Jump to content
IGNORED

Youtube sport


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 771
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zli Gli

    55

  • Dionysos

    50

  • Кристофер Лумумбо

    32

  • MiddleClass

    29

Imao sam ja jedno slično pomračenje uma. Šutira lik prvo bacanje, a ja nešto prezupčio u glavi da li da šutira samo jedno ili je drugo bacanje, nemam pojma šta. Uglavnom, on promašuje, ja nabijam lakat u rebra liku do sebe, bacam se u reket kao tigar, hvatam skok i spremam se da napušim ostale što nisu ni krenuli na skok i skapiram da me svi gledaju kao idiota. Sudija mi uzima loptu i onako brižno, kao mentolu kaže "rekao sam ne igra", a ja kao ma da, znam, zajebavao sam se.
Link to comment
:lol: ja sam ovako nesto vidio uzivo prije nekih 6-7 godina u polufinalu kupa bih, leotar protiv, valjda, slobode (igrao teletovic tad za njih), samo je bilo izvodjenje ceonog auta i junak je upravo bio usao sa klupe. nema sanse da mu se sjetim imena.
Link to comment
Imao sam ja jedno slično pomračenje uma. Šutira lik prvo bacanje, a ja nešto prezupčio u glavi da li da šutira samo jedno ili je drugo bacanje, nemam pojma šta. Uglavnom, on promašuje, ja nabijam lakat u rebra liku do sebe, bacam se u reket kao tigar, hvatam skok i spremam se da napušim ostale što nisu ni krenuli na skok i skapiram da me svi gledaju kao idiota. Sudija mi uzima loptu i onako brižno, kao mentolu kaže "rekao sam ne igra", a ja kao ma da, znam, zajebavao sam se.
slicna situacija:pocetak utakmice u hanu, pocetno podbacivanje lopte, nas centar odbija loptu koja se odbija od naseg igraca i ponovo dolazi do centra. ovaj uzima loptu, direktno krece na nas kos i zakucava uz ono divljacko lozenje. cel hala place od smeha, a trener, koji je najsmesniji covek na svetu, se obraca kamermanu:trener: "milane, sine, jel snimas ti ovo?"milan: "snimam"trener: "SNIMI GA U KRUPNOM PLANU MATER MU JEBEM GLUPU!"
Link to comment
pa jel bi se priznao kos?
Tu sudija ima pravo da ocijeni da li se radi o zbunuTM gdje se onda to vodi kao slučajnost (kao npr. koš iz odbojke ili prilikom pokušaja skidanja s obruča) i poeni se dodjeljuju kapitenu protivničke ekipe, tako da bi se u ovom (da je podbacivanje bilo na centru, ovako se prekida čim pređe pola, da je bacio KecmanaTM priznalo bi se) i prethodnom primjeru priznali koševi, dok, ako se vidi da to igrač radi namjerno (tipa otme loptu svom saigraču, izjavljuje nešto ili gestikulira) ti poeni se ne priznaju ali igraču ide TG (zbog narušavanja duha igre) Edited by NekoIzMase
Link to comment
A kako je beli igrac blizi kosu kod izvodjenja bacanja? To ga je preslo :D
On je prvi zauzeo srednju poziciju kod bacanja, na kojoj stoji napadac. Beli video sta je debil uradio i iskusno zauzeo pol poziciju. A sudije slepci :D Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...