Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kada se malo bolje razmisli. Antić nije pozvao igrače sa SP zato što je sujetan. Po mom mišljenju njemu je jasno da dobije bitku sa mafijomToletom ne može. Pozvao je iste igrače iz dva moguća razloga. Prvi da se oprosti od ekipe sa kojom je sarađivao. Drugi, ako bi sada vršio neko osvežavanje sa ponekim mladim igračem tom klincu bi samo napravio problem da ga sutra mafijaTole ne stavi na spisak.

Link to comment
Kada se malo bolje razmisli. Antić nije pozvao igrače sa SP zato što je sujetan. Po mom mišljenju njemu je jasno da dobije bitku sa mafijomToletom ne može. Pozvao je iste igrače iz dva moguća razloga. Prvi da se oprosti od ekipe sa kojom je sarađivao. Drugi, ako bi sada vršio neko osvežavanje sa ponekim mladim igračem tom klincu bi samo napravio problem da ga sutra mafijaTole ne stavi na spisak.
То је један те исти разлог. Мислим да Миљан II није још одустао од борбе. Што би Нишлије рекле рутав је он нос.
Link to comment

Gigant Antić, Prometejev brat od tetke, koji maše plamenim jataganom u jednoj ruci, na drugoj nosi glavu lava koja urliče, iz dupeta mu curi zvezdana prašina, a iz gaća se vijori koplje Sv. arhangela Mihajla, bije bitku protiv fudbalske mafije ne dozvoljavajući zlim hordama FSS-a da naude njegovoj deci™ koju je selektirao...

Link to comment
Gigant Antić, Prometejev brat od tetke, koji maše plamenim jataganom u jednoj ruci, na drugoj nosi glavu lava koja urliče, iz dupeta mu curi zvezdana prašina, a iz gaća se vijori koplje Sv. arhangela Mihajla, bije bitku protiv fudbalske mafije ne dozvoljavajući zlim hordama FSS-a da naude njegovoj deci™ koju je selektirao...
Претвараш се у мутанта насталог (против)природним блудом лакија 21 и тсва. :isuse: Обуздај се бре, Filipenko.
Link to comment
Selektori mladih opleli po Radomiru00033056.jpgRadomiru Antiću očigledno su odbrojani dani na poziciji selektora Srbije posle odluke FIFA da ostane na snazi kazna od četiri meča suspenzije na zvaničnim utakmicama. Antić će voditi „orlove" protiv Grčke, a onda... Poslednjih dana otvoren je i front sa kolegom iz mlade reprezentacije Ratomirom Dujkovićem, oko igranja Radosava Petrovića i Ivana Obradovića za selekciju koju očekuju odlučujuće utakmice u kvalifikacijama za EP. Ako je Antić razlog izostanka dvojice A reprezentativaca sa spiska mladih uvio u oblande rečima "svi su za, ali nešto je zapelo", Dujković nije ništa krio.- Obradović i Petrović nisu u mladoj selekciji jer ja nisam prihvatio Antićev plan. On je zamislio da se obojica pojave na prozivci A tima u Kovilovu, ručaju tamo i posle sastanka priključe nama pred put u Slovačku, dok sam ja insistirao da obojica dođu danas na prozivku u hotel "M" i odrade sa ostatkom ekipe dva treninga. Pošto se zna čija je starija i poštujući hijerarhiju, ja sam se lišio obojice radi interesa A tima. Samo, Antiću ovo nije prvi put - rekao je Dujković za Večernje novosti.Još oštriji na račun Antića bio je Dujkovićev prethodnik na klupi mladih Slobodan Krčmarević.- Antić nam je pred početak EP u Švedskoj rasturio pripreme, onemogućio nam normalan i dobar rad. Neverovatno je da nije pustio trojicu igrača da rade s nama od prvog dana, već je Kačara poveo na Farska Ostrva, gde je igrao sedam minuta, a Sulejmani "čak" 13, dok je Matića odveo sa naših priprema, pa mu nije ni igrao. Oni su nam se priključili na aerodromu u Kopenhagenu, tri dana pred prvu utakmicu na prvenstvu protiv Italije. Mislim da to sve govori o Antićevom odnosu prema mladoj reprezentaciji - istakao je Krčmarević za Novosti.
Link to comment

Krcmarevic... kakvo govno i kakva neznalica.Valjda jedino kod nas ima ljudi koji misle da je bilo koja utakmica mlade reprezentacije znacajnija za igraca od minuta provedenog u A timu. Zato nam se svako malo i desavaju ovakvi "nesporazumi".

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Cika Crni novi selektor :isuse: ?
Није Толе луд. Са Вермезом, ладно и он после квалификационог циклуса може за ЈАР или ко зна где.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...