Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jel igrao ovaj Ilic do sada? Ako nije, mislim da je ubacio sve igrace na prvenstvu (ne racunajuci golmane)?

 

Zapravo mozda taj ridji iz Vose nije igrao

Majstorski izneo loptu i prosao jednog Brazilca ...

 

p.s. Jel Zivkovic malo popravio zavrsni pas ili jos ne zadovoljava strucnjake ?

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Odjednom me prožima solidan bol u intimnim predelima za one pozere, invalide, uobraženke i nadasve luzere iz A tima. Što se mene tiče mogu komotno da više nikada ne osvoje jedan jedini bod za repku. Gledaš klince i puno ti srce.

Apsolutno..jedino me plasi mogucnost da oni tek sad osete popularnost i kintu i krenu krivudavim putevima splavarskih noci. Uz to, problem je da ih ne razvuku menadzeri i belosvetski klubovi u nedostatku ozbiljnosti nase lige.

Link to comment

Ako treba Maksimovicu da se popusi tu sam, ne mora Savija da se cima

 

Evo je Žikina sarenica, jbt toliko sam srecan da cu sad i to da gledam :D

Link to comment

Evo je Žikina sarenica, jbt toliko sam srecan da cu sad i to da gledam :D

 

 

evo, neki gastos sa n. zelanda recituje pesmu koju je upravo napisao  :lol:

Link to comment

:ziga:

 

Kakvi carevi! I koji je ovo rezulta, jbt. Da, najbitnija je seniorska ekipa, vazno je da se oni svi razviju u igrace... Al brate, i da ne urade vise nista u karijerama [a mislim da dobar dio njih hoce], ovo je spektakularan rezultat. Svjetski prvaci, jbt!

Link to comment

Гледам са клинцима, виде неког типа са црногорском капом у публици и кажем: "ено га и Црногорац", а клинци који не знају за тај део народне ношње кажу "да, видели смо, тоје онај што не скаче". Ја погледам поново, а оно стварно, препознала га деца по другом параметру - човек се не помера и куца смс. [emoji38]

Dalmatinska kapa :)
Link to comment

Smara aca u picku materinu. Ogavan je. Trebalo je ovo da prenosi neko iz staree garde pijanaca.

Ako misliš na Milojka, hvala ne. Ostali su mrtvi.

Link to comment

Ne zezaj

 

Ne zezam. Potencijalno vrlo dobar trener, ali kao i svaki mora da se nadograđuje. Mirko Jozić je bio trener Čileanaca, a to ne znači da je on vrh trener. Imali smo na ovom turniru puno sreće, ali to treba zaslužiti odnosom prema fudbalu koji je za svaku pohvalu. Čestitke momcima i treneru, želim im da imaju minimalne zdravstvene probleme, to je ono najbitnije.

Link to comment

Apsolutno..jedino me plasi mogucnost da oni tek sad osete popularnost i kintu i krenu krivudavim putevima splavarskih noci. Uz to, problem je da ih ne razvuku menadzeri i belosvetski klubovi u nedostatku ozbiljnosti nase lige.

Nema veze, opet ćemo da gledamo neke nove klince koji će doći i kojima će ova svetska titula biti benchmark. Pa neka je odbrane ili vrate kući :)

 

Ukratko, A tim može komotno da odskakuće na pašnjake™ i trajno ostane tamo. Screw them.

Link to comment

Apsolutno..jedino me plasi mogucnost da oni tek sad osete popularnost i kintu i krenu krivudavim putevima splavarskih noci. Uz to, problem je da ih ne razvuku menadzeri i belosvetski klubovi u nedostatku ozbiljnosti nase lige.

+1 mi smo svoju radost ispunili danas samo tako. ovi neka gledaju sta ce do kraja kvalifikacija i da se prvi jave mladima na okupljanju reprezentacije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...