Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da ti nacrtam: ne mozes da ih poredis zato sto najjace svetske lige nemaju ni hiljaditi deo nasih problema pa jos nisu primorane da menjaju neke stvari, niti ce biti u skorije vreme, a mi tonemo u septickoj jami i vidi nam se samo ispruzena ruka. 

 

Nikakav problem da dalje vise ne komuniciramo, veruj mi da nemam nikakvu zelju za tim.  :thumbsup:

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crtaj nekom drugom. Zbogom.

 

Da ne ispadne da sam u ovoj raspravi ja negativac cisto da razjasnimo: izvini, ali prvi si poceo da "crtas" i da pucas od smeha na to sto sam napisao, da omalovazavas, pa i da psujes, tako da ne vidim zasto bi me prema tebi obavezivala pravila uljudne komunikacije kad ih sam ne postujes? Ako sam po tvom misljenju lupio glupost, mogao si na to kulturnije da mi ukazes i objasnis, a ne posle da se zalis kad prodjes isto onako kako se ponasas prema drugom. I na kraju se jos kao uvredjeno povlacis. Mislim, stvarno, nismo deca.

 

Ako mislis da si bio od pocetka u pravu, izvoli, budi i dalje uvredjen. Sto se mene tice, ja sam spreman da se izvinim za snishodljivi ton u poslednje dve poruke, ali stvarno nemam nameru da dalje razgovaram na takav nacin.

Link to comment

Insajder opet o fudbalu

 

http://www.b92.net/video/vesti.php?yyyy=2015&mm=03&dd=01&nav_id=963541

 

zasto se ponasate kao organizovana kriminalna grupa?

Hehehe, blizanci, sve osećaju isto...

 

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vesti/najvaznije/9720/Crvena+zvezda+o+serijalu+%22Reporter%22.html

 

http://www.sr.partizan.rs/107471-saopstenje-fk-partizan-14/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

ali budisbogsanjima..

 

najjači deo fkcz poziva svoje navijače da dođu protiv vojvodine i iskažu stav o svojoj cz posle ovakvog pokušaja rušenja od strane b92.. nek ponesu i lutku, eno ima kimi viška

Link to comment

Ali ovaj deo je meni bio najjaci:

 

Ne zelimo da ucestvujemo jer su prethodne emisije bile destruktivne, lose po fudbal u Srbiji i lose za klub kakav je Zvezda, hahahaha

Link to comment

ali budisbogsanjima..

 

najjači deo fkcz poziva svoje navijače da dođu protiv vojvodine i iskažu stav o svojoj cz posle ovakvog pokušaja rušenja od strane b92.. nek ponesu i lutku, eno ima kimi viška

 

To je taj neki Vucicev duh.

 

Ovo me je samo jos vise ucvrstilo u svom ubedjenju koje sam izneo na ovoj temi.

Edited by IndridCold
Link to comment

Jbt. Do kraja prvenstva ću pojesti svoju preplatnu ™ kartu

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...