Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

JA SE NE PREDAJEMENERGIJA je drugo ime Toleta Karadžića.- Predaje nema, još koji dan da se odmorim, a onda krećem sa još više želje i entuzijazma. Ima mnogo toga da se uradi, a ja nikada nisam stao na pola puta. Hoću i više i bolje, idem u „boj“ osnažen. Znam da imam s kim da radim. Uveren sam da ćemo se zajedno boriti i za odlazak reprezentacije na evropsko prvenstvo i za stvaranje i rad mlađih selekcija koje takođe imaju zavidan, evropski potencijal. Ali, borićemo se i za stvaranje uslova srpskih klubova, i velikih i malih, za završetak naše kuće fudbala u Pazovi. Toliko toga je pred nama, a ko ne može u naš voz, slobodno neka otkači svoju kompoziciju - ne ostavlja nikakvu sumnju u bolje sutra Karadžić.
:Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
Koja ce biti funkcija te kuce fudbala u Pazovi? Osim ociglednog pranja para i muljanja...
Danas sam prošao pored iste, reflektori su već nikli odavno, a vidim da i neke zgradice nakrckavaju polako spratove.Inače, lude su tu kombinacije, naš (Pazovački) predsednik opštine je postao opasno jaje u savezu (Goran Jović) ide po gostovanjima, hasa kavijar i pije šampanj' po fancy ložama, svako se očigledno da očiglednije ne mere biti - uToleio sa nekim, svi srećni i zadovoljni.
Link to comment
Tole
Ne znam šta se promenilo kod njih u odnosu na zajedništvo tokom kvalifikacija. Kao da su izgubili onaj adrenalin, želju za pobedom, kao da više nisu bili toliko srećni. Ne znam, možda je tenzija Mondijala uticala na to..
:isuse:
Link to comment

Karadzic pokusava da zagladi i popravi stetu koju je napravio u prethodnom javnom nastupu kada je ostro kritikovao Antica i pretio mu smanjenjem plate. U neku ruku ovo je dobro jer je predsednik FSS odlucio da popusti, da prizna da se izleteo i da potrazi kompromis sa Anticem. Sada je red na Anticu da se malo samokritikuje zbog rezultata na SP i da se ova prasina slegne pre nego pocnu kvalifikacije za EP. Gledacemo mi njih dvojcu ponovo zagrljene i nasmejane. No, bolje i to nego da gledamo jarceve na brvnu.

Link to comment

kult reprezentacijehttp://www.pescanik.net/content/view/5275/165/

Edited by kojot
Link to comment

video sam :mad:kakv antipatican lik na sos-uau jebote, investicije od 600 miliona evra, on ih doveo u beograd ali hoce da zaustave dusmani. jel se samo meni cini da je ovaj covek lud?jos je i toleljubitelj. zivote.odvratna njuska

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...