Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Svi su rekli uspeh je otici u JAR, a cilj tamo je prolaz u drugi krug. Nismo se obrukali, nismo igrali lose, pokazali smo novi kvalitet i par slabosti, dobili smo bar dva nova standardna igraca (Ninkovic i Kuzmanovic), skoro da smo dobili i novi sistem igre... Izgubili smo nesrecno od Australije, usrali smo se i svojom greskom izgubili od Gane (mada bi nereseno bilo pravednije) i to je to. Nema mnogo mudrosti. To sto Tole racuna nezradjeni prihod u rashode FSS to je posao za policiju i tuzilastvo, jer trosi pare koje nema. A sto se fudbala i igre reprezentacije tice, mi smo napravili korak napred.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

'Bem ti koliko Kosan lupa, kako ovo moze biti trener ne kapiram. Covek prvo prica kako smo tokom kvalifikacija ponavljali jednu te istu igru i nismo napravili alternativu odnosno plan B, a onda posle par minuta kaze kako smo posle poraza od Gane potpuno promenili koncepciju i kako se to ne moze uraditi za 5 dana a mi sa novom koncepcijom (planom B) pobedili Nemacku. Pa Milorade Kosanovicu nabijem i tebe i tvoju diplomu na kurac. Zasto mu ovaj novinar nije nabio mikrofon u usta i pomenuo 4-6-0 protiv Arisa, platio bih mu. I onda posle prica kako u strucnom stabu nema nijedan trener koji je radio u Srbiji i kako je zbog toga bilo nemoguce ocekivati da tim igra dobro. Jao jao, upravo zbog toga sto nema nijedan alkosan iz madere u strucnom stabu mi smo pobedili Nemacku i nasa igra je konacno licila na nesto. Tuzan sam kad vidim ko sve analizira nas nastup, u jednoj Holandiji je to tim eksperata a ovde kod nas alkosani, bikovi i ostale budale.

Link to comment
Zašto selektor mora da bude Srbin?
Zato sto nasi igraci ne postuju nijedan autoritet, a Antic ga kod ovih igraca ima koliko-toliko. A usput ne mozemo da platimo dovoljno poznatog i dobrog trenera koji bi dosao kod nas, a usput i bio autoritet. Mozda Mihajlovic (kao autoritet medju igracima) za jedno 5-6 godina, kad nesto uradi u Kalcu, a trenutno takvih trenera kod nas nema.
Link to comment

Nama jedino neki Nemac moze da legne kao strani trener. Mada, realno, koji ce to ozbiljan strani trener da potpise ugovor sa FSS nakon 1 kratkog razgovora sa Toletom Karadzicem?

Link to comment
'Bem ti koliko Kosan lupa, kako ovo moze biti trener ne kapiram. Covek prvo prica kako smo tokom kvalifikacija ponavljali jednu te istu igru i nismo napravili alternativu odnosno plan B, a onda posle par minuta kaze kako smo posle poraza od Gane potpuno promenili koncepciju i kako se to ne moze uraditi za 5 dana a mi sa novom koncepcijom (planom B) pobedili Nemacku.
Ocigledno nije gledao sve utakmice, jer smo oba puta protiv Francuza igrali upravo u toj 4-5-1 formaciji, s tim sto su u Parizu, ako se ne varam, krila igrali Jankovic i Sulejmani, a spica Pantelic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...