Jump to content
IGNORED

1 glas za Sonju...


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ok. ovako: Sonja je cerka moje prijateljice i prijateljica moje cerke.Diplomac je na "Broadcasting-u" u Torontu, vec par mjeseci je na praksi u L.A.Radi na "24". Video kojeg je sama sklepala 'tamo'(LA)je dio takmicenja za turistickog novinara, Do kraja aprila je prvi krug glasanja. Prvih 6 idu dalje; ne znam kad dobiju sredstva da prave samireportazu, koja moze biti bilo gdje i onda opet video! Slijedece glasanje (ako ostane u uzem krugu) je u augustu. Ima i neki ziri,te su glasovi samo dio takmicenja.Privatno znam da je slatka, duhovita mudrica, koja je vec dobijala nagrade za rad i bilo bi mi vise nego drago da je vidjam kao voditeljicu raznih hodoljublja... Moja je i dio mog malog kruga dragih ljudi i naravno da cu je pratitit do kraja ove price.Ako vam se dopadne, glasajte, ako ne, hvala na paznji. Marvin, The Gentleman, hvala na diskreciji. Mara Poppins, always The Fairy Godmother.

Link to comment

Sonja dovukla Indiru nazad na forum!? Ja vec glasao, jel' moze opet? :D Ako bude neka nagrada u vidu putovanja i upoznavanja glavnog aktera ove price zbog hiljada i hiljada glasova sa PPP-a da se ustupi MP40-ki, kako ga Dare ne bi upucao lovackom puskom ili napujdao one strasne kerove na njega dok mu se mota oko kuce. Jos nam samo treba da nam neko upuca Najprvijeg Licenciranog Anarhistu pa da moramo da ga stavljamo u udzbenike. <_<

