Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Paunović će biti selektor mlade reprezentacije od 1. jula, tačnije za nov ciklus. Nastaviće sa generacijom koju je dobro vodio i biće mu priključeno 94' godište. Ako i bude menjao posao, verovatno će da bira neki trenerski posao u Španiji, nego selektorovanje u nestabilnoj Srbiji. FSS je pred izborima, potencijalnom promenom predsednika i ljudi koji upravljaju, tako da od promena nema ništa dok se taj posao ne završi, a verovatno neće biti promene ni do kraja kvalifikacija.

 

Jedan od problema je to što se posle svakog neuspeha repka podmlađuje i menja trener. Reprezentacija se tokom kvalifikacija gradi na zdravim međuljudskim odnosima i na kompatibilnosti igrača, jer vreme za uigravanje ne postoji. Ćurčić je prosečan trener, koji ima defanzivno shvatanje. Danas je repka Srbije čak i izgledala pristojno kako ume da izgleda.

Link to comment

Dali smo 3 Albaniji za zelenim stolom :fantom:

Da, Dronaldo je praktično osigurao prvo mjesto na listi strijelaca onim hat-trickom.

 

Ima li Srbija igdje plejmejkera? Znači, mentalno zdravog centralnog veznog sa radijusom kretanja koji je bar pristojan?

Edited by ArleKino
Link to comment

sad da ma neki pametan i voljan da u tirani pusti isti onakav dron sa istom zastavom ko na jna

 

ja kapiram da se njihova publika ne bi preterano bunila da vidi mapu velike albanije i neka dva (meni nepoznata) narodna heroja.

Link to comment

Ima li Srbija igdje plejmejkera? Znači, mentalno zdravog centralnog veznog sa radijusom kretanja koji je bar pristojan?

 

Ne, ali zato imamo drvne gradje za izvoz.

Link to comment

sad da ma neki pametan i voljan da u tirani pusti isti onakav dron sa istom zastavom ko na jna

У Елбасану. Имамо ваздуплохов.

Link to comment

Meni je potpuno nejasno na koju foru je dunster Radovan odveo U21 na euro.

kurvinjski na kontre protivu španije

 

Jao mene do boga miloga đe pogubih od sebe boljega

 

- tako nekako, s vremena na vreme bata đoriste ukenja da dobiju favorite pa avanzuju gde im mesto nije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...