Jump to content
IGNORED

Кондоми - величине


Д

Recommended Posts

ja sam najvise pogodjen ovom temom. pa meni je par zena reklo u poverenju da ne valja kad je mnogo veliki i da su samo muskarci fascinirani duzinomsad sam zbunjen
Lažu. Tako nas teše, u stilu tri medveda. "Ovaj je suviše dug, ovaj je suviše kratak, tvoj je baš kakav treba".
Dakako da lazu. Kako bi inace imale toliko uporednog iskustva kada smo im uvek drugi po redu.
Link to comment
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Д

    11

  • Mp40

    7

  • sherman

    7

  • bus

    6

Top Posters In This Topic

Dakako da lazu. Kako bi inace imale toliko uporednog iskustva kada smo im uvek drugi po redu.
Dobro, ja cenim analitičke napore i sistematski pristup, bookworm edicija, znate već, no značaj dobrog uzorka je čudnovata stvarexperimentation.pngI understand large sample sizes are key to a low standard error of the mean, but the entire sophomore class? Edited by Zabalujev
Link to comment

vidite, kolege, neogromni, i nije sve tako crno.jeste, surova istina govori da je što veće to bolje dok ne zaboli.ali.i sami znamo da su, u raznim društveno-zabavnim delatnostima, virtuozni tehnićari ostali više u sećanju nego oni koji su samo onako, jaki, što bi se reklo (ne atakujem na jake a tehnićare). radimo na tome. mi imamo pravo da mu tepamo Davide.mi smo nesputani.nama ne treba bucalo tradex company.imajmo to u vidu, kolege.

Link to comment
mi imamo pravo da mu tepamo Davide.

Michelangelos_David.jpg

Mavid Popović je stanovao na beogradskoj Čuburi, u kućici s baštom. Bio je glumac, jahač, dežurni udvarač, večiti mladić i poslednji pravi kavaljer, ali su ga najviše znali po tome što su mu sve davale već kad bi prvi put došle kod njega.Priroda mi je nesebično darovala natprosečni seksualni rekvizit, pravu zlatnu rudu od dvadeset i tri centimetra. U izvesnom delu tela imao sam duplo više nego što je normalno i takvu potenciju da sam živeo u uverenju kako sam nenadmašan i neponovljiv ljubavnik. Bio sam tada mlad, naočit i ponosan na svoj jarbol, tvrd kao kost. Žene su na mene letele kao muve na med, a ja sam uživao što im mogu staviti na raspolaganje to ubitačno oružje, valjani ljubavni “instrument,” u kome su one često videle naročiti pojas za spasavanje koji je spajao njihove razmaknute obale. Bio sam muškarčina, potentan petao koji je svaki čas skakao na drugu koku.
Više o MaviduPrema tome, postoje Davidi i Mavidi.
Link to comment

Michelangelos_David.jpg

Više o MaviduPrema tome, postoje Davidi i Mavidi.

sjajno štivo, dijagonalno pređeno. dojmio mi se ovaj deo:
Za razliku od ostalih, Mavid je bio lider koji možda nije usrećio sve Srbe sveta, ali zato jeste sve Srpkinje – na čemu mu je čitava zemlja zavidela.Njegova četnička gibanica je znala da naraste toliko da je morao da je seče baštenskim makazama, što je bilo bizarno koliko i isečci iz novina koje je skupljao, a misteriozni sadržaj zelene sveščice – zaključane u prvoj fioci pisaćeg stola – predstavljao je, ustvari, knjigu utisaka onih lepotica koje je najbolji srpski ljubavnik zauvek oslobodio nevinosti.
što bi zorica rekla, ja bih ovaj pasus posmatrao kulturološki.
Link to comment

Cenim da bi se na "ti si mi drugi" mogla odraditi čitava doktorska disertacija. Fascinantno u tom fenomenu, je što mi ama baš nikada nije palo na pamet da pitam koji sam po redu, ali se najčešće dešavalo da dame progonjene nekim samo njima znanim kompulsivnim motivima bivaju primorane da me izveste o toj činjenici™.E sad, prelazio sam preko toga nekako, dok sam bio mlad, pa sam jebavao dvadesetogodišnjakinje. Međutim, kada ti to kaže devojka od svojih 28 ljeta, onda se zapitaš, jebote, u čemu je fora?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...