Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Hahaha... moj "brutalni start" se sveo na to da sam odneo loptu a ti zapeo iz sve snage po mom djonu. Sreca da sam ovako stamen pa me nisi srusio ;)O brutalnom startu Petkovica kome si uleteo klizeci je tek izlisno pricati :lol:No, sve te carke padaju u vodu kad dodjemo do lebrona koji je definitivno uspeo da nadmasi larrsona i to za dva koplja kad su izgovori u pitanju :DSto se fudbala tice bilo je prilicno zanimljivo. Mi vodili sa 5-2, pa oni stigli na 5-5, klackali se do 8-8, pa se onda oni odlepili na 12-9, da bi mi 3-4 minuta pre kraja smanjili na 12-11, pa je u ta 3-4 minuta bilo bas veselo. Sevale su kontre na obe strane, beowl je 1 engleskim uklizavanjem i zeljom da pocepa i mrezu i balon i zvezdarsku sumu uspeo da promasi prazan gol, da bi na drugoj strani meni Igor skinuo zicer posle kontre 3 na 1. Realno da nas lebron nije prodao ne bi bilo neizvesnosti jer su nasi golmani (ja prednjacio) na momente primali smesne golove. Za razliku od proslog puta imali smo primetno vise snage za trcanje sto se i videlo u trcanju pri kraju termina...Inace, lebrone najvecu nepravdu si izostankom naneo Prezi, koji svoju partiju iz snova nije krunisao pobedom :)

Edited by adasevic
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

ЛеБроне, следећи пут кад те Соникс не пусти на ФФ ти слажи да те жена натерала да усисаваш :)Ајде бре ти Енглески пацијенту, Први ти си мени ђоном у цеваницу улетео тако да имам оток и огреботину, а још нисам ни тражио фаул за то...

Link to comment
Osušili smo ih. Tri stative, tri brutalna starta dueta Mesarević, pardon Nedašević, na moje adužno stopalo, i tri gola kao krem na torti...... sve to, međutim, teško da može makar da se približi Lebronovom evrogolu. Da nekome supruga ili devojka zabrani odlazak na fudbal, to je skroz prihvatljivo, legitimno i razumljivo. Ali onakav razlog... pa crni Lebrone... pa pobogu čoveče...
Cekaj, vi se sinoc niste zajebavali!!!??? :blink: Lebron je stvarno otkazao fudbal zbog ovog internet glupiranja!!!??? :o :Hail: za zavisnost.
Link to comment

Treba li jedno pojacanje/oslabljenje u vidu Grobara? Mozda bih mogao da odigram, zajebava me jedino sto ponekad imam jos jedan termin utorkom...

Edited by svetskigigacar
Link to comment
Treba li jedno pojacanje/oslabljenje u vidu Grobara? Mozda bih mogao da odigram, zajebava me jedino sto ponekad imam jos jedan termin utorkom...
Jebeš termin, bitno je da nemaš draft za fantasy.
Link to comment
Tačno, prošli put kada je lebron bio tu smo pobedili sa dosta većom raylikom.
Jap, samo si zaboravio da smo prosli put trcali 15 minuta, a prekjuce skoro celu utkamicu. Uostalom, sto bi rekao saveznik - sve ide svojim tokom :) Sad kad se stekal kakva takva kondicija, pa kad se lebron nacrta na golu, mozete ocekivati 1 kanonadu... zapravo da nije fantasyrao mogli ste da je ostetite i u utorak ;)Samo se nadam da Sonics nece opet da bude kljucni igrac forumskog fudbala :lol:
Link to comment

polaskan sam ovolikom paznjom, shta da dodam.btw, za fantasy igre se moze svashta reci, ali ne znam koliko je u redu da ih ismevaju ljudi koji iz nedelje u nedelju ovde pishu novinske tekstove o nechemu shto se zove forumashki fudbal... definitivno ima i adekvatnijih nachina i mesta od ppp za kritiku fantasy sporta.

Link to comment

1. Нико није исмевао фантази као такав.2. Кад жена каже мора да се ради то и то - то је реална препрека, кад Соникс каже драфт је тад и тад, реално је очекивати да се направи договор како би стандардан учесник ФФ-а и кључан играч једне од екипа могао да учествује...3. Врати се све ти је опроштено :)

Link to comment
2. Кад жена каже мора да се ради то и то - то је реална препрека, кад Соникс каже драфт је тад и тад, реално је очекивати да се направи договор како би стандардан учесник ФФ-а и кључан играч једне од екипа могао да учествује...
pa nije on sam tamo draftovao .. bilo nas je 14 i vecini je odgovarao taj termin .. now lets get back to the program
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...