Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ма то су све празне приче само да би Толе могао да каже како су они хтјели али су ти тренери тражили много пара.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

ako nam za ovakve kvalifikacije treba poseban selektor onda jebiga. treba nam samo normalan i samostalan. a takvog u savezu nece.

Link to comment

Sad cemo da procvetamo

Holndska ofanziva i totalni fudbal sa balkanskim mentalitetom, bice tu svasta

 

Valjda ce biti neko pametan da trazi da Drulovic bude pomocnik da nauci nesto od Djokice

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment

Koji su to kreteni, opet dovode covjeka ciji su najbolji dani poodavno prosli koji nije da je bas gladan uspjeha. Ovo je kao iz  Terzine kuhinje, Klemente 2...

Link to comment

Ako je istina mislim da ce biti prica slicna kao sa Anticem. Njemu treba podstrek u karijeri, FSS ce mu dati osrednju platu i dzinovski bonus za plasman na EP a posto je sistem na EP takav kakav je ovaj ce da ga se domogne a kada ispadnemo sa EP onda krece prava igranka.

 

Advokat ce da trazi pare a Terza & Tole ce da pricaju da nista nije uradio i da bi se sa takvim timom i takvim kvalifikacijama svako prosetao kroz kvalifikacije i da ne zasluzuje bonus. Advokat odlazi, prica se o smeni generacije pred Rusiju i dovodi se neki vojnik poput Srpskog Murinja ili Rajevca da pokaze kako su kvalifikacije za SP pickin dim, naravno mi ga tu duvamo za mesto na SP a odmah posle SP 2018 Zurnal objavljuje naslov "Dunga predvodi evropske brazilce!"

Link to comment

Barem ce Drula biti pored nekog od koga moze nesto i da se nauci .... 

 

p.s. Ko je po vama idealan trener a da je realno dovesti ga  , bas me zanima ...? Odnosno ko po vama garantuje sigurno uspeh  kroz kvalifikacije i na samom prvenstvu ...?

Edited by Geograf
Link to comment

Mi nema sanse da dovedemo dobrog reprezentativnog trenera u najboljim godinama. Ono sto nam se nudi i sto genijalci iz saveza prodaju su razvikana velika imena cije je vrijeme proslo i koji samo sluze savezu kao alibi. Vidjeli smo kako je to proslo sa Klementeom i Anticem. Ako mora strani trener ja bi se fokusirao na perspektivne mlade trenere koji su imali veliku reprezentativnu karijeru, igrali velika takmicenja i gladni su uspjeha. Recimo naprimjer Frank de Boer ili neko slican. Zenga je to bio ali pre kojih 10 godina... 

 

Sto se tice Advoccata, ja bih radje ostavio Drulu ili vratio Djukica...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...