Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Sta se to igra svake godine?

Да, одскора

 

едит: па Паун је 2014. стигао до полуфинала

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Bravo momci, bravo Veljko

 

:pera:

 

Nisam ustao, kasno sam legao i umoran bio. A iskreno očekivao sam da puknemo bar dva razlike. Do finala sam predviđao uspeh, ali danas nisam bio optimista.. Svaka čast, jedva čekam snimak, biće ga sigurno.

Rekose veceras u 9 snimak.

Link to comment

Ove godine u Grčku se nismo plasirali, to je generacija 96' i mlađe (dobar deo ove repke je imao pravo da igra). Sada kreću kvalifikacije za narednu godinu 97' i mlađe; Jović, Šaponjić, VMS, Stojanović...

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Meni je glavni utisak iz kakvih smo akcija dali golove. Onako nesto nisam video od nasih, pa valjda jos Binica i Panceva, i Panceva i Deje iz Minhena. Cetvrt veka cekam da Srbi odigraju brzo, konkretno... Mali Zivkovic je Bog fudbala, ima u njemu dosta mesijevskog, a konacno imamo i golmana. 2022. ovi momci odlaze najmanje medj 16 u Kataru, ako tamo ostane SP!

 

Kokeza, Dzajo, Tonceve, i ostala mafijaska bratijo, nasavijajte™ mi se kurca sto pustate Maksimovica i slicne bisere u Domzale.

Edited by Nikodije
Link to comment

Да, одскора

 

едит: па Паун је 2014. стигао до полуфинала

 

Da, breeee, sad premotavam film, Maksimovic je i tad bio jedan od boljih. Cak smo na talasu titule iz 2013. planirali da idemo u HUN.

Link to comment

Ali se svi preventivno posrase po sudiji jer ima 30 godina i iz Saudijske Arabije je.

 

Sudije koje su nam sudile nakon grupne faze nama su bile izuzetno dobre. 0 ozbiljnih grešaka, eventualno par žutih više su mogle da podele.

Link to comment

Mozda je Brazilac i ocekivao da ce dodati na prvu, salu na stranu, uvek sam pre za sigurni pas kod ovakvih situacija ....

p.s. I kod prvog gola odlicno uposlio Maksimovica

Andrija je car, uz M. Savića najveći biser ovde, nema tu šta da se priča, samo što je kasno video Maksimovića i zamalo sjebao jednu od lepših kontri koje je naš fudbal proizveo.

 

Ima on mesta u A timu umesto ovih priučenih krila. U tom smislu o Rajkoviću ne bi trebalo trošiti reči. On je u ovom trenutku za 1,5 klasa bolji golman od onog klovna.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Paumović je zaslužio sve pohvale. Fenomenalno je priprdmio ekipu za turnir.

Već sam pisao, Rajković, Sergej, Živković, Antonov, a očito i Maksimović zaslužuju da igraju u A timu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...