Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Kad se igra forumaski fudbal? Hoce li biti prenosa na Pinku?
Дођи на стадион! Не навијај из фотеље!
E, da ne zaboravim, da Petković nekim čudom igra odbranu (kao što ne igra), Guti bi mu već odavno bio rezerva u Realu.
Да чујем шта ти је то Петковић урадио?
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 Kapitenu je Fortuna okrenula leđa, te je sinoć ostao bez ligamenata levog skočnog zgloba. Od ponedeljka intenzivna terapija, povratak na teren za rođendan tj. krajem decembra. Kad pomislim da ću sa bandažiranom nogom na TV gledati Fejsu kako standardno igra za Partizan, dođe mi da se momentalno upucam u čelo.

Link to comment
1 Kapitenu je Fortuna okrenula leđa, te je sinoć ostao bez ligamenata levog skočnog zgloba. Od ponedeljka intenzivna terapija, povratak na teren za rođendan tj. krajem decembra. Kad pomislim da ću sa bandažiranom nogom na TV gledati Fejsu kako standardno igra za Partizan, dođe mi da se momentalno upucam u čelo.
И коме још? Жигољубитељима или Жигомрзитељима? Време ће бити судионик... ја само да унапред обећам да ћу сутра поклонити маркер Флегми :)
Link to comment
1 Kapitenu je Fortuna okrenula leđa, te je sinoć ostao bez ligamenata levog skočnog zgloba. Od ponedeljka intenzivna terapija, povratak na teren za rođendan tj. krajem decembra. Kad pomislim da ću sa bandažiranom nogom na TV gledati Fejsu kako standardno igra za Partizan, dođe mi da se momentalno upucam u čelo.
Posao će vam definitivno biti trivijalan. Adolazim ni ja. Sjebao sam leđa. Možda nekim čudom sve prođe do utorka, ali nema šanse.
I to sve od kako se zajedno tuširaju...
Link to comment
I to sve od kako se zajedno tuširaju...
Pa kad su niski tusevi. Ovaj sutirao posto mu niko nije rekao da se u medjuvremenu zavrsila utakmica, ovaj drugi se saginjao da dohvati sapun te se usinuo i eto ti vraga. Nego, hoce li vas biti dovoljno. Nije u redu da zaradite markere par forfe.
Link to comment

Čak i da se ja nekim čudom pojavim, ne kapiram poentu igranja sa 3+1 igrača koji trče protiv našeg jednog. Mi jesmo bolji fudbaleri, ali vi ste jednostavno brži i razlika će biti prevelika.

Link to comment
Čak i da se ja nekim čudom pojavim, ne kapiram poentu igranja sa 3+1 igrača koji trče protiv našeg jednog. Mi jesmo bolji fudbaleri, ali vi ste jednostavno brži i razlika će biti prevelika.
Oce li vas biti uopste? Ocete da dovedem ja nekoga? Grobar je, ne zna, al se zato i ne trudi? :)Ne ozbiljno, ajd neko brzinsko prebrojavanje pa ako fali da dovedemo... greota da propadne fudbal zbog 1 ligamenata i isto toliko ledja :)KOliko kapiram nismo otkazali nebojsa, rade, igor, flegma, smorenko, aca, lebron, preza i ja. Harperu, nesot mi se pomesalo, jel ti ne dolazis ove i sledece nedelje zbog puta ili sam se ja nesto prebacio?Elem, ako nema ni harpera to je 9, dakle treba ljudi. Ja imam dvojicu na lageru (jedan vas i jedan nas), pa mogu da ih aktiviram. Al bi bilo pozeljno da se sto pre izjasnite. Naravno sad je pravi trenutak da se oglase i oni pritajeni forumasi grobarskog entita koji su tako hvalospevno najavljivali svoje dolaske (neki cak pretili da ce igrati flastera na meni) a nigde ih nema...Ili mozda trenutak kada ce shimpr da uskoci i spasi svoju ekipu muka? :lol:
Link to comment
Čak i da se ja nekim čudom pojavim, ne kapiram poentu igranja sa 3+1 igrača koji trče protiv našeg jednog. Mi jesmo bolji fudbaleri, ali vi ste jednostavno brži i razlika će biti prevelika.
Pa jeste. Kad ja krenem da vitlam po terenu brzinom jos nevidjenom u beogradskim balonima samo cete ostati da u prasini iza mojih patika tuzno gledate kako Harper Luis koristi svoje brzinske sposobnosti za resetanje vase mreze. Jos kad se tom sampionu brzine pridodaju ona dva od skora preradjena bureta iz vinskog podruma, Adasevic i Nebojsa i kad im ugradimo tockove, ima sve da prasti okolo. <_<edit: Ja dolazim sutra. Jos ako Rodjeni dogura auto gde i poslednje dve nedelje i pokupi me, niko zadovoljniji od mene. Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...