Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dolazim i ja. Ima li neko od ovih poznavaoca beogradskih bespuca da prolazi kroz centar grada a.k.a preko Terazija da bi se dokopao 1 Besputja? Dobro bi mi dosao 1 indijanski skaut. :lol:

Link to comment
Dolazim i ja. Ima li neko od ovih poznavaoca beogradskih bespuca da prolazi kroz centar grada a.k.a preko Terazija da bi se dokopao 1 Besputja? Dobro bi mi dosao 1 indijanski skaut. :lol:
Prevoz ti je obezbeđen. Od ostalih vesti, ekspanzija za Gothic 3 izlazi sledećeg meseca.
Link to comment
Prevoz ti je obezbeđen. Od ostalih vesti, ekspanzija za Gothic 3 izlazi sledećeg meseca.
Druze, prijatelju, domovino, utociste, munjo, grome, elementarna nepogodo, kralju, sahu, ajatolashe, papo i anti-papo, konceptualni umjetnice, lirdzet-setu, trendseteru i irski seteru, nano i piko tehnologijo, Rihteru i Horoviche, Hajfecu i Menjuhine, svetionice u mracnim i opakim vodama zivota, ukrasu krune Kraljice-babe i dozivotni poverioce.Lepa vest. Hvala.
Link to comment

Харперу издајицо сарађујеш са противником, продаћеш му информације везане за тактику пред вечерашњи дуел... а сваки дуел је чиста победа... да бело буде заиста бело...Елем закључаћемо вас као Жарко Лазетић Маракану!

Link to comment
Харперу издајицо сарађујеш са противником, продаћеш му информације везане за тактику пред вечерашњи дуел... а сваки дуел је чиста победа... да бело буде заиста бело...Елем закључаћемо вас као Жарко Лазетић Маракану!
Ne bih se 'leba najeo prodajuci te informacije. <_<
Link to comment

Знам ја како је то... сви траже, газдарице траже, курве траже, а пара нема... а они траже само једну малу информацију... што да им не кажеш нешто што у држави већ сви знају... Иначе опште је познато да гробари имају комплексе од Балона на Звездари... то је ипак за њих неосвојива тврђава...

Link to comment
Иначе опште је познато да гробари имају комплексе од Балона на Звездари... то је ипак за њих неосвојива тврђава...
Jel k'o ona prava? :wicked:
Link to comment
Ne dolazim veceras,Sonic nije hteo da pomeri draft za fantasy. :(
Ако си озбиљан онда свака част... Ларсон је имао интересантне окршаје са намештајем, али ово је убедљиво најјаче :)
Link to comment
Ne dolazim veceras,Sonic nije hteo da pomeri draft za fantasy. :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol::Hail: Nisi im bio potreban da bi izgubili, učinili su to vrlo uspešno i bez tebe. Još jednom se dvojac Filipenko - Smorenko - Beowl pokazao nepremostivom četvorkom uz saradnju Flegme i Ace, dok je IgoRođa zaokružio solidnu partiju ubitačne sedmorke.
Link to comment

Osušili smo ih. Tri stative, tri brutalna starta dueta Mesarević, pardon Nedašević, na moje adužno stopalo, i tri gola kao krem na torti...... sve to, međutim, teško da može makar da se približi Lebronovom evrogolu. Da nekome supruga ili devojka zabrani odlazak na fudbal, to je skroz prihvatljivo, legitimno i razumljivo. Ali onakav razlog... pa crni Lebrone... pa pobogu čoveče... :lol::Hail::lol::Hail::lol::Hail::lol::Hail::lol::Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...