Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

"Nikada nikog prestici neces,spor si ko kornjaca..."Veceras ponovo nasa pobeda posle zanimljive igre.Mi vodili 3-1,oni okrenuli na 3-5,na kraju klackalica i nasa pobeda 9-8.Kod nas odskakao tandem Petkovic-Adasevic,kod njih Smorenko ponovo dao par lepih golova.Highlight veceri je kad je njihov kapiten sa skoro pola terena nicim izazvan postigao efektan autogol.Markeri im se zalepili za tela,vise ih i ne skidaju...

Edited by lebron
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

'Ajde sto nam je golman dobar, ali sto je skromaaaan. Petkovic odigrao utakmicu zivota a 1 Hobotnica je poskidala mnoge teske lopte, nakon sto mu je prva laka volsebno odskakutala preko gol crte. No, nista zato, nije proslo ni par minuta a 1 Dzentlmen je galantno uzvratio verovatno najsmesnijim autogolom koji sam video na FF-u. Covek koji nikada, ama nikada, ne sutira loptu unutrasnjom stranom patike, dokazao je da ume da plasira loptu u gol pored zabezeknutog golmana. Sad sto je to bio njegov gol i njegov golman svakako mu mi protivnici necemo zameriti. Nedugo zatim je i Smorenko, ponet primerom svog kapitena, krenuo da dribla kao golman i naravno popusio gol k'o vrata. Ostalo je bilo po starom, dobrom obicaju. Mi pobedili, oni izgubili i tako to.Teren je bio toliko klizav (kaplje sa krova fucking balona) da su najbolje prosla laka grla tipa Petkovica, Adasevica i Smorenka. Mi tehnicari od sto kila i vise imali smo problem da prikazemo svoje uobicajene majstorije na ovoj travnatoj poledici.

Link to comment

Лепо је чути похвале након месеци просеравања :)Ипак ја бих похвалио Медбола, посебно у тренуцима пред крај, када само он и ја остајали сами у одбрани и затварали 2, 3 па и четири на 2 ситуације...Био је влажан терен, нас је кењало, они нису играли одбрану... Ипак, као и обично, изгубили су јер су против себе имали мајсторе на петопарцу...Др. Протић очигледно не утиче позитивно на екипу... можда да пробају са Гуру Јафориџом?

Link to comment
'Ajde sto nam je golman dobar, ali sto je skromaaaan. Petkovic odigrao utakmicu zivota a 1 Hobotnica je poskidala mnoge teske lopte, nakon sto mu je prva laka volsebno odskakutala preko gol crte. No, nista zato, nije proslo ni par minuta a 1 Dzentlmen je galantno uzvratio verovatno najsmesnijim autogolom koji sam video na FF-u. Covek koji nikada, ama nikada, ne sutira loptu unutrasnjom stranom patike, dokazao je da ume da plasira loptu u gol pored zabezeknutog golmana. Sad sto je to bio njegov gol i njegov golman svakako mu mi protivnici necemo zameriti. Nedugo zatim je i Smorenko, ponet primerom svog kapitena, krenuo da dribla kao golman i naravno popusio gol k'o vrata. Ostalo je bilo po starom, dobrom obicaju. Mi pobedili, oni izgubili i tako to.Teren je bio toliko klizav (kaplje sa krova fucking balona) da su najbolje prosla laka grla tipa Petkovica, Adasevica i Smorenka. Mi tehnicari od sto kila i vise imali smo problem da prikazemo svoje uobicajene majstorije na ovoj travnatoj poledici.
eh da je bio samo jednom dobili bi mi vas sinoc <_< .nego vec dugo me nisu svrstavali u laka grla, bogami jako dugo :lol:
Link to comment
eh da je bio samo jednom dobili bi mi vas sinoc <_< .nego vec dugo me nisu svrstavali u laka grla, bogami jako dugo :lol:
Sve ti je to, moj prijatelju, stvar perspektive, uporednih vrednosti i drugih logickih djakonija. Za Acu mozes biti loptica skocica ali kad si okruzen onakvom teskom industrijom mozes samo da dobacis (i to jedva) samo do pogona za proizvodnju plastike. :lol: A nije da se ne trudis. :rolleyes:
Link to comment

Naravno. Stari džentlmenski običaji u Engleskoj nalažu da se protivnikov neutogol nedekvatno isprati sopstvenim. Dodatno, tradicija propisuje da izvođenje tog časnog poteza pripada kapitenu ekipe. Pa kad mi je već pripala ta čast, red je bio da se posao odradi efektno.Dodatno, taj potez nam je obezbedio još jednu u nizu moralnih pobeda, budući da je jasno da se uzdrmani protivnik nikada ne bi vratio u meč da im to sami nismo ponudili :rolleyes: Ko igra protiv koga? Pa, u našoj ekipi Flegma igra protiv mene, Rođa igra protiv Flegme, Aca igra protiv Smorenka, Smorenko igra protiv Filipa, a Filip igra protiv svih - uključujući i samog sebe.

Link to comment
nikako da shvatim ko ovde protiv koga igra.. kako ste raspoređeni u ekipe?i ko je 1 džentlmen koji je dao autogol sa pola terena :Hail: sumnjam da je beowl :D
Sad znaš ko je džentlmen...Crveno beli:Lebron,Madball,Adašević,Nebojša Petković,Preža(Delija 67),Harper Lee,Rade(djenka 01)Crno beli:Beowl,Filipenko,Flegma,Smorenko,Aca(nije na forumu),Igor(rodjeni)Ponekad dodje još neko da pojača ili oslabi ekipe ali ovo je otprilike stalna postavka.
Link to comment

^^ hvala. otprilike sam tako i shvatila :)za džentlmena, da dodam još 1 klap-klap-klap. jeste da nisam videla taj 1 neutogol, ali harper ga je lepo opisao pa kao da jesam..

Link to comment
^^ hvala. otprilike sam tako i shvatila :)za džentlmena, da dodam još 1 klap-klap-klap. jeste da nisam videla taj 1 neutogol, ali harper ga je lepo opisao pa kao da jesam..
Није на одмет да поновим...Након идеалног паса његовог голмана, он маниром фудбалских зналаца, десетки које више не виђамо на теренима, фудбалски на прву лобовао свог голмана, и као ласерски навођена, лопта је завршила у небрањени део мреже...А на Звездари мук... (Као ономад у Лондону) ... након чега се проломио спонтани аплауз који је дуго одзвањао балоном Трудбеника, као и у Беоловој глави...На крају утакмице, као знак захвалности за велики допринос, је добио кафу... обогаћену!
Link to comment
Ko igra protiv koga? Pa, u našoj ekipi Flegma igra protiv mene, Rođa igra protiv Flegme, Aca igra protiv Smorenka, Smorenko igra protiv Filipa, a Filip igra protiv svih - uključujući i samog sebe.
Nisam dugo bio, ali vidim da je sve po starom. Edited by Venom
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...