Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ne znam sto se prebira po ovoj U20 i prica se ko moze biti dobar za koju godinu kad ce svi oni u A repci izgledati ko oni sinoc.

+1

 

Дјечацима свака част на свему приказаном, од поставке, игре, залагања, борбености, кретања и дефанзиви и у нападачким акцијама. Били смо бољи и заслужено побиједили. Требало је да га уваљамо још током игре, али контам да их је Столица урекао. Такође, браво за Пауна, ради сјајне ствари. Вјерујем да нас ни Мали неће зауставити, мада ће бити далеко теже него у групи.

 

I kada se vec svrstavamo u tabore, Rajkovic nije ni u ludilu trebao da sutira onaj penal. Super je sve proslo tako da se nadam da je naucio za ubuduce. Ajde sto je promasio ali naredni sut Amera je bio toliko kilav i jos je bio na njemu ali se videlo da je (sasvim normalno) glavom jos na promasenom penalu. Svaka mu cast za celo prvenstvo (i ovo i proslo) i pogotovu za skinut sansu na samom kraju utakmice i realno je da nasledi Stojketa i bas zato mu ovakve egzibicije ne trebaju.

И на ово +1. Али добро, млад је, понијело га. Вјерујем да је научио лекцију.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Zašto egzibicije? Svakome se desi da promaši, sigurno mu ne bi dali da šutira da ne ume

 

Bitan je svaki igrač koji ne beži od odlučujućeg penala. Samo neka vežba i dalje

Link to comment

И да додам да је вриједило поранити недељом и крмељавим очима гледати због овога:

10533894_692755247535645_303580989353549

Link to comment

Nije samo do toga. Evo npr danas smo dobili Amere a verovatno nijedan nas igrac nece biti u rangu Zelalema.

Mi se lozimo na medalje sa mladima da ublazimo bol koju nam stvaraju matori, a ostali rade na stvaranju igraca za A tim. Evo sad na U21 sta bi bilo da Englezi posalju Sterlinga i Wilshera. Ili Svabe Gotzea i Draxlera...

Pogledajte samo koje repke,osim Brazila, su dosli u 1/2. Mnoge repke ni nemaju U20 selekciju, vec samo U19 i U21.

 

 

genijalno, ovo već  počinje da liči na čile 87. tukli smo malog već jednom, možemo opet, pa u finalu sa brazilcima za slavu.

 

 

Објаснио Моца. Ономад кад је у Чилеу узето злато и створена најбоља фудбалска генерација Титостана, слабо да је ко од њих се разбијао као играч. Играо је РП, код Васкета, остали су тек почели да се пробијају. ту на том првенству ниједну нису разбили, а за њега су једва квалификовали. Уз оне које је побројао Посрбица, а који из рарзноразних разлога нису ту, и оних неколико који су годину две старији ово је јако добар избор играча. Ми то нисмо имали од 90-те. 

Link to comment

Koliki je hype za fucom u Srbalja kontam da bi, u nedostatku uspeha A selekcije, osvajanje SP U20 bilo ravno nekom zlatu vaterpolista, medalji rukometasa ili kosarkasa.

Ispratio sam sve tekme nasih, osim Urugvaja u prvom kolu, i nijednog momenta nisam bio ubedjen u negativan ishod. Ono za penale i Zivkovica je mozda zato sto sam ocekivao vise od njega, pre prvnestva je isao intro u kom ga svrstavaju u top 5 zvezda SP, mislim da moze vise. Stvarno deca zrace nekom energijom, nekim jedistvom i zeljom za pobedom, oslobodjeni miliona aviona kamiona (to im tek sledi) pre svega vodjeni lepotom igre, nevino i ponekad naivno kao kad smo bili deca u skolskom dvoristu.

Link to comment

Koliki je hype za fucom u Srbalja kontam da bi, u nedostatku uspeha A selekcije, osvajanje SP U20 bilo ravno nekom zlatu vaterpolista,

pa jbg, nikad ništa nismo osvojili a da je vredno pomena. zlato na OI 1960, lep uspeh, ali tad fudbal na OI i nije bio neki bitan parametar, kao što nije ni danas. jedino imamo taj čile iz 87, koji mu je došao kao neka kompenzacija, bar simbolički, za čile 1962, kada smo možda i mogli da dodirnemo boginju. taj čile 87 je bio dobar predznak za italiju 90 i švedsku 92. kad bi kojim slučajem uzeli novi zeland, ko zna šta sledi... bilo bi dobro da se svetska titula mladih timova ne izjednačuje sa evropskim titulama mladih timova. nije to isto, mi se nismo do ove godine uopšte pojavili na mundijalu za mlade posle čilea 87. niks, zilč, ziro, nada...

Link to comment

pa jbg, nikad ništa nismo osvojili a da je vredno pomena. zlato na OI 1960, lep uspeh, ali tad fudbal na OI i nije bio neki bitan parametar, kao što nije ni danas. jedino imamo taj čile iz 87, koji mu je došao kao neka kompenzacija, bar simbolički, za čile 1962, kada smo možda i mogli da dodirnemo boginju. taj čile 87 je bio dobar predznak za italiju 90 i švedsku 92. kad bi kojim slučajem uzeli novi zeland, ko zna šta sledi... bilo bi dobro da se svetska titula mladih timova ne izjednačuje sa evropskim titulama mladih timova. nije to isto, mi se nismo do ove godine uopšte pojavili na mundijalu za mlade posle čilea 87. niks, zilč, ziro, nada...

+1

Потпуно другачије такмичење.

Link to comment

@MV

 

Ali zasto mora da dodje do poredjenja bilo kog takmicenja? Moja poenta je dobar rad sa mladjim selekcijama (bez obzira na uzrast) i dobri rezultati. 

Mi imamo sansu cak i da osvojimo ove godine, sto bi nam bila 2 titula, a ne racunajuci BRA i ARG, ostale repke su uspevale samo po jednom da ga osvoje.

Link to comment

Ми то нисмо имали од 90-те.

Не бих да мрачим, али имамо ми већ последњих десетак година врло запажене наступе у тим омладинским категоријама, медаље, једну чак златну, ако се не варам на ЕП...

Наравно, било би лепо да ово буду наши Чилеанци, али с обзиром на то да су околности у којима ради А тим далеко лошије него 90-те, мислим да је таква паралела помало пренатегнута.

 

 

Tapatalk

Link to comment

Не бих да мрачим, али имамо ми већ последњих десетак година врло запажене наступе у тим омладинским категоријама, медаље, једну чак златну, ако се не варам на ЕП...

Наравно, било би лепо да ово буду наши Чилеанци, али с обзиром на то да су околности у којима ради А тим далеко лошије него 90-те, мислим да је таква паралела помало пренатегнута.

Godine su pred nama u kojima ce se raspravljati o tome. Manite se sad te teme, uzivajte u ovim retkim trenucima uspeha naseg fudbala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...