Jump to content
IGNORED

Fast and ugly


čekmeže

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milogled Bluff

    238

  • assück

    135

  • B_B

    92

  • henrik larsson

    90

dižem doom-drone-stoner-sludge-post-metal topić
Diži slobodno, to je sad ionako ultra in. Samo ne zaboravi math i prog u kovanici, streljaće te hipsteri.edit: izvinjavam se, zaboravio desert i southern. Edited by henrik larsson
Link to comment
Diži slobodno, to je sad ionako ultra in.
Stvarno? Meni se dopada jer je doomy, a ja takav zvuk volem. Doduše, za mene je vazda 'takav zvuk' bio sinonim za peaceville records cca 1993, što će reći da mi je development američke doom/whatever scene prilično nov i nepoznat. Ali mi se dosta toga dopada.Inače, bez zezanja - kakvo je tvoje mišljenje o toj sceni (npr ova novija Southern Lord žgadija i sl. derivati), osim što je hip?
Samo ne zaboravi math i prog u kovanici, streljaće te hipsteri. edit: izvinjavam se, zaboravio desert i southern.
Jbga, nisam se setio :( Obratiću pažnju sledeći put, sa žanrovskim odrednicama se nije zezati.edit: stil & forma Edited by kovik
Link to comment
[/size]Inače, bez zezanja - kakvo je tvoje mišljenje o toj sceni (npr ova novija Southern Lord žgadija i sl. derivati), osim što je hip?
Pa ono, trenutno ne mogu racionalno da rasuđujem, pošto imam taj bag da mi se automatski ogadi sve što se neumereno rabi. Inače, nema ništa lepše od sviranja spore muzike.Kad smo već na sporo i ružno, bolje je ići na klasike:http://www.youtube.com/watch?v=Vuo3AMXpwN0
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...