Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odigrasmo i prvi fudbal u zvezdarskom bespucu. Bilo nas 11, dok za ostale sumnjamo da su ih rastrgle one zveri kraj puta.Utakmica je prekinuta posle dva poluvremena, pa se rezultat ne priznaje.Dok smo se vracali Filipenko je osvestao ovu plemenitu manifestaciju.

Link to comment

Posle puze krecemo iz pocetka. Mi vodili skoro ceo mec (7-3), ali onda naglo pali i na kraju bi 11-8 za mrske protivnike (3 minuta pre kraja bilo 8-8).Po prvi put u istoriji FFa grobari su nas nadtrcali (smorenko, aca i beowl), dok su kod nas trkaci bili nebojsa i rade. Izgleda da je u ovoj ranoj fazi povratka na teren presudan bio i taj igrac viska ili ti u narodu poznat kao izmena jer sam ja vecim delom utakmice imitirao larssona iz najboljih dana i simulirao umiranje i ostajanje bez duse :)Inace teren je super iako je u prvi mah bilo vidno nezadovoljstvo svih nas jer je nesto manji od standardnog. Ova vest bi trebalo da obraduje one s manje kondicije :)E da, i malo pojasnjenje - taj balon sto se nalazi 200m od restorana Tiha noc je zapravo balon Trudbenika, pa cenim da bi taj info mogao da bude korisniji kao opis lokacije balona... dakle nalazi se bas uz teren FK Trudbenika. Kad prestanem da kasljem ovako udarnicki, sledece nedelje ocekujem rutinsku pobedu i povratak na stare staze uspeha. Vidi se da je ekipa u nedostatku kapitena ili ti mene, pala na nekoliko planova, pa cemo na tome da radimo naredne nedelje, da nam ne bi navijaci porazbijali automobile, a nekako se namece i pitanje o kilazi... mi smo kao bili brzi i poletni, ali kad sam malo pogledao juec sastav, primetih da je ceo moj tim (ukljucujuci mene) ozbiljno radio u pauzi na prosirenju stmoacnog obima :D

Edited by adasevic
Link to comment

Сасвим је јасно да смо их надиграли у свему, у првих 45, као наша репрезентација, Прежа је био вихорно крило, Адашевић и Раде су били нерешива енигма за гол гробља... Моја маленкост је углавном стајала позади и евентуално промашивао нешто што ни Пантелић не би промашио... ал јебига...Изгледа да су моји саиграчи висинске припреме провели у опијању, шопингу и шенлучењу по брдским кафанама, те нисмо имали снаге за цео меч.Ово је тек прва утакмица, првенство је тек почело... доста бодова је у игри...

Link to comment

Ma tekma je bila očajna u prvih 45 minuta, tek se u zadnjih 15-ak minuta kvalitet malo digao. Igrom slučaja, to se poklopilo sa našim preokretom. Igrom slučaja.

Link to comment
Očajnim protivnicima je očajno nedostajao iskusni Harper koji je sinoć odlučio da bude Larsson Lee.
Izvinjavam se sto nisam javio na vreme. Nisam mogao da se pojavim a u kriticno vreme nisam bio pored kompjutera. Sledece nedelje vam citamo bukvicu, kad vec ovi moji sami nisu uspeli da demontiraju tu skupinu balvana i neznalica koje si okupio oko sebe. :lol:
Link to comment
Na vrhu te ulice imate solidnu i jeftinu kafanu. Ako niste opet uzeli nocni termin, mozete tamo nastaviti sa ceprkanjem polovine porcije cevapa.
Tiha Noc, Pahuljica ili Trudbenik?Termin je od 21-22, tako da cevapi mogu da racunaju na nas :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...