Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 легендаобавезно штиво
E zbog ovakvih smradova bih voleo da Antić ode, ne zato što mislim da je on Isus koji nas je počastvovao svojiom dolaskom ,nego zato što:-Nikad ne bi mogli (FSS) da nađu nekog približno spremnog da zapne-Što toj mafijaškoj ekipi odgovaraju "sukobi niskog inteziteta" koji nikad nemaju svoju kulminaciju, razrešenje.Oni magovi misle da treba da imaju nekog ko iole ima rezultate (odlazak na SP to jeste) ali i da ima kikseve da bi oni kao mogli da mu drže glavu tik iznad vode...
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Mrđa ostavio na topiku o grupi D:.Znači ipak smo dobacili do dvocifrenog, izvinjavam se :) 10 udaraca u okvir gola za 270 minuta je jednostavno premalo, pogotovo za tim koji ne može da se pohvali nekom super efikasnošću tj. čijim napadačima su potrebne gomile zicera da bi uboli par golova.
Mislim da se preteruje sa tim brojanjem koliko je suteva otislo u okvir, a koliko nije. Ako ja onako slabasno gurnem loptu prema golu, i golman je uhvati bez problema (jer takva lopta nije pretnja nijednom ozbiljnom golmanu) to se racuna kao sut u okvir gola. S druge strane, ako opalim sa 20 metara metak od lopte i ona prodje 2 cm pored stative i ode u aut, onda je to sut van okvira. I sad ispada, po statistici, da je ovo prvo, sto prakticno nije ni bila gol sansa, bolje od ovog drugog, sto jeste.I sto je od 36 suteva njih 10 otislo u okvir ne govori nista o igri, niti o stvaranju sansi, vec samo o tome koliko su precizni bili oni koji su sutirali. Ako ti igrom izbacis 10 puta u utakmici i golmana i odbranu, a onda svaki put promasis prazan okvir gola, ti si stvorio 10 sansi, i ako si imao 0 suteva u okvir. Sto naravno govori u prilog tome da nemas pojma kako da sutiras, ali ne govori nista o tome kako gradis igru.Kao sto si sam rekao, problem su napadaci koje imamo, a koji nisu uopste neki golgeteri. I zato je od 36 suteva samo 10 islo u okvir. A imali smo ukupno samo 4 suta manje od Nemaca.
Link to comment
Pa ovi nemaju obraza... Dal' citaju vesti po interntu, dal' vide sta ljudi misle i pisu o njima? Klan govnara.
Sta jel citaju, oni ne znaju sva slova, a internet tek. Voleo bih da imamo paralelnu reprezentaciju u ovim sad kvalifikacijama i da je vodi Bata Djora. Pa da vidimo struku
Link to comment

Prijatelj mi je "školarac" u Bata đorinoj školi za licence. U stvari ne baš za "A" nego za niže. Već sam napomenuo da su ugurali Bobijevog sina Murinja jankosana ili što bi njegov tata rekao jedinog srpskog trenera u zapadnoj Evropi, da beleži ko je prisutan a ko ne tj. da lupa pluseve i minuse. E sad dolazi Kosan, i sat i po ima drži predavanje o dubini i širini. Čovek (u stvari to nije) koji je igaro sa 4 u liniji i dvojicom zadnjih veznih (Kastiljo i Lukaš tj Guma) koji su imali striktni zadatak da ne prelaze centar, priča o fudbalu. Dakle sa 7 koji ne prelaze centar napadao je bunkere i žalio se kako su sve to ograničeni igrači s kojima ima širinu ali nema dubinu.Jebote...Vlade se mogu zameniti ali su oni nedodirljivi, jer ne postoji mehanizam za njihovu smenu , a oni sistemski (eto sistema) uništavaju nešto što je nama skoro kao život. Sećate se da su kao bili u sikobu sa mladim Murinjom. U suštini sami sebi stvararju KAO opoziciju i žešće se zajebavaju. Dugo sam razmišljao da li su svesni da ne znaju i da nas samo zajebavaju ili ne znaju da ne znaju. Biće da je ovo prvo. Čovek koji je bio pomoćni Kosanu kad je otišao u Kinu pričao je kako su tokom devedesetih otišli tamo i da Kinezi skoro da nisu znali da li se fudbal igra rukama ili nogama. Na opasku Kosanu "jebote Kosane ovi ništa ne znaju i gde dođosmo" odgovor je bio " ćuti bre, pa mi nešto da znamo bili bi u Evropi"...dakle, svinja se tj. nas zajebava. Uništio je Zvezdu jer posle njega po nekoliko godina nije bilo oporavka a u eri moline, salasa pa i vozdraraje Koromana je pričao kako ima samo 6-7 igrača koji mogu igrati u Zvezdi od kojih je jedan Guma. Sad još i kupuje hotele...Obzirom da u toj ološkoj strukovnoj brigadi postoji xy likova koji non stop putuju po svetu a još i vode decu, i gde ne postoji nijedan mehanizam kontrolee, kritike ili smene te izvršne vlasti, neophodno je da senešto preduzme. Tadić se može smeniti na izborima a ovaj ološaj nikako. Mislim da je pogrešno juriti čobana sa Kosmaja i šiškicu manekena, nego oterati ove hoštaplere, pa će onda i ova dvojica biti razgolićena.Obzirom da je Panta rekao da je ovo samo pisanje frustriranih i nekompetentnih (samo je falilo da pomene seksualnu opredeljenost), predlažem da umesto kukanja i pričanja u stilu ko sluša ove budale, se predlože načini i mehanizmi kako bi kroz zajebanciju razgolitili njihovu spregu sa burekdžijskim lobijem. Ima dosta (čak i previše cool.gif ) pametnih ljudi ovde pa mislim da bi novi topik o urušavanju jagnjeće brigade bio u najmanju ruku konstruktivan (a bogme i istorijski)...O terapijskom delu dA ne govorim

