Jump to content
IGNORED

Disco


MarlaSinger

Recommended Posts

  • 1 month later...

floor killer, sta ce nam lcd soundsystem u ovom zivotu kad jb jos uvek mogu da naprave ovakve ekstaticne disco smashere. odlutao sam u neku scenu iz party monstera za lo-fi paore, gde pokusavam da jednoj ultra - partibrejker osobi ulepsam vece sa improvizovanim gadgetima sa zemunskog buvljaka - ljubomorne burzujske duse mogu da nam puse :) mini disco kugla - check stick za pravljenje balona - check, pistolj za konfete - check, prskalice i assorted glittery stuff - check, view master sa crticima - check, super 8 projektor sa koncertima jefferson airplane - check, somersby i cokoladni barni i super gumene glistejb - cheeck :)http://www.youtube.com/watch?v=P6zQjlo6leY

Edited by palfoot
Link to comment

Fuj! Pa, ovo je disko za hipstere! Kao, moze malo mrdanje kukovima, taman da ne bude znoja. Zamisli koji je to bedak da znojav cirkulises po klubu, odvratno priznajem. Kakva parodija disko u Kanadi, haha!

Link to comment
Fuj! Pa, ovo je disko za hipstere! Kao, moze malo mrdanje kukovima, taman da ne bude znoja. Zamisli koji je to bedak da znojav cirkulises po klubu, odvratno priznajem. Kakva parodija disko u Kanadi, haha!
u je, dirty danceru, u jednom postu si mi objasnio zastranjenije hipsterskog diska 2000 i skiljavost biberolike kanadske muzicke industrije :P ali zato volis da djipas uz speed limit, proto-srpski-hi(p)sterinjo (!)a koja je to merilica za znoj koja odredjuje da hipsta streberski omladinac mora biti drvendekastiji od suverenitetni' crni patron shmekera? nadjes se na jednom inditroniku i uvek je tu bar jedan par koji zapali podijum dok svi ostali unezvereno poziraju i preslisavaju se koji je remix junior boys dobio bolju ocenu na p4ku :D polimorfna predigra dok ide in the morning pa neko zamislja da grli isaacka brocka, neko cuje cocteau twins i igra privatni ples u svojim etericnim oblacicima, neko reaguje samo na beatove i hookove, nista mnogo drugacije no na drugim diskacj priredbama. osim mozda pluralnosti tesko kategorizujucih, a jest i malo faggy dozivljaja koji se ne mogu svesti samo na predorgazmicni znojavi etos, :Pa posto mnogo voles tunjave (proto)indigovke i dzemperlije imam za tebe bonus koji ce ti se verovatno vise svideti. svaka era ima svoje male hipsterske rituale :D http://www.youtube.com/watch?v=V3dIyOMysCkp.s mogo si bar da okacis neki electrifying hit, cuo sam da se plastika dobro savija ;) Edited by palfoot
Link to comment

Uh, kako je ovo tuzno kad se preskacu faze u odrastanju. Tuzno, mislim hipsterski tuzno: kao kad usamljeni hipster u tami disko kluba duboko razmislja o oceni na jebenom Picforku, a pritom ne prepoznaje poziv na igru koja dolazi iz zvucnika. Jer, njemu je suvise veliki blam da pocne sa djuskicom solo, to inace hipsteri nikada ne rade, vec ce se malo kasnije stopiti sa masom i mrdati nogicom levo-desno. Eto, nije skapirao da on moze biti taj koji ce pokrenuti tulum u kafani i odvesti onu crnku gajbi na after. Sve to zato sto preskace faze u odrastanju, pa kako ne zna sta je fank, on isto tako ne zna ni sta je disko. On misli da zna sta je disko tek kada dobije potvrdu od strane svojih saboraca da je sada pravi trenutak za akciju. Uostalom, tako kaze i Picfork, znaci to mora da je tako. Usvojicemo taj obrazac ponasanja.Elemhttp://www.youtube.com/watch?v=5Yr7WVWnB7s&feature=share :P

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...