Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Očekuje se krađa u njihovu korist, ne bi bilo prvi put !

 

Realno, kako igramo u ovom dvomeču i ja bi nas izbacio. Ko pređe pola, neka crkne. Niko sem Pešića ne ide napred, jer Kostić organizuje igru, a Srnić markira protivničkog beka. Španci igraju jadno pogotovo kada se uzme u obzir potencijal.

 

Veljković je zanimljiv prospekt na štoperu.

Link to comment

Veljković i Ćirković izgledaju odlično. Naravno očekuje se najveća promaja na Petroviću. Čak me je i iznenadio u ove dve utakmice. Taman to hteo da napišem a ono po njegovoj strani najbolja njihova šansa. Nema trika da ne napravimo neki penal danas. Špance su naši vrli fudbalski stručnjaci cenili kao najjaču reprezentaciju u Evropi mada se ja ne bih složio. Po meni su Nemci ispred njih a verovatno i Portugal. 

Link to comment

Igramo najbolje moguce. Ja sam jako iznenadjen kako je Curcic pristupio utakmici sa Spancima, ne bih ocekivao ovoliko rezona od bilo kog naseg trenera. Koliko mogu da vidim svi nasi trce i pokrivaju skoro perfektno, niko ne zabusava i igramo najgore moguce po Spance. Imali su dve sanse, jednu posle greske Radoje il Srnica mislim kada su napali nepostavljenu odbranu i ovo na kraju. Ostatak smo mi bili opasniji, ma koliko bi bilo neitutivno procitati to iz statistike/poseda. Da nije bilo onog brljanja u 2 na 1 kotri i loseg pasa za Kostica mogli smo i ranije do gola.

Ostaje pitanje koliko cemo pasti fizicki poslednjih 20 minuta (sigurno hocemo) i da li ce neko od nasih napraviti sranje. Pikovi su ovi sa kartonima i muceni Petrovic.

Kostic inace fantastican, igrac koji je u potpunosti spreman za A tim. Pesic iznenadjujuce dobar, dok sam za stopere to i ocekivao.

Link to comment

I ja ih cenim kao najjače. Ono što su igrali do Celadesa je bilo izvandredno. Odlično igraju i Nemci i Francuzi. Inače, Italija se provukla na EP, slab sastav imaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...