Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mi smo oformili stručnu komisiju u sastavu Ćurković, Savić, Ljupko Petrović i Slobodan Santrač, koja prati razvoj situacije, i koja će predložiti rešenje. To su vrhunski stručnjaci i nema razloga da im ne verujemo
:mellow:
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Sad Bora Milutinovic menja Antica.Neka se pripremi... Dujkovic, mada njegova najveca mana je to sto je Zvezdas.
Плус није ни тренер већ шарлатан. Иначе, тако ми јежао што нас је Filipenko бојкотовао током СП-а. Како би нас добро насмејао својим стручним анализама.
Link to comment

Bogami, bio sam tu još dok ste iznosili prognoze, tako da sam se ja sa druge strane sit ismejao. Koliko se sećam, tvoja je bila Srbija u polufinalu, Argentina šampion? :unsure:

Link to comment
Bogami, bio sam tu još dok ste iznosili prognoze, tako da sam se ja sa druge strane sit ismejao. Koliko se sećam, tvoja je bila Srbija u polufinalu, Argentina šampion? :unsure:
Пусти ти то Filipenko,немој да се правиш глупав када си далеко од тога једно је прогноза, а друго је анализа, које успут ти баш иду од руке. :P
Link to comment
Нећу пристати да нам се А репрезентативци прикључе тек пред полазак на пут јер имамо лоша искустваratomir_dujkovic.jpgМлада репрезентација Србије (играчи рођени 1988. године и млађи) 11. августа у Златним Моравцима против Словачке игра кључну утакмицу у борби за пласман у бараж за ПЕ. Орлиће победа и реми остављају у трци за прво место у седмој квалификационој групи.Због значаја меча селектор Ратомир Дујковић намерава да за предстојеће гостовање позове А репрезентативце Ивана Обрадовића и Радосава Петровића. :isuse: Обојица су међутим, планирана да буду на списку статега најбоље селекције Радомира Антића за пријатељски меч са Грчком, тако да је још неизвесно да ли ће путовати у Словачку.– Разговарао сам са Обрадовићем и члановима стручног штаба А репрезентације Александром Рогићем и Александром Бошковићем. Играч је изразио жељу да нам се придружи, али не може сам да одлучи. Речено ми је да би Обрадовић евентуално могао да нам се прикључи пред полазак на пут, али то је комбинација на коју нећу пристати. Желим да тренира са нама и пре одласка у Словачку јер имамо негативна искуства са доласком играча у репрезентацију непосредно пред утакмицу. Исти је случај и са Радосавом Петровићем – каже Дујковић.
Klasika...
Link to comment

Obrazlažući odluku da za susret sa Slovacima izostavi Ljajića i Aleksića, Dujković je istakao da su ovoga puta šansu dobili "igrači koji su u proteklom periodu češće igrali i koji imaju više iskustva". ovom retardu bi odmah dao pedalu da sam tole

Link to comment

Juce smo od ovog genija saznali da je Trifunovic oportunista - igrac koji cesto ulazi u sansu...Da li sam i ja bio oportunista dok sam posecivao Poslednju sasnsu?

Link to comment

Spisak copy/paste sa WC, ali u ime. Zainatio se Antara da dokaze da nije napravio nijednu gresku kada je u pitanju selekcija za WC. Grci ce to najbolje osetiti na svojoj kozi :lol: Ozbiljno, do sada nisam pljuvao Antica, necu ni sad, ali mi se cini da se malko pogubio. Pozvao je ovaj tim samo iz sujete iako bi bilo logicno da odmori par igraca koji su do juce bili na odmoru i za koje zna sta i koliko mogu te da proba neke nove koji bi mu mozda i koristili u narednom ciklusu (osim ako ne planira da ih sve okupi zarad oprostaja). Svi selektori refreshuju timove u ovoj avgustovskoj proveri, samo Antic patkometrise i zivi u junu mesecu i dalje. Izgleda da je svetsko bas ostavilo duboke rane.

Link to comment

1 radomirНаставићемо да инсистирамо на фамилијарном односу, а ни ови квислинзи нас неће пољулати – рекао је Антић, али није желео да именује људе који га терају са места селектора већ је само рекао да их је народ препознао читајући новине у протекла два месеца.

Link to comment

Izbor reči mi se dopada, premda ne razumem ko spada u kvislinge i kome ti kvislinzi služe. Mislim, zar nije on sam kvisling, ako već ima ugovor sa okupatorom da vodi reprezentaciju?BTW, ova mu je isto jaka™:

А списак само потврђује моје поверење у ту децу – рекао је Антић
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...