Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Madera je postena kafana, takvi u nju ne zalaze :D
Molim te, ja kad sam se onesvestila u Maderi, pridigo me Milojko Pantic. To je bilo leta 2008!!!
Link to comment
Veštačkim disanjem?
Nije, nego mi pripomogo rukama da ustanem. A ja to nisam rekla tati i dosla posle tri nedelje s mojima i onaj sef sale sve istrtljao caletu kako sam se ja srusila.
Link to comment
Nije, nego mi pripomogo rukama da ustanem. A ja to nisam rekla tati i dosla posle tri nedelje s mojima i onaj sef sale sve istrtljao caletu kako sam se ja srusila.
pa kad pravis pocetnicku gresku i sa roditeljima kasnije odlazis na ista mesta gde si nekada odlazila sama. Treba obrnuto.
Link to comment

Ништа Косан није посебан. Таквих као он имамо свуда и у свим сферама живота:политици, култури, науци.Полуобразован, склон алкохолу, образа као ђон. Зато смо ту где јесмо, и зато је Миљан II са свим својим недостацима позитивна аномалија.

Link to comment

kao da je pobegao iz ludnice tako sto je ukrao mantil od nekog doktora i tako uspeo da se provuce pored obezbedjenja.

Link to comment

Mislim da je besmisleno poklanjati toliko paznje izjavama Kosanovica, Crnog Bika, Stipeta koje zajedno cine gemist ljudske gluposti i pakosti, pogotovo sto ovi ljudi nisu vise nikakvi cinioci u domacem fudbalu i FSS. Treba obracati paznju na ono sto kazu Antic, Karadzic i fudbaleri jer od toga kako oni vide ucinak Srbije na turniru, da li su im gledista saglasna i da li su dosli do nekog konsensusa u gledistima zavisi i buducnost ove reprezentacije. Za sada Antic, Karadzic i igraci imaju posve razlicta gledista u odnosu na ostvareno na SP.

Link to comment
ali kakav mu je ovo lekarski beli mantil? :lol:
:lol:Pa kad je doktor fudbalaIma i izvezeno ime na dzepu Edited by Milogled Bluff
Link to comment
bane ivković sindrom.
bojana lekic sindrom :lol:
Nista nije besmisleno u toj izjavi; upseh je veliki. Ali posto se tim kvalifikova za SP, onda se ciljevi pomeraju i letva podize. Ne moze da se uspeh u kvalifikacijama koristi kao merilo za uspeh na SP i pokrice za slabije rezultate na SP. Antic, igraci i FSS su pre pocetka SP zacrtali prolaz u 2. krug kao uspeh. To nije postignuto tako da je ucesce na SP neuspeh.
obilato smaras dimitrije. ne znam kakvu bi satisfakciju imao da ti covek kaze da nisu prosli dalje zato sto njegov igrac koji dribla golmana ne moze da sutne loptu u prazan go, a boljeg od njega nema da stavi. zato sto je mala zemlja i ima malo dobrih igraca. as simple as that.
Косан је апсолутно спектакуларан. Фале само прогорели каро чаршафи, плехане пепељаре, дупли вињак и кисела.
mala kisela, molicu. da mu ne razvodnji mnogo dupli vinjak u stomaku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...