Jump to content
IGNORED

Vienna, AT (a i ostatak Austrije)


BigLebowsky

Recommended Posts

  • 1 month later...

Terme Laa

 

tmp-1693067285912_1080x1920.jpg

 

Fantastican put u neku proslost ...

Iz Beca se brzo stigne da li autom ili ima direktan brzi voz.

 

Odlican odnos kvalitet/cena, lezaljki na pretek, unutra topla termalna voda, napolju i termalna i hladna, ima veliki tobogan, hrana korektna, ima grill i igraonica za decu.

Tu su naravno i Cesi sa smesnim Radek Bejbl frizurama za potpun uzitak.

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Ja sam jedina osoba za koju znam da je za letnji godišnji odmor otišla iz Srbije u Austriju (i gledali su me mnogi u čudu), ali moram da kažem da mi je ovo jedan od najboljih godišnjih odmora u poslednjih 10 godina. Doduše i jedan od skupljih. Ne stigoh nažalost do Neuschwansteina (moraju karte da se rezervišu po tri nedelje unapred) i Davosa (loše vreme poslednja dva dana za vozikanje po planinama), ali biće i za drugi put (a i tako ni jedan nije u Austriji).

 

Pozdrav iz St.Anton am Arlberg. Još sutra ovde, pa onda dva dana Salzburg i Halstatt.

 

AIL4fc9Dh5TyQphEHuaIhRERTpn8VbYG0eONOhw1g8MBIbzcj5BglOqEByspTFvRB1EqotCCbg1qECtn3FA2WNb1YFi-5JBR1Bz3kC6RDsKAXOG5S_AmgoG34GGeb36j0eDJQInIEZMoOLj2RV72ArEKl2sjp-EN0AgiR4mBf1gzF6dakQEQne1DgrQtMD5rDxX40oFPmmejV_aBP7zddZDgeXxsE6BuwLZarfclsc7-xnp1YBN9Dm8rpehJqrk3DgfsW0tOjgM0o03a7ujV3-6uTTisyNNXUSGEW82dGApRYJdXDUiIfp9vDAcM1tX9VzLsdSUiqGd3QwbgbITXSC1SBcJDivxRuVr-hr6wngKIHOG7YU5VazdxpsC6ETlUi-NvRkRI-857w0TbSczIuxwz2-yuZw6A31B2kSigzssXdSKyAX2wTd2T_T_DxMmQYL-CaseLICV-v6LEz7_ToCeegmIbtMIQTlm1AHYs7w9UPVY9uCA8exM9EI7ij3oTrPtmMouLonGBMLigp3rxdeaww6Vogf9Lke3gY8xXx5bqBgZpr8_wEUg7AaobmtK8brYecT8b_p4nHn2ZAN233i7AE784p0-na3QwsC-YlJ5Fl3dakbzSMq1x0CTvOP2zI5LyaEG_aNv-2KM47wiYzw-e_rCaN8bLYxrhQd4JQjmSY7dKcs20WvvIK8U52ExVGuFtHRob2ydd4WUA3WCqG5p8TV0a5DrAHGGFAXlSkeHRoWan9InrI5jQevN9gIJTkKTcHMWvlga4DGrq3g9vpDEhOmXxe9KqZsA_QDgBZKGCl4S-2aC9aJr5ZLCVPw3x0zoGFiOiq0MMEn4nmlFmEJHE2s8DHqqibAHJuMajwsQJmfX5q20AT_xrb4KnJ0eaiqRTJ4PtfkKHfZ8yZeQXd0sIvGQ=w1856-h857-s-no?authuser=0

  • +1 5
Link to comment
 
Hm, ja je vidim bez problema. Da li je bolje sad?
 
 
IMG_20230823_135320.thumb.jpg.f3c08f6f651d0f61453416d0d173b4fc.jpg

Pogrešna slika ovo je neki tinejdžer...
[emoji6]





...shiit has hit the fan
  • +1 1
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
19 hours ago, Ayatollah said:

Ne stigoh nažalost do Neuschwansteina

 

Ja u stvari uopste nisam siguran koliko je uopste isplativo da se ulazi u sam dvorac. Unutrasnjost dvorca nikada nije zavrsena ni delic koliko je planirano, sto zbog ogromnih para sto zbog smrti i politickih situacija oko Bavarske i Prusije u to vreme. Moguce da je skockana samo spavaca soba i eventualno neki prilaz ali koliko sam cuo ulazak nije nesto wooow. Ono, kapiram da nista posebno nisi propustio, a mozda i gresim. Tamo je, kao i svuda po Alpima lepo da se dodje do dvorca, izbleji pa onda udari tura oko jezera, koja nije duga (recimo sat vremena) a meni je odlicna jer je laka, planine iza su odlicne a sam dvorac (dvorci) se vide mnogo lepse sa obala jezera nego izbliza.

  • Hvala 2
Link to comment

Kakav pakao je bila vožnja danas od St.Antona do Salcburga, tu količinu vode na putu u vidu magle, kiše, oblaka i vodenih zavesa drugih automobila nisam video nikad u životu. Vozio sam pored Ina, i izgledalo je da će se izliti istog trenutka, vidim posle i da se izlio kod Insbruka kad smo mi već prošli.

Link to comment

ovih dana sam otkrio par lepih mesta u becu na kojima dosad nisam bio....kruzni tok kod augartena je bas lepo sredjen, pravo uzivanje dok cekas bus....

hit mi je brdasce usred pratera, u blizini okretnice tramvaja 1, mnogo kul mesto za blejanje

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 27. 8. 2023. at 1:32, Ayatollah said:

Ja sam jedina osoba za koju znam da je za letnji godišnji odmor otišla iz Srbije u Austriju

 

Sad znaš još jednog. Doduše mi produžimo sa slovenačkog Jadrana u brda. Bez dece bilo lako, očas posla doći do Davosa ili okolo Bodenskog jezera obići četiri države. Ove godine dobacili do Štajerske samo, i nije greota. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...