Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne, to znači da je među vama zavladao 1 mook usled činjenice da se protivnički kapiten večeras vraća na teren, doduše verovatno više na gol nego na teren ali i to je dovoljno za početak.

Link to comment

Veceras je bio jedan od najzanimljivijih forumskih fudbala ever.Pakiji su bili u najjacem sastavu kao i mi(od standardnih falio samo Harper).Celu utakmicu je bila rezultatska klackalica,niko nije vodio vise od gola razlike.Filipenko se raspucao posle povrede ledja i dao dosta golova.Kod nas Preza i Madball efikasniji nego inace,ja primio nekoliko glupih golova.Pobedonosni gol za 11-10 postigao Preza na dva minuta pre kraja,pre toga spasio nas gol izbacivsi loptu sa gol linije.Den Tana-jebacemo Partizana! :P

Link to comment

Nama grobarima očito preostaje da se pogledamo u oči i pozovemo Doktora Protića da nam pomogne svojom terapijom.

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Link to comment
Nama grobarima očito preostaje da se pogledamo u oči i pozovemo Doktora Protića da nam pomogne svojom terapijom.
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"> :Hail:
Link to comment
Pobedonosni gol za 11-10 postigao Preza na dva minuta pre kraja,pre toga spasio nas gol izbacivsi loptu sa gol linije.
И то је једина ствар која нас је спасила да ми кући не понављамо терапију Др. Протића. Играли смо к'о ћорави керови по авлији! Задњих десет минута, они играју одбрану са играчем мање, јер неки њихов кампује. Лопта не може да се игра од ноге до ноге најближем играчу, нема кретања, а и када се неко лепо отвори не добије лопту, доста грешака, примање лопте к'о најтврђи балвани... и онда пљусне контра, а одбрана се игра мекано ко дедин курац!Иако је свако наш играч бржи од сваког њиховог, ми нисмо контру истрчали... Прошле су славе, ако се већ алкохолишете за викенд, нек испари до уторка... А у уторак немојте да играте као ови играчи Звезде манекенски... већ срце на терен покажите како се гине за црвено беле боје...Ми каса, су каса - барака обама!
Link to comment

Da ne zaboravim i najveći dobitak prošle večeri. Igor Rođa je po prvi put zakoračio u svet postfudbalskih aktivnosti, a.k.a. kafanu otkad igra sa nama. Dok je netremice slušao moje obrazlaganje o tome koliko harper pije ("Baš me čudi, uvek je pristojan"), koliko se Flegma ožderava ("Vidi se po njemu najbolje"), kako nebojšapetkovic biva oboren od dva piva ("pa da, pička ciganska"), te kako Beowl neartikulisano omazuje tanjire 'lebom ("normalno, sine, ti menadžeri su najgori"), zakleo se da će ubuduće dolaziti u kafanu dok napred navedene ne potuče u svakoj od kategorija u kojima briljiraju.

Link to comment
Da ne zaboravim i najveći dobitak prošle večeri. Igor Rođa je po prvi put zakoračio u svet postfudbalskih aktivnosti, a.k.a. kafanu otkad igra sa nama. Dok je netremice slušao moje obrazlaganje o tome koliko harper pije ("Baš me čudi, uvek je pristojan"), koliko se Flegma ožderava ("Vidi se po njemu najbolje"), kako nebojšapetkovic biva oboren od dva piva ("pa da, pička ciganska"), te kako Beowl neartikulisano omazuje tanjire 'lebom ("normalno, sine, ti menadžeri su najgori"), zakleo se da će ubuduće dolaziti u kafanu dok napred navedene ne potuče u svakoj od kategorija u kojima briljiraju.
Hoce li mene da bije u kolicini pristojnosti ili ojadjenog alkohola? :unsure: Samo da prijavim da sam poslednje dve nedelje vezbao sa poslovicno nepristojnim i jos poslovicnije trezvenim Norvezanima. Sto ce reci da je Rodja nagrabusio vec na prvoj prepreci sledeceg utorka.
Link to comment
Нећу моћи да дођем... али мој дух ће бити са вама...
Petkovicev duh je veceras dobro odigrao i lepo asistirao... :lol: Dobar fudbal i veceras,objasnjavali smo im neke stvari dobrih 40 minuta,tada vodili 6-1.Onda smo ostali bez snage,koncentracije,krenulo da ih kenja pa cak postalo neizvesno.Serijom golova dosli su na 8-7,ali snage za potpuni preokret nisu imali.Tada je bio penal na 3 minuta pred kraj koji je golman naseg tima tj. ja sigurno realizovao za nedostiznu prednost crveno-bele ekipe.Madball se pre utakmice na basketu slikao sa idolom navijaca Zvezde i prosto je leteo po terenu i nadavao se golova.Slikali smo se i ja i Adasevic sto se takodje odrazilo na nase igre. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...