Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Petkovicev duh je veceras dobro odigrao i lepo asistirao... :lol: Dobar fudbal i veceras,objasnjavali smo im neke stvari dobrih 40 minuta,tada vodili 6-1.Onda smo ostali bez snage,koncentracije, a i Petkovicev duh je poceo da se proserava i krenulo da ih kenja pa cak postalo neizvesno.Serijom golova dosli su na 8-7,ali snage za potpuni preokret nisu imali.Tada je bio penal na 3 minuta pred kraj koji je golman naseg tima tj. ja sigurno realizovao za nedostiznu prednost crveno-bele ekipe.Madball se pre utakmice na basketu slikao sa idolom navijaca Zvezde i prosto je leteo po terenu i nadavao se golova.Slikali smo se i ja i Adasevic sto se takodje odrazilo na nase igre. :lol:
Потпис :)П.С. Санудтрек за слику са ЛеБроном је следећи... "Ноћи су ми изрезале чело... свака ноћ је нову бору дала..." Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

'Bem ti pauzu od mesec dana, svaki misic mi vristi od bola jutros. <_< Za 1 forumski fudbal bio je bas jak ritam nekih 40 minuta i u tom periodu smo nabili razliku koja je bila dovoljna da ubedimo protivnike da novi roze markeri sa cveticima koje je kupio Filipenko pre utakmice njima bolje stoje, tako da ce ih nositi i sledeceg utorka. Imali smo realizaciju u tom periodu kao nikad do sada, mislim da nismo promasili skoro nista sto se moze nazvati sansom. U isto vreme je lebron briljirao na golu, braneci rukama, nogama, nosom, kolenima i svim drugim cega je mogao da se doseti a i odbrana nam se istakla u blok igri. Ocigledno da ga je inspirisala kombinacija slikanja sa tarabom i kupovina novih golmanskih rukavica. Steta sto je nebojsapetkovic poslao svog duha umesto sebe jer, za razliku od odgovornog i ozbiljnog njega, njegov duh je u fazonu "da igram odbranu igrao bih u Realu". Da smo ja i Duh malo ozbiljnije odigrali u odbrani, tek onda bi dosla do izrazaja 1 igra u oba pravca Madball-a, Adasevica (takodje slikanih sa tarabom i inspirisanih tim znamenitim dogadjajem) i Preze. Dok smo ih sabijali u misju rupu ja sam igrao kao poslednji duduk i bio sam najslabija karika u 1 dobro podmazanoj masini. Tek kad su poceli ozbiljno da prete pred kraj 1 instinkt ubice je proradio i sa dva gola potopio protivnicke nade da ce se otarasiti markera, da bi ih na kraju zakucao lebron iz opravdano dosudjenog penala.Vredi istaci da je kod protivnika utakmicu zivota odigrao smorenko koji se nadavao golova za sve prethodne prigode kad je promasivao sve sto se uopste moze promasiti, pa makar i teskom mukom. Solidno je odigrao i Rodja. Ostali nisu vredni pomena, osim sto je Aca povremeno konkurisao za Najsmesniji Video.Madball je po meni igrac utakmice. Presekao je bezbroj protivnickih napada a i naucio je da mirne i pravovremene pasove rutinski sprovodi u mrezu

Link to comment

Igrač utakmice je van svake konkurencije bio Martinela. Imao je 5 asistencija za prvih 6 golova protivnika. Katastrofa! I još imaju smelosti da tvrde kako je nas nešto kenjalo :lol:Elem, u Teacherovom videu na prethodnoj strani je najjača™ stvar, uz rizik da zvučim sujetno, u poslednjih par sekundi. Odložim loptu Beowlu kapitenu?, a potom se izvinjavam...što sam mu uopšte dodao :DSinoć je bila izražena nesloga u grobarskim redovima. Najdeblji™ i najanglikanskiji™ su hteli da se pobiju tokom meča. Bruka!

Link to comment
Igrač utakmice je van svake konkurencije bio Martinela. Imao je 5 asistencija za prvih 6 golova protivnika. Katastrofa! I još imaju smelosti da tvrde kako je nas nešto kenjalo :lol:Elem, u Teacherovom videu na prethodnoj strani je najjača stvar, uz rizik da zvučim sujetno, u poslednjih par sekundi. Odložim loptu Beowlu kapitenu?, a potom se izvinjavam...što sam mu uopšte dodao :DSinoć je bila izražena nesloga u grobarskim redovima. Najdeblji i najanglikanskiji su hteli da se pobiju tokom meča. Bruka!
У вашем тиму нема места за две тако велике и пре свега сујетне звезде... Коме ће бити додељена капитенска трака?
Link to comment
У вашем тиму нема места за две тако велике и пре свега сујетне звезде... Коме ће бити додељена капитенска трака?
smesno je da se uopste takva pitanja postavljaju...svaka cast Beowlu ali .....
Link to comment
Za 1 forumski fudbal bio je bas jak ritam nekih 40 minuta i u tom periodu smo nabili razliku koja je bila dovoljna da ubedimo protivnike da novi roze markeri sa cveticima koje je kupio Filipenko pre utakmice njima bolje stoje, tako da ce ih nositi i sledeceg utorka.
evo vam garnitura dresova:189441_2.jpgb8522bee978a42a827f5198a69486f26-500x500.jpgsamo da napomenem da momci koji nose ovaj dres izdaju ovaj kalendar svake godine:Dieux du stadecalendrier_dieux_du_stade.jpg
Link to comment

Doktor Protić daje dragocene savete kako postupati sa Flegminom kafom™. Od koristi svima, a posebno našem kapitenu za psihološko spremanje pred naredni okršaj:

Link to comment

Какво дружење... одмах после текме се упуте кућама, од срамоте... ни у Пахуљицу да сврате...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...