Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zabraniti prvenstvo?

206 members have voted

  1. 1. Da li treba prekinuti JSL i takmičenja koja organizuje FSS?

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

55 minutes ago, James Marshall said:

+1

pokušao juče da ogledam reprizu Karolina-Nju Orleans, nisam uspio. Pa zar je moguće da se ljudi ugledaju i skudaju Juriševića? Zar je moguće da je neki željeni standard da se obrne više rečenica u minutu, rečenica koje nemaju nikakvu upotrebnu vrijednost?

 

Mene najviše odbija fejk ložacka intonacija. Uh, kAAAAkav je to paaas sada bio... zaista... iiiiii kAAAAkva intervencija... u kAAAkvoj je samo formi ovaj covek.

I tako svaka druga recenica sa istom tom intonacijom. Kao da se na silu trude da prave "spektakl" tako sto ce da galame, odusevljavaju se svemu i smeju se sami sa sobom. A utakmica tipa neka nebitna. Ili u Premijer Ligi, pada neki hrkljuš gol iz kornera posle nekog guranja u 16 a oba komentatora krenu da serendaju onom fejk intonacijom "look at that cross, amazing!!!, why was he left alone????, what a goal!!!" Tacno znas sta ce i kako ce da pricaju.

  • Replies 887
  • Views 78.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima onaj jedan što se udavi prilikom komentarisanja, toliko lažnog loženja kao u lošem porniću. 

E da je samo jedan...

"lopta se nalazi na polovini onog dela terena koji pripada protivniku"

to mi je omiljeno

Pored toga ima i "lopta se nalazi u krugu koji obeležava centar igrališta" :D 

A "dodaju se u visini bekovskog prostora" ?

Just now, radisa said:

A "kombinuju u visini bekovskog prostora" ?

+1000

nego, jel se seća neko da je pre bio udarac sa ugla, da bi pre 20tak+ god postao iz.

4 hours ago, Meazza said:

 

Mene najviše odbija fejk ložacka intonacija. Uh, kAAAAkav je to paaas sada bio... zaista... iiiiii kAAAAkva intervencija... u kAAAkvoj je samo formi ovaj covek.

I tako svaka druga recenica sa istom tom intonacijom. Kao da se na silu trude da prave "spektakl" tako sto ce da galame, odusevljavaju se svemu i smeju se sami sa sobom. A utakmica tipa neka nebitna. Ili u Premijer Ligi, pada neki hrkljuš gol iz kornera posle nekog guranja u 16 a oba komentatora krenu da serendaju onom fejk intonacijom "look at that cross, amazing!!!, why was he left alone????, what a goal!!!" Tacno znas sta ce i kako ce da pricaju.

Gde bre Jurišević fejk. Čovek u svaki sport i svaki rang takmičenja ide u meso. Unese se i bije u čelo.

Najjači je kad u onom silnom trtljanju zvizne nešto tipa "i ne predaje se Congaaaaaa! A i zašto bi?" A ono 2:2 u odlučujućem setu.

Nisam pricao o Jurisevicu, ne znam ni ko je to. Mislio sam na trend.

12 hours ago, James Marshall said:

Ima onaj jedan što se udavi prilikom komentarisanja, toliko lažnog loženja kao u lošem porniću. 

To je onaj sa SK-a kome daju da prenosi Luksemburg-Belorusija, skotsku ligu i nebitan tenis. Jurisevic mu je mentor 100%.

20 hours ago, MocaVukotic said:

"lopta se nalazi na polovini onog dela terena koji pripada protivniku"

to mi je omiljeno

A ono

"moze da centrira, to je i ucinio"

Kad smo vec kod komentatora, najveca brzina pricanja ikada zabelezena, od 3:53 do 4:13.

 

vrti se ceo dan po Fb, pa neka ga i ovde

25289192_1596775180414647_31322605731889

Ima i duža verzija...


...xxx....

Moze Megicin scenario, ali da prvo Tvorzan uzme 1 titulu, da ne bude kako smo pravili opstrukciju... :cool:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.