Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mladi reprezentativci Srbije Milan Milanović i Uroš Ćosić trebalo bi da predstavljaju budućnost ruskog fudbala ako bi se pitao selektor „zbornaja komande“ Dik Advokat. Holandski stručnjak je napravio spisak stranih igrača za koje će tražiti da dobiju državljanstvo Rusije kako bi mogli da igraju za nacionalni tim te zemlje, a među njima su se našla i imena dva talentovana srpska momka. Dik pokusava da nam ukrade klince.Probudite Toleta iz kome u koju je upao zbog mrznje prema Anticu i neka radi svoj posao, za promenu.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

''Nikad ne bih mogao da igram za drugu državu, osim Srbije! Meni su još ranije nudili ruski pasoš, ali sam ih i tada odbio. Pričao sam sa Milanom o tome i naš zajednički stav je da jedva čekamo da obučemo dres Srbije. A, Advokatu hvala što misli da smo perspektiva'', jasan je Ćosić.

Link to comment

Danas vidim u Sportu da je Djoric selektor kadeta :blink: Zar taj idiot nije oteran pre nekoliko meseci iz saveza i kako je uspeo po hiljaditi put da vaskrsne?

Link to comment
Danas vidim u Sportu da je Djoric selektor kadeta :blink: Zar taj idiot nije oteran pre nekoliko meseci iz saveza i kako je uspeo po hiljaditi put da vaskrsne?
Ponestalo je poslušnika. Svi ti po novinama slavljeni kvazistručnjaci iz mlađih kategorija prepuni retorike patriotizma samo čekaju kako da zapale odavde gde god, tako da su Đorića zamolili da pomogne i preuzme brigu o kadetima...
Link to comment
Ponestalo je poslušnika. Svi ti po novinama slavljeni kvazistručnjaci iz mlađih kategorija prepuni retorike patriotizma samo čekaju kako da zapale odavde gde god, tako da su Đorića zamolili da pomogne i preuzme brigu o kadetima...
definitivno moj favorit...
Link to comment
Kolina bi to svirao u sekundi, makar bio 93 minut i 55 sekundi od 4 minuta zaustavnog vremena. Kao sto bi priznao gol Englezima sto onaj retard od Rosetija nije uradio.
Ako je za utehu, Roseti vise nece suditi ni jednu utakmicu - povukao se.
Link to comment

Sreća tvoja da nisi pokušao tako nešto.

- Desetak huligana koji su me napali u Varaždinu nisu uspeli da me prebiju. Sećam se da su mi prvo prišla dvojica i obratila mi se sledećim rečima: „Četniče, skidaj jaknu". A jaknu im ne bih dao po cenu života. Brzo sam se otrgao iz njihovog zagrljaja, počeo da bežim i vičem: „Policija, policija". Srećom, u blizini se nalazila jedna radnja, odakle sam uspeo da pozovem organe reda. Takođe, jedan od njih je pokušao da mi prepreči put, ali nije uspeo. Policija je brzo stigla i krajnje profesionalno odradila posao - istakao je Milovan Đorić.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...