Link to comment
Sonja dovukla Indiru nazad na forum!? Ja vec glasao, jel' moze opet? :D Ako bude neka nagrada u vidu putovanja i upoznavanja glavnog aktera ove price zbog hiljada i hiljada glasova sa PPP-a da se ustupi MP40-ki, kako ga Dare ne bi upucao lovackom puskom ili napujdao one strasne kerove na njega dok mu se mota oko kuce. Jos nam samo treba da nam neko upuca Najprvijeg Licenciranog Anarhistu pa da moramo da ga stavljamo u udzbenike. <_<
Za zainteresirane, sa jednog registrovanog acc -mora se login za glasanje- (svaki acc ima 3 glasa dnevno, ali za razlicite kandidate, dakle ne moze se glasati za jednu osobu 3x dnevno) moze se glasati svaki dan, ili nesto ludo, kao svakuh 16 sati 1x, do kraja aprila. Missim, naravno i samo jedan jedancati putje super i zahvaljujem u svoje i njeno ime. Link proslijedila.
Link to comment
Sonja dovukla Indiru nazad na forum!? Ja vec glasao, jel' moze opet? :D Ako bude neka nagrada u vidu putovanja i upoznavanja glavnog aktera ove price zbog hiljada i hiljada glasova sa PPP-a da se ustupi MP40-ki, kako ga Dare ne bi upucao lovackom puskom ili napujdao one strasne kerove na njega dok mu se mota oko kuce. Jos nam samo treba da nam neko upuca Najprvijeg Licenciranog Anarhistu pa da moramo da ga stavljamo u udzbenike. <_<
Za zainteresirane, sa jednog registrovanog acc -mora se login za glasanje- (svaki acc ima 3 glasa dnevno, ali za razlicite kandidate, dakle ne moze se glasati za jednu osobu 3x dnevno) moze se glasati svaki dan, ili nesto ludo, kao svakuh 16 sati 1x, do kraja aprila. Missim, naravno i samo jedan jedancati putje super i zahvaljujem u svoje i njeno ime. Link proslijedila.e: ima nagrada za glasace, recimo cek od Air Canada-e; ja sam sa mojim brojem glasova na izvanrednom 367 mjestu glasaca; u nagradnom izvlacenju ucestvuju oni koji registruju acc 'do kraja'(sa adresom)e1: Mr. Harper, odavno nemam sta da kazem, tj pisem; ne, dam sam ikad imala, ali sad mi je to veoma jasno; i u ovom slucaju, samo smetam djetetu... ali eto da se zna, da sam ja zamolila da se okacilink na odgovarajuce mjesto, za nekog mog i da sam zahvalna administraciji i svima koji su imali volje i vremena da glasaju Edited by indira
Link to comment
Mr. Harper, odavno nemam sta da kazem, tj pisem; ne dam sam ikad imala, ali sad mi je to veoma jasno
Da nije bilo ovog "ne da sam ikad imala" jos bih ti i poverovao. :)
Link to comment
Da nije bilo ovog "ne da sam ikad imala" jos bih ti i poverovao. :)
Sve to bi tastina. Lutam i trazim odgovore na pitanja, lijekove za boljke kojekakve i nema tu zanimljivog stiva.Sto bi Mark Tvejn rekao: "Dobrota i ljubaznost su ono sto slijep moze da vidi i gluh da cuje",ostalo ne vrijedi mnogo.
Link to comment
Glasao i ja... Simpatično čeljade... Liči na moje starije dete... :) Bile neke silne Sonje nekad na B92, pa je valjda i ona odatle... A možda i nije...
Ovo mi je razbistrilo memoriju pa se setih neke ponude oko upoznavanja cerki jos iz rektorata pa rekoh da proverim na vreme koliki je rok trajanja te ponude?
Link to comment
Ovo mi je razbistrilo memoriju pa se setih neke ponude oko upoznavanja cerki jos iz rektorata pa rekoh da proverim na vreme koliki je rok trajanja te ponude?
E smekeru, sad si se setio. Nema!Okej, ja se secam da je Marsel Mos bio prvi na listi kandidata, evo sad je ovaj pavllle ispao, a engejac 40 uleteo... Cika Dare, aj'te jedan presek stanja. Sa mojim sansama, naravno.edit: aaaaaaa, dare mi bio na profilu! fuck, nisam pospremio... Edited by McCabe
Link to comment
E smekeru, sad si se setio. Nema!Okej, ja se secam da je Marsel Mos bio prvi na listi kandidata, evo sad je ovaj pavllle ispao, a engejac 40 uleteo... Cika Dare, aj'te jedan presek stanja. Sa mojim sansama, naravno.
Paz`vako... Drveno more i SF jesu preporuka, ali me je dete davno otkačilo po tom pitanju... A skoro sam se prevario i predložio joj da je upoznam sa jednim mladim kolegom od 25-26godinica... Još joj kažem, dečko fin, miran, odgovoran, dobrica... A zarađuje nešto manje od 2000 evrića + nikad nije kod kuće... Kud ćeš bolje preporuke za zeta...Tja... Nije me čestito ni saslušala... Mrka kapa... Nema ništa od te priče... Zaboravite.Ko zna koga će mi i jedna i druga jednog dana dovesti u kuću... :isuse:
Link to comment
Paz`vako... Drveno more i SF jesu preporuka, ali me je dete davno otkačilo po tom pitanju... A skoro sam se prevario i predložio joj da je upoznam sa jednim mladim kolegom od 25-26godinica... Još joj kažem, dečko fin, miran, odgovoran, dobrica... A zarađuje nešto manje od 2000 evrića + nikad nije kod kuće... Kud ćeš bolje preporuke za zeta...Tja... Nije me čestito ni saslušala... Mrka kapa... Nema ništa od te priče... Zaboravite.Ko zna koga će mi i jedna i druga jednog dana dovesti u kuću... :isuse:
Nemam 25 godina, nigde ne radim pa nisam niciji kolega, nisam miran,odgovoran a po najmanje dobrica + nemam primanja ni blizu 2000eSudeci po tome sto se desilo gore opisanom ispada da se ja savrseno uklapam u ono sto trazi! Ostaje samo da mi Dare malo pomogne tako sto ce me napljuvati pred njom i eventualno joj zabraniti svako vidjanje pa da pocnemo da planiramo svadbu ;) P.s. Da ne bude troll glasao sam jos pre ovog topica kada mi je negde na fejsu iskocio ovaj link ili grupa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...