzavanje golova i terena pa sinoc nismo mogli da primenimo uobicajenu taktiku suzavanja naseg gola i nase polovine terena (docim su protivnicki, jakako, uvek normalni).Ipak, najbolje obozavam ovaj ko-rano-rani-najbolji-alibi-za-poraz-grabi deo. :wub:edit: Sa gnusanjem odbijam insinuaciju da sam se prejeo pre utakmice. Opste je poznato da sam ja godinama na rezimu velikog broja dijeta. Pocinjem ih svako jutro. Edited by harper lee
Link to comment

Koga Martin i Ela više gotive, odlično smo videli sinoć, ne kapiram čemu dalja diskusija. Isto tako i kolika je korist od pojedinih igrača kada nema Martina i Ele da odigraju dupli i višepli pas sa njima. Ok, Aca je takav kod nas, ali koliko ih je kod vas? Nije tu samo stvar u svesnom nabijanju na Martina i Elu. Aca ih svesno koristi dok peatrira™, ali njihova uloga je još značajnija u tome što dozvoljavaju da se praštaju greške poput predugačkih paseva ili paseva iza leđa, ne može da pobegne lopta u neut™ i slično. Martin i Ela su Žigoljubitelji, to je odavno jasno.Isto važi i za sužene golove. Naravno da je teže dati gol kada brani neko ko zna da brani a gol je sužen. Vi imate golmana, mi a™.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...