October 22, 20241 yr Ovo ko da slušam Sepulturu sa Max Cavalerom. Kombinacija Sepulture i Slayer-a. Sjajni su. Edited October 22, 20241 yr by Kreator
November 3, 20241 yr Ono što me najviše oduševljava i dan danas kod ove kultne pesme je tri solo deonice zaredom, kao i sam finiš pesme sa brejkadunom. Opasna svirka.
November 3, 20241 yr Imam visoku temperaturu i kada ukućani legnu da spavaju mene ostave da umrem. Ali meni prija ovakva muzika, kao da sam u nekom bunilu. Svirka je opaka na celom albumu Leprosy. Moj omiljeni od Death-a.
Create an account or sign in to comment