Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

štrikanje i šivenje

Featured Replies

nova (saznala za nju jutros, gledajuci iz trole) radnja u cijem izlogu pise : sve za krojacice.u cara nikolaja, negde izmedju stanice kod nu b. adzija i cuburskog parka, s desne strane od grada.danas idem peske s posla, pa cu da osmotrim detaljnije.poz

  • 6 months later...
  • Replies 203
  • Views 57.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • a gle mene  ne znam sta me sprecavalo da budem rambova idealna polovica (kad sam i tako uvek volela novljane). to je taj smek, isti savrseni milje stajl  (slika je od pre 7 godina, zato su sandal

  • da sam isplela djetetu kad sam obecala a nisam, mogla bih i tebi. ovako propadoste obe. a nemam pojma kolko koshtam. imam na ig neke zene koje rade radove, provericu dal pletu uopshte sent from buba

  • Ima jedna u Safarikovoj. Prestala sam sa tim akcijama jer ispadne djavo i po. Jednom mi je sila neku suknju, ja joj slikala u Max Mari, ali sve u svemu prekupo. Verujem da postoje povoljnije snajderke

Posted Images

  • Author
Gde moze da se nadje vunica? Treba da ispletem novi dzemper, ali ne mogu da nadjem kvalitetnu vunu.
st.georg prodaje u nekim svojim radnjama i vunice. odi na njihov sajt pa ćeš videti na kojim adresama tačno.inače, meni se najviše dopao izbor u jednoj radnji na periferiji, pa sad ako te ne bude mrzelo da se cimaš do tamo... okretnica tramvaja i tristaća u ustaničkoj, u tržnom centru na samoj okretnici ima radnja, dugmad, vuna i 'razne pizdarije' :D

U Beogradjanci ima pozamanterija gde su ok cene i ima cuvena Modelina (u Hilandarskoj) gde je klpupko vune (50g) nekad i preko 600din. Onda u Takovskoj (otprilike prekoputa RTS-a), u V. Stepe 142, stari Merkator (Kaja/Maja, nesto od to dvoje ima i u Zemunu ne znam gde tacno)

U Beogradjanci ima pozamanterija gde su ok cene i ima cuvena Modelina (u Hilandarskoj) gde je klpupko vune (50g) nekad i preko 600din. Onda u Takovskoj (otprilike prekoputa RTS-a), u V. Stepe 142, stari Merkator (Kaja/Maja, nesto od to dvoje ima i u Zemunu ne znam gde tacno)
kaja s gornje strane madlenijanuma, pozadi. i u starom merkatoru zavucheno na onom ulazu do pijace. maja u gospockoj. odma pored benetona, chini mi se.hoste, sta je plete ove sezone? ^_^

jao thermal, moram doci da me vodis ja znam da sidjem iz prevoza u glavnoj.znam i da gledam u kartu, al me mrzi ^_^

Ponudjavam se za pomoc, isto takodje. Spremam se da ove sedmice posetim obe prodavnice i natovarim staroj majci heklanje jednog rusticnog sala gigantskih razmera a od vune. Sve sam osmislila a njoj nasla zanimacju , moja mati je majstor sa svim alatima rucnih radova :wub: sto se na mene, sramota je reci, nije mnogo, do ni malo primilo, al mnogo dobro umem da zamislim sta hocu, takoreci dizajniram :P Tako, kome ustrebaju cene i asortiman , izvestavam

jao thermal, moram doci da me vodis ja znam da sidjem iz prevoza u glavnoj.znam i da gledam u kartu, al me mrzi ^_^

Ne znam koliko je vunice ostalo jer su neke prastare zalihe, ali Jet se zove i sastav je 70%vuna 30%alpaka i kosta 99din sto je savrseni sastav i savrsena cena (vunice koje su 100%poliakril kostaju 85din.) Ova jet ima samo u martiju u beogradjanci.Ne znam kakav je odnos cena/kvalitet u KajiMaji.

Hvala cure. Dajte izvesce o cenama i kakvoci materijala. Kupio bih malo bolju vunu za deblji dzemper, hipsterski al seventiiz jesen/zima stajl. Pletenice i kardigan fazon. Dao sam nalog za raspitivanje i u Sirogovnu, pa cu napisati ako nesto saznam. Boje: siva ili svetlo plava ili braon ili kamel. E da, plescu i sal u sonantnom tonu, nerviraju me aktuelni providni modeli, pre prikladni za dzepic sakoa nego da krase junacke vratove.
zayebavash, na ovakav dan, hipsteru! el umesh ti brate da razbijesh 1 kordon? posle mozemo i kardiganse :lol:cu ti kazem sutra prekosutra za vunu. sazaljiva sam zena ^_^

Edited by thermal bug

Znaci Termalka, znaci ono, ne zajebavam, keve mi cu da strikam kardigan :skabo:Aj javi za tu vunu kad proveris, nema nista lepse nego da sednem u Beovoz, pa izvadim igle.
znachi ono, i ja cu u utornik na glasanju za diretora isto isukat igle i konac, da uchinim stejtment :sergej:javicu ti, ja sam zena temeljna, chak i kad sam luda ^_^

da se pinuje ovo!

da se pinuje ovo!
zashto da se pinuje?
zashto da se pinuje?
pa jel nije strava? em koristan em slatkish od topika :)
pa jel nije strava? em koristan em slatkish od topika :)
koristan slatkish? to ili ne postoji u prirodi ili je kiselo ^_^
Znaci Termalka, znaci ono, ne zajebavam, keve mi cu da strikam kardigan :skabo:Aj javi za tu vunu kad proveris, nema nista lepse nego da sednem u Beovoz, pa izvadim igle.
za ovo ces morati prvo u tramvaj, do solitera u vojvode stepe, tzv. vojnih, s desne strane malo iznad vozdovacke crkve. dopasce ti se i proizvodjac, teteks, 2,200 din kilo, boje marengo, kajsija, teget, siva, crna i bordo.ima i igala. odokativno, da bi dobio karingtonovski kardigan, bez ruku, oko 30 eura.
koristan slatkish? to ili ne postoji u prirodi ili je kiselo ^_^
a dobro, onda nista :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.