Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Strašno koji idioti. Koji standardi, užas
Kako koji? Pa da slučajno ne sedi na klupi na utakmici protiv Italije... Ti standardi...Uzgred, koliko je Skolari dobio za ono, udaranje, pljuvanje šta je već bilo...2 utakmice jel tako? Serem im se u ton film... Edited by radisa
Link to comment
Skolari je za udaranje Dragutinovica pesnicom dobio isto 4 utakmice
Dobro... Znači™ okružiti™ sudiju posle njegovog poslednjeg zvižduka i udariti igrača je istovetan prekršaj... Lepo da to znamo...
Link to comment

Meni se čini da je Skolari dobio 2 utakmice kazne. A možda i grešim. Ili je to smanjeno kasnije? U svakom slučaju meni ovo zvuči previše za kenjanje sudiji posle meča, šta god da mu je rekao...

Link to comment

E sad da smo normalna zemlja, kao što nismo, neko bi rekao:E dobro srali ste po igračima, selektoru i svemu.Da vas vidimo sada koliko ste radili kao savez "na međunarodnom planu".Naravno da ne opravdavam unošenje u lice sudiji ti fufa kažnjava nema šta, ali savez svojim radom mora da spreči iživljvanje...

Link to comment

Razocaravajuca izjava u 1. licuPovodom izrečene suzpenzije od strane FIFA osetio sam potrebu da se obratim sportskoj i široj javnosti Srbije.Tokom moje dugogodišnje trenerske karijere vodio sam klubove u domaćim i međunarodnim takmičenjima, kao i reprezentaciju i nikad nisam bio isključen, niti kažnjen. Kod svojih igrača sam uvek insistirao da iskažu sportsku kulturu na terenu, kao i da poštuju protivnika i sudije.Upravo zbog toga želim da iskažem nevericu i nezadovoljstvo izrečenom kaznom, koju smatram neprimerenom i nezasluženom. Smatram da je odluka FIFA direktan atak ne samo na mene, već i na kompletan srpski fudbal.Na utakmici Srbija - Australija gospodin Larionda je napravio više grešaka na štetu našeg tima, koje su direktno uticale na konačan rezultat i dalji plasman reprezentacije na Mondijalu. Malo je čudno da neki posle očiglednih sudijskih grešaka dobijaju izvinjenja, a neki drakonske kazne!SelektorRadomir Antić

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...