Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Bravo Rajkoviću! Momak ima strašan mentalitet. Opet bi mu dao da šutira odlučujući. Treba promašiti odlučujući penal i nakon toga biti pribran i odbraniti penal. Čudi me da nije stavio da šutira Maksimovića u prvih pet, meni je on bio lock da postigne pogodak. Slabo smo šutirali penale, malo nas je sreća pogledala, ali smo bili bolji od SADa. Inače ovaj tim je izgubio polufinale Eura na penale prošle godine.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Били смо бољи и требали смо у регуларном делу да их прођемо. Амери не знају много по овоме што су играли против нас. Мислио сам да ће нам се вратити за Мађаре али невероватан распад Амера на пеналима.

Link to comment

genijalno, ovo već  počinje da liči na čile 87. tukli smo malog već jednom, možemo opet, pa u finalu sa brazilcima za slavu.

 

da, jebem milosnu mater tom kapitenu koji se zajebava sa penalima u ovakvim trenucima. znači mrš bre u tri pičke materine!

Link to comment

Prestao da gledam nakon rqjkovicvog promasaja.

Ne znam da li u acinom telu postoji i jedna iskrena emocija, ili je sve fejkovanje zarad oponasanja onoga kako on misli da fudbalski komentator treba da zvuci

 

@Geo, mojne se krijes... Oces s nama do Panceva, za sat vremena

Link to comment

Bravo momci :Hail:

 

Odlicni su, mislim prolaz je veliki uspjeh no doubt, ali meni se cini da ovdje ima stvarno potencijalno ozbiljnih igraca. 

Link to comment

Odlično, kupili smo još dva meča, ukupno sedam na prvenstvu. Imali smo malo više problema danas nego što sam očekivao. Dobar deo meča smo kontrolisali meč, ali smo se gubili sredinom IIp i početkom drugog produžetka. Ostatak dobar. Solidni Ameri, biće tu par vrlo dobrih evropskih igrača. Mali smo već cepili, mi smo fizički jaka repka koja može da se nosi sa njima. Važno je prilično čuvati se njihovih šuteva iz daljine.

Link to comment

U19 prvaci Evrope, U20 u 4 na svetu (minimum), i sad konje ovde lud!?! Jebo bi malo mater ovim matorim dandarama, sreca te sam sinoc bio na svadbi i nisam ih gledao, postedeo sam se nerviranja i jos jedne porcije ogorcenosti. Idem nazad da spavam, pisem posle hladne\treznw glave.

Link to comment

Odlično, kupili smo još dva meča, ukupno sedam na prvenstvu. Imali smo malo više problema danas nego što sam očekivao. Dobar deo meča smo kontrolisali meč, ali smo se gubili sredinom IIp i početkom drugog produžetka. Ostatak dobar. Solidni Ameri, biće tu par vrlo dobrih evropskih igrača. Mali smo već cepili, mi smo fizički jaka repka koja može da se nosi sa njima. Važno je prilično čuvati se njihovih šuteva iz daljine.

 

Слажем се. Имали смо пад на почетку Другог али остатак, са продужецима, смо имали гомилу шанси да их решимо јер су нам остављали простор. Што се тиче Амера, не очекујем пуно али они пуно раде и увек се труде до максимума па можда неко из генерације нешто направи.

Доста погрешних одлука и додавања код наших у завршници.

Link to comment

Po meni golman ne bi trebao da resava utakmicu, dok god ne mora odnosno, ako vec dodje da puca kao 11.-i u timu,

nakon Rajkovicevog promasaja, kod Delgadovog gola nije se ni pomerio, sreca da je Antonov i vrhunski izveo penal nakon toga

Link to comment

Po meni, Srbija je bila bolja u drugom poluvremenu nego u prvom. Engleski sukomentator, trener, za Sergeja kaze da zna, ali da mu fali atleticizma da bi bio na najvisem nivou.

Link to comment

Po meni golman ne bi trebao da resava utakmicu, dok god ne mora odnosno, ako vec dodje da puca kao 11.-i u timu,

nakon Rajkovicevog promasaja, kod Delgadovog gola nije se ni pomerio, sreca da je Antonov i vrhunski izveo penal nakon toga

Dobro de, pustite coveka, zajebo je, i on je svastan toga, verujem da vise nikad nece. A i odbrani penal covek u zadnjoj seriji, uvati zivu loptu ...

Srecom, zavrseno kako treba.  Bravo momci !!!!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...