Link to comment

Izvinjavam se ako je već postavljeno:http://www.alo.rs/sport/28623/Milijas_predvideo_fijasko_u_AfriciMožda mu je "napakovano" jer sam ga juče (na dan putovanja) video u Džona Kenedija. Taj hod... Nezaboravno. Gledam ga da li se pomera horizont ili se snima crtani film pa mora da nacrtaju njegove pokrete gde mrdne centimetar pa mora da se zaustavi...Munja nebeska

Link to comment

Najjaca insajd prica koju sam cuo o toj skoli tice se Piksijevog skolovanja za A licencu. Predavao mu je ni manje ni vise nego Dostanic. 1 Predavac, 1 slusalac i par zainteresovanih likova. Lekcija je bila " Slobodni udarac" . 1 Dostanic je mrtav ladan citav skolski cas drzao predavanje Piksetu o tome kako se izvodi slobodni udarac, kako treba sutnuti loptu i tako to.

Link to comment
Najjaca insajd prica koju sam cuo o toj skoli tice se Piksijevog skolovanja za A licencu. Predavao mu je ni manje ni vise nego Dostanic. 1 Predavac, 1 slusalac i par zainteresovanih likova. Lekcija je bila " Slobodni udarac" . 1 Dostanic je mrtav ladan citav skolski cas drzao predavanje Piksetu o tome kako se izvodi slobodni udarac, kako treba sutnuti loptu i tako to.
:isuse: :isuse: :isuse:
Link to comment
Izvinjavam se ako je već postavljeno:http://www.alo.rs/sport/28623/Milijas_predvideo_fijasko_u_AfriciMožda mu je "napakovano" jer sam ga juče (na dan putovanja) video u Džona Kenedija. Taj hod... Nezaboravno. Gledam ga da li se pomera horizont ili se snima crtani film pa mora da nacrtaju njegove pokrete gde mrdne centimetar pa mora da se zaustavi...Munja nebeska
Bivši kapiten Crvene zvezde imao je prilično lošu sezonu u engleskom Vulverhemptonu, za koji je odigrao samo 19 utakmica i postigao dva gola. Preskroman učinak za igrača koji je doveden u Birmingem kao veliko pojačanje
Link to comment
Najjaca insajd prica koju sam cuo o toj skoli tice se Piksijevog skolovanja za A licencu. Predavao mu je ni manje ni vise nego Dostanic. 1 Predavac, 1 slusalac i par zainteresovanih likova. Lekcija je bila " Slobodni udarac" . 1 Dostanic je mrtav ladan citav skolski cas drzao predavanje Piksetu o tome kako se izvodi slobodni udarac, kako treba sutnuti loptu i tako to.
:lolol:mogu da zamislim sta je piksiju prolazilo kroz glavu dok je to slusao
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...