Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper lee

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mrzi me da citam sve ali setite se prvog kola prosle sezone komsije vs Novi pazar.

 

Ta utakmica je od juče popodne pomenuta jedno 716 puta na barem četiri različita topika, niko je nije mogao zaboraviti sve i da je hteo.

Link to comment

ruku na srce, vojvodina je pre par godina namestila 3 za 3 sa jagodinom samo što je prva trojka bio kup. nije baš to zanemarljiva stvar, ipak je finale kupa jbg. ljudi se inače jako pale na te 7 plus rezultate dok sam ja ubeđen da to nema mnogo veze, nego eto tako rekreativna utakmica pa se otvori, kao juče zvezdi. da budem precizan, moguće da je bilo namešteno i za kladionicu ali ja ne verujem. pre će biti da je to jedna rekreativna utakmica koja je krenula po zlu. što se nas i pazara tiče, tu će biti pre da je problem suđenje od toga da se pazar sklanjao. ne može i jedno i drugo jbg. kao skloniće se pazar al za svaki slučaj aj da platimo i suđenje. 

 

     Sa ovim bih se složio od reči do reči. I ja mislim da nije namešteno zbog kladionice nego niko nije očekivao da će ofk da nam uvali 2 komada iz 2 šuta. Nisam siguran ni da gol mladog Komnena nije slučajan, kladim se da šutne onako još 10 puta da bi dobacio do Dunava. Ostaje misterija Dražićevo ponašanje, dečko je ili moralna gromada ili Grobar (hmmm, viidm da ovako napisano zvuči pomalo zaguljeno, ne, ne mislim da Grobari ne mogu biti moralne gromade. A ne simpatišem ni Čovića). Zašto baš 6 golova? Jednostavno niko im nije rekao dokle da se sklanjaju. Realno, moglo je da bude i 10, ali se ni mi nismo previše cimali. Čak mi se čini da je Kataiju bilo pomalo i neprijatno. 

 

    Što se tiče top liste nameštaljki, Obilićeva titula neće biti još dugo prevaziđena, možda i nikad. Jbt, Arkan je preveo više od pola tima Dinama iz Pančeva u Obilić i prošetao se do titule u sezoni kada je Zvezda regularno tukla Partizan sa 4:0 a Vošu u NS sa 7:0. Njima je skoro sve utakmice sudio isti sudija, neki lik iz Šapca zaboravih prezime. Legendarne heklere treba pomenuti samo da bi se Vučeli osvežila memorija o tome kako je Partizan osvojio kup te godine. 

Link to comment

     Sa ovim bih se složio od reči do reči. I ja mislim da nije namešteno zbog kladionice nego niko nije očekivao da će ofk da nam uvali 2 komada iz 2 šuta. Nisam siguran ni da gol mladog Komnena nije slučajan, kladim se da šutne onako još 10 puta da bi dobacio do Dunava. Ostaje misterija Dražićevo ponašanje, dečko je ili moralna gromada ili Grobar (hmmm, viidm da ovako napisano zvuči pomalo zaguljeno, ne, ne mislim da Grobari ne mogu biti moralne gromade. A ne simpatišem ni Čovića). Zašto baš 6 golova? Jednostavno niko im nije rekao dokle da se sklanjaju. Realno, moglo je da bude i 10, ali se ni mi nismo previše cimali. Čak mi se čini da je Kataiju bilo pomalo i neprijatno. 

 

 

Slažem se za šut. A Dražić je bio u fazonu kad sam već izašao 1 na 1 neću da promašim u inat a i jeste grobar, kad je nama dao gol, otišao do Juga i stao ispred, ovi mu jebali mamu a on bio u fazonu nisam hteo da provociram nego kao nije hteo da se raduje. Klinac jbg. Mi smo imali sličnu sa Smederevom 5:3 mislim da je bilo. Isto smo imali neke greške u odbrani i mislim jednu golmanovu. Ne verujem ni da su se sklanjali od 2:3 mada nisam nešto pomno pratio, kontam da su bili u fazonu boli nas kurac. Planić je samo pokazao svoju glupost dobivši crveni karton, on im je kao 92. mislim najstariji u timu, da na ovakvoj utakmici dobiješ ovakav karton, to je za ginisa. Grof nasuprot tome nije pokazao glupost nego bahatost i osionost, Lalatović je već za njega gospodin čovek. Dobiješ crveni zbog ofsajda koji na kraju i nije bio, glumiš mangupa, okružuješ sudiju, onda se bahatiš i nećeš da izađeš, kao praviš se lud. 

 

In other news

 

 

pogledati do kraja gde blater priča šta mu je pokojna majka rekla kad ju je pozvao u pauzi

Link to comment

I Vucela se salio :lolol:

 

"Došlo je do nesporazuma. Ja sam reagovao više učestvujući u žalosti, zbog toga što je juče bio žrtva sport, fudbal i takmičenje. Sve je bila žrtva. Ja sam izrazio svoje saučešće zbog teškog udarca koji je doživeo srpski fudbal. Nisam imenovao klub koji je to učinio niti bilo kog pojedinca. Zašto se neko prepoznao u svemu tome", rekao je Vučelić.

"To sam nazvao kriminalom ne zato što sam želeo da optužim bilo koga, nego zato što je načinom na koji je igrana utakmica ugroženo javno dobro. Kad se ugrozi javno dobro onda svaki građanin mora da reaguje. To je bio smisao mog reagovanja", dodao je čelnik srpskog šampiona.

 

"Partizan devedesetih godina nije nameštao nikakve utakmice :lolol:  niti on to zna. Ovakva utakmica nikad se nije igrala. Nikada ja nisam ovakvu utakmicu gledao", naveo je Vučelić.

Edited by Milosh76
Link to comment

Naravno, cim je Terza zaprijetio otvaranjem dosijea, druga strana se povlaci i pravda... :D

 

a kad se setim da sam na poluvremenu hteo da napišem da terza ne može da završi ni protiv svog kluba...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...