Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Nadam se da ce te odrzati tradiciju ovih okupljanja barem do sredine marta, jer i dalje nameravam da se pojavim kao special appearance guest, da objasnim zigomrziteljima par stvari :)Mada mi ni Oozice nije mrsko...
Naravno da hocemo. Doduse, pocela su opet filipenkova nerviranja kao i prosle sezone zbog neprekidnog niza poraza MeckoCackaca, pa je pitanje da li ce im ekipa opstati do povratka beowla, ali pusticemo ih jednom ili dva puta do marta da pobede cisto da se ne raspadnu :PInace, promenili smo lokaciju, pa sad igramo na Trudbeniku, sto pored nize cene balona, takodje iskljucuje Oozice iz ponude, ali zato nudi daleko bolje resenje u vidu 1 Pahuljice koja se pokazala kao optimalno resenje odma pored balona :)U svakom slucaju, ukoliko si voljan da se malo rekreiras protiv glodarske amaterske ekipe, uvek si dobrodosao :)
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da hocemo. Doduse, pocela su opet filipenkova nerviranja kao i prosle sezone zbog neprekidnog niza poraza MeckoCackaca, pa je pitanje da li ce im ekipa opstati do povratka beowla, ali pusticemo ih jednom ili dva puta do marta da pobede cisto da se ne raspadnu :P
Jedino što se pomenuti vraća već u decembru, tako da vam zimska eedeela baš i neće potrajati koliko ste se nadali, ali dosta vam je i tih par škrbavih pobeda :)
Link to comment

Veceras su crveno bele perjanice tandem Adasevic-Petkovic bili prikljuceni ostacima grobarskog tima...Utakmica zanimljiva,vise su trcali,zasluzeno pobedili.Crveno beli:Lebron,Preza,Madball,Rade,Radetov brat AcaNarandzasti(zbog markera):Igor,Flegma,Aca,Adasevic,PetkovicOni poveli 5-1,mi stigli i preokrenuli na 6-5,na kraju nam dali jos jedno 4 gola,tako da je na kraju bilo 9-6 za njih.Ocekuje se povratak grobarskih perjanica pa da nastavimo dranje istih...

Link to comment
Veceras su crveno bele perjanice tandem Adasevic-Petkovic bili prikljuceni ostacima grobarskog tima...Utakmica zanimljiva,vise su trcali,zasluzeno pobedili.Crveno beli:Lebron,Preza,Madball,Rade,Radetov brat AcaNarandzasti(zbog markera):Igor,Flegma,Aca,Adasevic,PetkovicOni poveli 5-1,mi stigli i preokrenuli na 6-5,na kraju nam dali jos jedno 4 gola,tako da je na kraju bilo 9-6 za njih.Ocekuje se povratak grobarskih perjanica pa da nastavimo dranje istih...
Синоћ су се чаршијом пронеле приче да сам изузетно себичан... тим поводом, категорично демантујем и најоштрије осуђујем те гласине.П.С. И нисам лајао на навијаче...
Link to comment
Veceras su crveno bele perjanice tandem Adasevic-Petkovic bili prikljuceni ostacima grobarskog tima...Utakmica zanimljiva,vise su trcali,zasluzeno pobedili.Crveno beli:Lebron,Preza,Madball,Rade,Radetov brat AcaNarandzasti(zbog markera):Igor,Flegma,Aca,Adasevic,PetkovicOni poveli 5-1,mi stigli i preokrenuli na 6-5,na kraju nam dali jos jedno 4 gola,tako da je na kraju bilo 9-6 za njih.Ocekuje se povratak grobarskih perjanica pa da nastavimo dranje istih...
Radi statisticke tacnosti - 10:6 :PElem, nastupali smo u narandzastim markerima jer su nam u balonu rekli da je Filip odneo kuci zute da ih opere, ali kako nije bilo njega, nije bilo ni zutih markera :lol:Inace vi ste dvi bili "zdravi" dok mi nismo mogli da pretrcimo 10 metara a da ispustimo dusu. Sad kad smo se malo rastrcali, vi se svi ispovredjivali :rolleyes:
Link to comment

Jos jednom sam pokazao sav raskos svog antitalenta i u pustoj zelji da se iskupim za neznanje, napao neduznu Adasevicevu nogu. Izvini druze, stvarno sam isao na loptu...bilo je namerno :lol:

Link to comment
Radi statisticke tacnosti - 10:6 :PElem, nastupali smo u narandzastim markerima jer su nam u balonu rekli da je Filip odneo kuci zute da ih opere, ali kako nije bilo njega, nije bilo ni zutih markera :lol:
Да ли је иштампао имена на леђима? Да се не свађају који је чији :)
Link to comment
Jos jednom sam pokazao sav raskos svog antitalenta i u pustoj zelji da se iskupim za neznanje, napao neduznu Adasevicevu nogu. Izvini druze, stvarno sam isao na loptu...bilo je namerno :lol:
Kako si ti zelen i aiskusan... Da si čitao Iskudijin priručnik za postupke u ovakvim situacijama, znao bi da se za napade na protivničke ekstremitete ne upućuju izvinjenja već kontre tipa: Ti si startovao na mene a ja sam te, izmičući se, poslao na fizikalnu :lol:
Link to comment
Kako si ti zelen i aiskusan... Da si čitao Iskudijin priručnik za postupke u ovakvim situacijama, znao bi da se za napade na protivničke ekstremitete ne upućuju izvinjenja već kontre tipa: Ti si startovao na mene a ja sam te, izmičući se, poslao na fizikalnu :lol:
Rece covek koji i sutira klizecim startom, i ostade ziv :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...