Jump to content
IGNORED

Fast and ugly


čekmeže

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milogled Bluff

    238

  • assück

    135

  • B_B

    92

  • henrik larsson

    90

Ovo zvuci kao nesto novije, jos sviraju? Vjerovatno je od originalne postave ostao jos samo neko iz background vocals ekipe ?! Ja ih se sjecam iz faze kada sam morao da imam SVE sa chapter rec. i kada sam se jos lozio na Abnegation (salim se, nisam...iako jos imam singlove - sjecam se samo odvratnog bass druma)...Coalesce je kasnije postao popularan, jer su obradjivali Boy sets fire, a oni njih i Get up kids ili neko slicno sranje...

 

Link to comment

Od pre jedno 5 godina je, solidan je album, to je kao nešto što su izdali posle ponovnog skupljanja, a at a glance zaključujem da su originalni gitara i vokal. Mislim da je trebalo da snime i nešto posle za Relapse nakon reissuea prvog albuma, ali nemam sad pojma gde sam to video kao info... niti kad. Inače, baš pre ovoga sam na Pijanoj temi okačio boysetsfire, lol.

 

:blush::sleep: :D

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Inače, baš pre ovoga sam na Pijanoj temi okačio boysetsfire, lol.

 

:blush::sleep: :D

 

A Boysetsfire. Jos uvijek imam prvi album, split sa Jazz Mans Needle. Uvijek sam se nadao da ce mi ovaj album osigurati penziju (ili barem prodajom donijeti dovoljno love da kupim nesto skupo i bitno), pogotovu kada su pocetkom 2000-ih boysetsfire poceli da izlaze na naslovnicama kojekakvih muzickih casopisa. Tada se album mogao prodati za 100 DM, sada moze da se nadje za 20 Eura. Mislim da ovi splitovi mogu da se prodaju za vise para (mislim da cak i imam nesto od toga, sa snapcase mislim, a mozda i ovaj sa BSF :blush: , i da, cak sam ih gledao uzivo jednom   :blush:  :blush:  -97, 98, recimo - znam i gdje, znaci da znam da sam se iscimao da odem do tamo - sve nesto umisljam da je predgrupa bila nesto dobro - jer, mislim, volim ja taj poluplacljivi screamo, ali oni su zaista (meni) losi :) ). Pjevac sada ima "I Am Heresy", oni su bas big, iako nisu moj cup of tea.

Aj neka sada neko izvjetri

Edited by B_B
Link to comment

sa tobom ne pricam dok ti ne posaljem plocu

I treba da te je sramota! Pisao sam ti koliko mi je "hitno" potrebna. Ali kako to vec biva sa obecanjima izrecenim na forumu... :fantom: 

Link to comment

Za mene je kasno, barem je sada napisano, pa neka posluzi sledecim generacijama...ti i onaj L&F, najveci scumbags hc istorije. Vjerovatno je i onaj Bold, koji si mi duzan, neki neautorizovani L&F crap...samo prelijepio samo revelation sticker za fotku...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...